Annelerin Güncesi

Aaaa bir kişiyi daha eledim kapagim yavaştan yaklaşıyorum sana :dondurma:
yaklaş yaklaş :sopa:

Kızlar alemsiniz :)
Herkese günaydın buarada.
Saate bakmadım bana göre 5 eşime göre 4.5 da uyandı gökçe :))) öksürmekten uyuyamadı ki sıpa. Bi ara kusacak sandım ama kusmadı. Aslında kussa iyiydi balgam atardı. 1 ayda ne kadar çok hastalandı yahu :kızgın::KK34:
geçmiş olsun canım..gerçekten havalardan ötürü bencede bizimkide deli alerjiler yaşıyor bir an önce yaz gelsin şu geçiş havasından kurtulalım artık

ona duzenli beslenmeyi ogretiyoz kiz aburcuburla yasiyo :KK70:

düşük bir ihtimal ama imkansiz degil :)

belki de tersidir :KK47:

Verdiğim iki ipucu seni hemen bir tahmine ulaştırmış bakıyorum. Ben de sayısalcıyım olasılık benden sorulur.14 te 1 ihtimal azımsanmaz. Ama sen bu tahmini şimdi yaptın çünkü bana zarf atıp emin olmak istedin birbirine çıkan var mı diye. Bende yardımcı olayım bir ipucuyla benim tencerem burda aktif biri değil

Verdiğim iki ipucu seni hemen bir tahmine ulaştırmış bakıyorum. Ben de sayısalcıyım olasılık benden sorulur.14 te 1 ihtimal azımsanmaz. Ama sen bu tahmini şimdi yaptın çünkü bana zarf atıp emin olmak istedin birbirine çıkan var mı diye. Bende yardımcı olayım bir ipucuyla benim tencerem burda aktif biri değil
ben zarf atmayı severim :KK59: kapaklara giden her yol mübahtır :KK37:

eh madem öyle o halde seni de eleyerek 6 kişiyi eledim yahu :KK59: kapağım geliyorum :KK8:

Sende elendin o zamaaaaannnn :KK49:

Eledim kendimi :KK200:

Yahu kafam corba oldu ben sozelciydim :KK70:
Si tahminlerini yapin ben kargo gnu ogrenicem suprizi kacmasin :KK70:

X