Annelerin Güncesi

oo gözün aydin. Fistikta ozlemistir seni. Iyiki gelmisler

Ne güzel ya cok guzel adetmis. @ayferzey cok sansli senin gibi dunuru kapti :KK19:

gecmis olsun kizlar ikinize de.
Tum dis rti kanamalari bu sebeple mi oluyo acaba. Benim arkadasimin hrr dis fircalamasnda deli gibi kanar dis etleri. Cok ta bakimlidir asla ihmal etmez dislerini. Hastane korkusu var o yuzden gitmiyo. Igne kan gorsun bayiliyo. Ailesi deuzakta. Ikna etmistim esimle beraber göturcektik. Boyle bisey derlerse yandik ki ne yandik :işsiz:
ay teşekkür ederim canım :KK60: ben de yei yeni öğreniyorum adetleri hele anneler bebekleriyle ilgili bişiler söz konusu olunca çok daha mutlu oluyo o yüzden iice özen gösteriyorum :21:

diş konusunda hepsi bu sebeple mi bilmem ama aşırı miktarda ise olma ihtimali yüksek ya da belki sadece diş eti hassasiyetidir ihmal etmeden gitse ii olur sanki bende diş ipi bile kullanıyorum ama yok diş etlerimle sorunumu çözemedim hele hamilelikte tavan yapmıştı

20 dk uyudu sadece ya. 20 dk uyku mu olur. Daha kirdigim 1yumurtayi yiyemedim. Bileydim ona da ugrasmaz peynir ekmek yerdim.2 dk oturamadim kalkmis bagiriyo yatakta anne burayagel diye:işsiz:
Gitmesem uyur mu acab:mad::sinirli:
sence uyur mu :işsiz:

oo gözün aydin. Fistikta ozlemistir seni. Iyiki gelmisler

Ne güzel ya cok guzel adetmis. @ayferzey cok sansli senin gibi dunuru kapti :KK19:

gecmis olsun kizlar ikinize de.
Tum dis rti kanamalari bu sebeple mi oluyo acaba. Benim arkadasimin hrr dis fircalamasnda deli gibi kanar dis etleri. Cok ta bakimlidir asla ihmal etmez dislerini. Hastane korkusu var o yuzden gitmiyo. Igne kan gorsun bayiliyo. Ailesi deuzakta. Ikna etmistim esimle beraber göturcektik. Boyle bisey derlerse yandik ki ne yandik :işsiz:
Canım bakımla ilgili olmayadabilirmiş yapısal bi durumda olabiliyomuş eğerki kanıyosa diş etleri mutlaka gitsin bende kendimi bildim bileli kanar o yüzdrn nedense hep normal gelmişti ya korkuyu acıyı geçtim bi de maddi boyutu da var internetten baktımda 100 liraya da yapan varmış 200 liraya da gittiğim klinikte pek 100 liralık bi yer değil 20 dişe yapsa minimum ki komple tüm ağıza yapılacak dedi hemen hemen 5 bini buluyo

ay teşekkür ederim canım :KK60: ben de yei yeni öğreniyorum adetleri hele anneler bebekleriyle ilgili bişiler söz konusu olunca çok daha mutlu oluyo o yüzden iice özen gösteriyorum :21:

diş konusunda hepsi bu sebeple mi bilmem ama aşırı miktarda ise olma ihtimali yüksek ya da belki sadece diş eti hassasiyetidir ihmal etmeden gitse ii olur sanki bende diş ipi bile kullanıyorum ama yok diş etlerimle sorunumu çözemedim hele hamilelikte tavan yapmıştı

sence uyur mu :işsiz:

Canım bakımla ilgili olmayadabilirmiş yapısal bi durumda olabiliyomuş eğerki kanıyosa diş etleri mutlaka gitsin bende kendimi bildim bileli kanar o yüzdrn nedense hep normal gelmişti ya korkuyu acıyı geçtim bi de maddi boyutu da var internetten baktımda 100 liraya da yapan varmış 200 liraya da gittiğim klinikte pek 100 liralık bi yer değil 20 dişe yapsa minimum ki komple tüm ağıza yapılacak dedi hemen hemen 5 bini buluyo
anladim kizlar sagolun. Ben israr edeyim de biran once gidelim. Baya da pahaliymis cidden. Ilacla halledilebilir biseydir insallah. Ilk defa disciye goturcem kizi deli gibi korkuyo. Bi de boyle yapildigini duyarsa napariz bilmem.

