Annelerin Güncesi

Oğlum alerji olduğu için dr a gitti evdeki sprey yeterli gelmedi burnunu açmaya tikanik hep burnu dr iki farklı sprey yazmış burun kemiğinde egrilik varmış sağa doğru bir tarafı zamanla kapanacak tek taraftan nefes alacaksın demiş 18 yaşına gelince ameliyat olması gerekiyormuş ayni babasının da şikayeti vardı ameliyat oldu sonucunda çok memnun olmadı ameliyatta kikirdagini delmislerdi eşim iyi bir dr bulup yaptiririz dedi oğlum için bu çocuk iki defa geniz eti ameliyatı geçirdi kulagina tüp takildi yazık üzülüyorum küçüklüğünden beri sorun yaşıyor küçükken de nefes alamıyordu sinirleniyordu anne bana bıçak var burnumu keseceğim diyordu Allah beterinden korusunda anne yüreği üzülüyor işte

Geçmiş olsun.. iyi bir doktor bulunursa sıkıntı olmaz bence. Kuzenim oldu "bugüne kadar nefes almıyormuşum meğer diyordu"

geçmiş olsun canım. Beterin beteri var şükür bu haline. İnşallah o da halolur daha rahat eder

Geçmiş olsun.. iyi bir doktor bulunursa sıkıntı olmaz bence. Kuzenim oldu "bugüne kadar nefes almıyormuşum meğer diyordu"
Oylemi canım söylediğin iyi oldu rahatladim biraz eşimin başından da geçince üzüldüm inşallah oglumda rahatlar 16 yaşında şimdi iki sene sonra olur anca
geçmiş olsun canım. Beterin beteri var şükür bu haline. İnşallah o da halolur daha rahat eder
Amin canım sağol öyle tabi çok şükür bu halinede

gecmis olsun canim uzulmezmi insan, tirnagina bisey olsa uzulur anneler. İyi bi doktorla hallolur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…