Annelerin Güncesi

Kız anneleri sorum size ben geçen gün şöyle bir elif adaya baktım kreşe başlayalı biraz kilo aldı çok şükür ama vücudu çok tipsiz geldi bana ya. Göbekli basenli, sırtı geniş bişey oldu çıktı. Eşim dalga geçiyor kızımı büyüyünce güreşe göndereceğim diyor. Baba zayıf bende zayıftım göbek yoktu hala göbekli değil bu çocuk kime çekmiş bilemedim. Sizinkilerin de vücut şekli değişti mi merak ettim

Kız anneleri sorum size ben geçen gün şöyle bir elif adaya baktım kreşe başlayalı biraz kilo aldı çok şükür ama vücudu çok tipsiz geldi bana ya. Göbekli basenli, sırtı geniş bişey oldu çıktı. Eşim dalga geçiyor kızımı büyüyünce güreşe göndereceğim diyor. Baba zayıf bende zayıftım göbek yoktu hala göbekli değil bu çocuk kime çekmiş bilemedim. Sizinkilerin de vücut şekli değişti mi merak ettim
yanıtlamak isterdim ama bizimkinde ne basen ne göbek olmadığından nereden çıkıntı yapacak bilmiyorum
yalnız şöyle benim de eşiminde bacakları düzgün şekillidir kızımın ki öyle değil eğrilik var ortopedi doktoru üç göbek öteden bile birine genetik olarak benzemiş olabilir demişti..

Ergenlikte öyle boy atıyorlar ki normal oluyorlar canım

yanıtlamak isterdim ama bizimkinde ne basen ne göbek olmadığından nereden çıkıntı yapacak bilmiyorum
yalnız şöyle benim de eşiminde bacakları düzgün şekillidir kızımın ki öyle değil eğrilik var ortopedi doktoru üç göbek öteden bile birine genetik olarak benzemiş olabilir demişti..
Benzemiş birine demekki
Ergenlikte öyle boy atıyorlar ki normal oluyorlar canım
Normal olmazsa da eşimin dediğini yaparız benim kız güreşleri de seviyor zaten e ülkenin de bayan güreşçilere ihtiyacı da var tabi

Eşime aldığım hediye bugün gelmiş zaten bugün doğum günü iyi oldu beni aradı

dükkana girdim arkamdan kargo girdi kargonuz var dedi bende kargo beklemiyoruz dedim kargocu doğum günü olan kimse var mı dedi evet dedim işte doğum günü için dedi bende alışık değilim hiç böyle şeylere dedim kargocu ne güzel işte dedi aldım içindeki notu okuyunca içim eridi resmen ne yaptin sen dedi bana nasıl mutlu oldum anlatamam kızlar :KK48:amacima ulaştım darısı diğer heyecanlara mutluluklara :KK37:

Benzemiş birine demekki
Normal olmazsa da eşimin dediğini yaparız benim kız güreşleri de seviyor zaten e ülkenin de bayan güreşçilere ihtiyacı da var tabi
Normaldir canım tabiki ilerde güreşe falanda gonderebilirsiniz benim küçük oğlum bu sene biraz fazla kilo aldı aşırı değil ama göğüs kısmı etli etli popo yaptı ama birkaç seneye boya gitcek yazında hafif bir spora göndermek istiyorum

Yoo hayır maksat topik canlansın
Yok yok kesin sensinn :KK66:
bence kesin sana alcak :KK59:
Bencede minnak :)
Valla bizde de ne bacak ne popo ne basen hiçbişey yok. L Leydiminik gibi. Ama ilerde fizikleri daha çok değişir sanırım.

X