Annelerin Güncesi

Ahhh ahhh :/

ay artık hunilerimizi atacağımız günler gelsin yaaa
Yok canım ya benim daha çilem dolmamış

Ahhh ahhh bir soyleyebilsem

Hoşgeldin canimmm

Ben miyim yoksa

Hoşgeldin canimmm

Ne oldu canım yoksa sizde de 3 yaş sendromu basladi
O zaten var ama bu dönem tuvalet işine girdik, ben çok gergindim stres yaptım ve çocuğu da sıkıştırdım çok ve şimdi çocuk konuşurken kekelemeye başladı çok kötüyüm ya anlatamam

Canım geçici bir durumdur bir dönem ecede yapıyordu normalmis gibi davran kekelerken tepki gösterme duzelecektir bir süre sonra hepimizde oluyor o gerginlikler kızıyoruz bazen

canım sakin olmaya çalış E Esinn10 dediği gibi kekelemesinin üzerine gitme hiç farkına varmasın eminim geçici birşeydir

Canım geçici bir durumdur bir dönem ecede yapıyordu normalmis gibi davran kekelerken tepki gösterme duzelecektir bir süre sonra hepimizde oluyor o gerginlikler kızıyoruz bazen
Sağol canım sabah akaibu ile konuştum onun durumu kalmış aklımda. Sizinki nekadar sürdü?

Sağol canım sabah akaibu ile konuştum onun durumu kalmış aklımda. Sizinki nekadar sürdü?
15-20 gün sürdü canım oglumda da olmuştu onun ne kadar sürdüğünü hatırlamıyorum bende o zaman çok üzülmüştüm ilk defa başıma gelmişti ama sonrasında düzeldi sizinde inşallah geçici birşeydir

Üzerine gitmiyorum ama ağlayasım var valla, burada tek başıma daha zor her şey
Canım bu süreci burda da olsan tek başına atlatacaktın öyle düşün, bir de mahalle baskısı ile canın sıkılabilirdi sen rahat ol önce, pozitif ol.

E eatmeat canım hiç yalnızım falan diye düşünme. Emin ol öylesi daha iyi. Gökçe bi kapak diyecekken ka ka ka ka ka diye 10 kez tekrarlayınca başkalarının aöylediklerini duymak gökçenin öyle konuşmasını duyuyo olmak mı daha kötüydü bilemiyorum.
Ama dediğim gibi çok normalmiş kekemelik sayılmıyomuş zaten geçecek hiç dert etme.

Tuvalet eğitimi konusunda da allah yardımcımız olsun gerçekten. Biraz önce yanıma ıslak eşofmanla geldi. Çiş yaptığı yeri ararken çiş gölünün üzerine bastım. Şuan ağzından çıkacak herşey kötü. O yüzden susuyorum. Gökçe de inadına boynuma tırmanmaya çalışıyo

İnşallah bizimki de çabucak geçer. Sizde bir sebep var mıyıd? Yani ben tuvalet stresine gerginliğine bağladım ama acaba olacağı mı vardı?

Canım bu süreci burda da olsan tek başına atlatacaktın öyle düşün, bir de mahalle baskısı ile canın sıkılabilirdi sen rahat ol önce, pozitif ol.
O da var haklısın. Zaten geldiğimizden beri kimseyle telefonda konuşmuyor biz söylemezsek kimsemin haberi olmaz Türkiye'de. Valla bi de onları çekemem

Valla tuvalet hiç dert değil isterse tüm eve zıçsın ama yeterki konuşması düzelsin. O teklediler ağlayasım geliyor sanki artıyor gibi ya da ben daha dikkat eder oldum. Eşim de benim üzerime gelmeye başladı pimpiriklendi zaten iyice stres oldum

Algıda seçicilik oluyo. Ben uyuyamamıştım soluğu pedagogda aldım direk. Dediğim gibi adam güldü bana bunun için mi geldiniz diye. senin endişeni hissetmesin canım geçer 2 aya kadar sürebilir demişlerdi 40 günde falan geçti gökçenin. Ara ara duydum ama aylardır hiç yok.

İnşallah bizimki de geçer ve bir daha uğramaz size de

İnşallah bizimki de geçer ve bir daha uğramaz size de
Geçmiş olsun canım. Görümcemin oğlunda da olmuştu, babasından uzak kalmıştı bi süre ona bağlamışlardı. Aynı şekilde dr üzerine düşmeyin tekrarlatmayın vs demişti. Eminim sizinkide geçicidir. Rahat ol sen, stresin çocuğa yansımasın.

Sağol canım inşallah

Oglumda bildiğim birşey olmadı abisiyle biraz cekismeliydiler ama Ecede şöyle gelişti biz eylülde taşındık tasindigimiz günden itibaren ağlama krizleri başladı hiç sebepsiz krizlere giriyordu ve uzun süre bitmiyordu gün boyu tekrar ediyordu ve gece aynı şekilde uyanip dakikalarca ağlıyordu çığlık çığlığa ben önce dişe bağladım ama diş hiç o kadar yapmamıştı Eceyi sonra kekeleme başladı abilerine sakın belli etmeyin onun söylediklerini duzeltmeyin taklidini yapmayın dedim 15-20 gün bariz şekilde devam etti sonra kendiliğinden normale döndü canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…