Annelerin Güncesi

Ben bu çocuğun ayağına ne zaman rahatça ayakkabı alabilcem acaba.
Düğün var ona uygun babet lazım. Sıpanın ayaklar hala 23 numara. Lcw de babetler 25 ten başlıyo. Kotonda kalmamış. Jokerde numara yok.hm de kalmamış. 24 bulsam ona da razıyım onu da bulamadım.
İnternetten sipariş vercem artık o da olmazsa spor ayakkabısını giydircem elbisenin altına

Aman küçük olsun dert etme. Bende bulamıyorum ama büyük olduğu için

Birinde eşim mağaza çalışanına unisex olsun beraber giyeriz demişti de yerin dibine girmiştim

Benim kardeşiminde 40 numara. Bi ara o kadar takmıştı ki 39-38 falan alıp parmaklarını kıvırarak giyiyodu. Parmaklarda şekil bozukluğu oldu. Tabi bu takmada benimde payım vardı sanırım 36-37 giyiyorum. Benim niye böyle büyük diye tarkardı. O büyük onun ayaklarının daha büyük olması lazım falan filan. Ergenlikte geçince kendine geldi de evde doktorun verdiği bi şeyi sürekli kullandı düzeldi parmakları.

Sabah ölçtüm 76
Naptınız kızlar bana ölçüp duruyorum gökçede 47

gökçeyi ölçmek hiç aklıma gelmezdi
Ben de ikide bir ölçüyorum

bende sürekli ölçüyorum bi su içip ölçmediğim kaldı

bizimde 23 hatta o bile bi tık bol gibi
flodan ya da polarisden bakabilirsin canım orda oluyor

bende sürekli ölçüyorum bi su içip ölçmediğim kaldı

bizimde 23 hatta o bile bi tık bol gibi
flodan ya da polarisden bakabilirsin canım orda oluyor
flo da da beğenemedim. Daha doğrusu elbiseyle alakaları yok hiç. Polariste yoktu sahi avmlerde rşime söyleyimdr merkeze baksın

madem tarih yaklaşıyor bir ipucu daha veriyorum o vakit
tencerem daha önceki tencerelerimle aynı şehirde oturmuyor
sağol ya

burda vicco yok ki mağazalarda da sadece spor ayakkabıları var. İnternetten polarise de baksın rşimde. İnternetten sipariş vercem ordada yoksa.
İnternette buldum bi kaç tane.
Hafta sonu düğün bu hafta almam lazım

Ben kızıma h&m 'den aldım 24 numara flo da vardı ama çok çeşit göremedim bende orada
madem tarih yaklaşıyor bir ipucu daha veriyorum o vakit
tencerem daha önceki tencerelerimle aynı şehirde oturmuyor
Ben değilim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…