Annelerin Güncesi

Benim aklıma bişeyler gelse alışveriş yapcam da farklı bişiler olsun diyorum yok sadece standart alacaklarım aklımda
Benimde tek aklımda olan öreceklerim onun içinde önce ip siparişimin gelmesi lazım. Ne ara örücem nasıl yetişcek hiç bilmiyorum

Benimde tek aklımda olan öreceklerim onun içinde önce ip siparişimin gelmesi lazım. Ne ara örücem nasıl yetişcek hiç bilmiyorum
Yine son ancı olucaz anlaşılan
Bu hafta içi yavaştan gezintiye çıkmam gerekiyor artık ki anca son ana bari yetişeyim

Günaydın
Erkenden uyandik aciktik kahvalti yapacaz. Evde olmak ne güzel. Kızım artık kusmuyor halsizligi tamamen gecmese de iyilesti.
günaydıınnn.
Çok sevindim canım iyileşmesine gözün aydın.
Bizde kahvaltımızı ettik markete gitmek için hazırlandık. Marketlerin açılma saatini bekliyoruz

Ben hafta sonları 10 a kadar uyuyorum şuaralar :) yeni uyandık kahvaltı daha yapacağız.
bizde gökçe varken zor o ihtimal ama hayallerimi bi gün eşimn beni hiç uyandırmadan gökçeyi öğlene kadar oyalaması süslüyo

Sen bunu yazdığında saat dokuz olmamış yahu maşallah demiyeyim bence
deme deme
Ya çocuk sabah uyanır gibi oluyo o da aydınlıksa yandık. Hava aydınlanmış kalkmamız lazım diye diye başımızın etini yiyo.

Gökçe de hava aydınlıkken uyanınca sabah olmuş anne hadi kalk die bağırıyor :)
Eşim bazen alır gökçeyi kahvaltı hazırlar sonra gökçe ile markete falan gider ben uyurum :) ama her zaman değil tabi ki.
En son ben sabaha kadar gökçe yüzünden uyuyamayınca yapmıştı :)

günaydıınnn.
Çok sevindim canım iyileşmesine gözün aydın.
Bizde kahvaltımızı ettik markete gitmek için hazırlandık. Marketlerin açılma saatini bekliyoruz
Sağolasın canım. Siz bizden de erkencisiniz.
Onceleri 10 dan önce uyumayan kızım hastalandiktan sonra aksam 8 de uyumaya başladı. Şimdi yine uyudu. Hala halsizlik var.

Sağolasın canım. Siz bizden de erkencisiniz.
Onceleri 10 dan önce uyumayan kızım hastalandiktan sonra aksam 8 de uyumaya başladı. Şimdi yine uyudu. Hala halsizlik var.
Biz hep böyleyiz canım. Bana iyi oluyo ama akşam rahatça oturabiliyorum kafamı dinliyorum. Şimdi uyudu. Eşim mesaide. Ev oyuncaktan geçilmiyo hılıca toplayı film izlicem keyif yapcam :)

Eşime gökçenin köpeği severken ki fotosunu atmışım. Canım biraz dikkatli ol köpeğe niye yaklaştırıyosun hadi eve girin artık hava soğuk falan yazmışta yazmış.
Ben çocuğumu tehlikeye atacak bişey yapmam zaten dedim.
Cevap ; ben sana güveniyorum zaten köpeğe güvenmiyorum

Benimki olsa soluğu yanımızda alırdı

Benim ki yanimda olsa kızımın elini kopege dokundurup hadi sev falan derdi.

Biz hep böyleyiz canım. Bana iyi oluyo ama akşam rahatça oturabiliyorum kafamı dinliyorum. Şimdi uyudu. Eşim mesaide. Ev oyuncaktan geçilmiyo hılıca toplayı film izlicem keyif yapcam :)
Ben hiç bu keyfi yasayamayacam galiba simdi de proje ödevlerini okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…