Annelerin Güncesi

Geçmiş olsun hastalık sonrası tam toparlayamamış olabilir bol vitaminli yiyecekler bol sıvı alımı devam ederse doktor kontrolü iyi olur sanki

Bizimki tamam dese yapsa razı olcam hiç umru değilim hiç
Hatta abartıp bi sus lütfen diyo bana

Gökçe de dün ağzımı kapatıyordu çok fena oldu bunlar ya.

Geçen gün legodan robot yapıyor hadi annecim okul servisin gelecek diyorum az kaldı anne dedi. Tekrar hadi dedim anne sen benim hiç sözümü dinlemiyorsun az kaldı dedim ya allah allah diyor.
Dönemsel olmasını diliyorum bende

Gökçe de dün ağzımı kapatıyordu çok fena oldu bunlar ya.

Bizde de aynı sorun var kızlar hiç söz dinletemiyorum iki yaşında bu kadar değildi çok inatçı yat diyorum yatmam diyor ye diyorum yemiycem diyor dışarı çıkıyoruz siteye girecegimiz zaman cildiriyor eve gitmeyecegim diye bende inşallah donemseldir diye dua ediyorum bazen sabrim tükeniyor gerçekten

Geçen gün legodan robot yapıyor hadi annecim okul servisin gelecek diyorum az kaldı anne dedi. Tekrar hadi dedim anne sen benim hiç sözümü dinlemiyorsun az kaldı dedim ya allah allah diyor.
Dinlememeleri ayrı o bilmiş lafları ayrı bunların
Eh bu da dönemsel demekki umarım hızlıca atlatırlar

bizde ayniyiz ve bende artik gercekten sabir kalmadi bazen boyle firlatip atasim geliyo cocugu
sacma sapan aglamalar bagirmalar yapma dedigimi yapmak
yapmamasi gerekeni bilip yapmak cok yioruldum gercekten

bizde ayniyiz ve bende artik gercekten sabir kalmadi bazen boyle firlatip atasim geliyo cocugu
sacma sapan aglamalar bagirmalar yapma dedigimi yapmak
yapmamasi gerekeni bilip yapmak cok yioruldum gercekten
Aynilar bu yasta boyle sanirm cok inatlasiyo hep istedgi olsun
Duymamazliktan bile geliyo bazen. Gecicek bu gunlerde :)

Valla bu saydıklarınızdan bende iki tane, artı bi de kv tepemde çocuklara ayrı bir yüz veriyor sağolsun gıkımı çıkarsam (çocukların yanında) karışma etme bi yorumlar bişeyler.. çocukların beni az bişey dinleyeceği varsada kalmıyor. Çocuklar onları görünce kendilerini yerlere atmalar ağlamayı abartıp öğürmeler günde 743567865322 kez merdivenden inip çıkmalar ne uyku düzeni ne yeme ne ders ne bişey. Bazen cinnetlerden cinnet beğeniyorum o kadar. Bu akşamda çıldırttılar beni eşime çok fena patlayacaktım ama mübarek günün hatırına sustum. Rabbim bizede hayırlı kapılar açar inşallah.

Bugün bi hayli huysuzluk yaptı benim kız Doğum günlerinde bende eşime diyorum beni artık dinlemiyor sen konuş fln
Eve gelince babası biraz konuşmamız lazım bak böyle ağlaman doğru değil fln diyordu
Bizim ki başladı babanın yanakları severek güzel şeyler şöyle babacım güzel güzel konuşalım
Meselaaaaaa diyip uzattı ve sen ne tatlı tatlı babasın diye de ekledi Tabi adamcağız eridi baktım sevgi sözleri karşılıklı uçuşuyor
konuda kaynadı gitti

Anaaaaa aynı gökçe valla

çok tatlı ama ya bizimkide birşey isteyeceği zaman canım babacim seni çok seviyorum diyor bende eşime bekle bomba geliyor diyorum ve kızım bana sakız alarmisin,ozmo alarmisin diye başlıyor

Oyy kuzuma kıyamam.okurken üzüldüm çok canım ya.Şimdi bi çok hastalığın kolay yolları var.Allah acil şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…