Annelerin Güncesi

Ve bu gidişle bana da diyet yaptıracaksınız. Bi ben kaldım diyet yapmayan
Ben hiç diyet yapmadım. Şuanki durumum için diyet şart özellikle göbek için. Ama ben barışık olmayı tercih ediyorum. Kısa boyumla 55 kiloyum söylediğimde kimse inanmıyor 48 falandır diyorlar. E böyle olunca rakamlara takmıyorum.

Ben tenceremle ilgili ipucu asla vermem artıkbi tek isim vermemişim
Senin verdiğin bir ipucuna bakarsak. Burda benden daha yoğun çalışan kimse yok. Ama heryere yetişme konusunu biraz açman gerekecek. Bende gezme tozma yok zaten vaktimde yok. Kendimi bazen yarış atı gibi hissediyorum.

Daha da tenceren olmam
Gel benim ol

Hiç diyet yapmamış bir kadın ne kadan güzel

Uzaklar bana uzaklar
Sen bilirsin

Öylemi diyosun

Tencere değil zaten kapak

Yaniii şimdiye kadar bir yol katedememiş olman

Gel benim ol

Hiç diyet yapmamış bir kadın ne kadan güzel

Sen bilirsin

Yaniii şimdiye kadar bir yol katedememiş olman

Kız senin K kaapi yle bi bağlantın mı var, nereden biliyorsun kapağımın lutita olmadığını

Siz beni şu diyet topağına bi alın hele, bende kilolarımdan şikayetçiyim artık

Kapiş elimde iki enfes ipucu var ama senden bir şeyler görmeden vermeyi düşünmüyorum
yaa versene azıcık ortalık şenlensin nolur nolur

Kız senin K kaapi yle bi bağlantın mı var, nereden biliyorsun kapağımın lutita olmadığını

Siz beni şu diyet topağına bi alın hele, bende kilolarımdan şikayetçiyim artık

çünkü o benim kapağım
bi de bizim topağımız falan kalmadı zira bizim diyetler yalan oldu kekler börekler

Ben şu diyet işini anlamıyorum yahu. Hani sağlık problemleri olur yada aşırı bir kilo vardır tamam. Bir kere insan yedikçe mutlu olan bir varlık. Diyet yapılıyor öyle menüler var ki insan daha yemeden mutsuz oluyor. Burda genel olarak çok kilolu kimse yok. Sağlık için spor yapalım, aşırı yağlı karbonhidratlı şeyleri abartmadan yiyelim yeter. Ben hep tvde,gazetede şu fiziği güzel bayanlara baktığımda üzülüyorum. Diyorum akşama kadar marul, salatalık ye sonrada fitim ben diye dolaş gülücükler saç. Tabi bir de açlıktan uyuyamamak var.

Bölgesel kilolar benim derdim yoksa öyle katı bir diyet değil yaptığımız çoğu kez haftasonu hep kacamaklardayiz

kimisi yemekten kimisi de daha güzel görünmekten daha çok zevk alıyo demekki.

O uyuyamamak kismi kotu oluyoama ben hala lohusa sayilirim o yuzden ac yatmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…