Benim sipa uyumadi tabisi:işsiz:

Çok geçmiş olsun canım , doktora gitmiş miydin?
Tansiyonun yükseliyorsa tek kalma evde
Gittiğimde tansiyonum çıkmamıştı.zaten acile gitmiştik ateşim vardı sef diye bi antibiyotik ve parol yolladılar.saol cnm
Hayırdır?

teşekkür ederim canım.. kuzum o kadar çok özlemiş ki uyurken bile elleri yanaklarımın üstünde uyuyoruz.. ilk gece tuhaf gelmişti ama şimdi alıştım.. sürekli öpüyor beni.. o kadar masum o kadar tatlı ki..

geçmiş olsun canım nane limon kaynattın mı?
Ya biliyon mu hiç içemem nanelimonu keşke içebilsem:KK43:saol cnm
canım çok geçmiş olsun ya inşallah çabuk atlatırsın iyiki annen yanında
İyiki..
Saol cnm.hem sizede geçmiş olsun.akiftede bi butun akıntısı başladı arkası gelmese
Ca

Canim benim cok geçmiş olsun ya birak dagitsinlarda seni yormasinlar
Saol cnm.annem saolsun biraz toparladı hatta kv geldi
cok gecmis olsun. Keske anneni cagirsaydin geri canim. Yalniz kalma cocukla da pek dinlenilmez ki
Anneme gelme dedim.ama azönce pat diye geldi.sadece çocuklarla ilgilense yeter
20 dk uyudu sadece ya. 20 dk uyku mu olur. Daha kirdigim 1yumurtayi yiyemedim. Bileydim ona da ugrasmaz peynir ekmek yerdim.2 dk oturamadim kalkmis bagiriyo yatakta anne burayagel diye:işsiz:
Gitmesem uyur mu acab:mad::sinirli:
oluyo işte sıkma canını.senin yavrunun uykusu böyle ama düzelir inşallah.bizimkide geceleri uyumaz hala ortalama 5 kez uyanır ve sallarım:KK43:(

Günaydın güzel anneler bende geldim. Aranızda nikini çözemediklerim var çözen bi arkadaş liste yapsa ne iyi olur. @eatmeat bugün rüyamda seni ve leydiminiki gördüm. Ay çok kötü bir rüyaydı çok korktum ağlayarak uyandım. Siz bize geliyorsunuz ben Azad ile baya oynuyorum yemek falan yiyoruz sonra polisler gelip beni alıyor suçum ne bilmiyorum ama idam edecekler idam öncesi kızımla vedalaşmam var eşime nasihatlarda bulunuyorum kızıma iyi bak diyorum sonra senle vedalaşıyorum kızıma gözkulak olmanı rica ediyorum. Sende bir oğlum vardı artık birde kızım var diyosun. Çok etkilendim rüyadan acıklı bir film gibiydi hayır olsun diyeyim.
Ayyy okurken bile kötü oldum. Hayır olsun inşallah

Kızlar sabaha kadar uyuyamadım.ateş düştü ama boğazım çok fena.Akifi saldım çayıra evi alt üst etti.3 gündür annem benle uğraşıyo zaten ona iyiyim gelme dedim.boğazımdaki kaşıntı delirtecek beni.
Bide tansiyonum çıktı gece 16_10a.
Çok geçmiş olsun canım

Hayırdır?

teşekkür ederim canım.. kuzum o kadar çok özlemiş ki uyurken bile elleri yanaklarımın üstünde uyuyoruz.. ilk gece tuhaf gelmişti ama şimdi alıştım.. sürekli öpüyor beni.. o kadar masum o kadar tatlı ki..

geçmiş olsun canım nane limon kaynattın mı?
Şükür kavuştursana

Allah razi olsun iyiyiz bizde maşallah muhabbet almış başını gitmiş arkadaşlar ben fransız kaldim:)

Oyuncu anne konyaya geliyomus cuma gunu. Ama oyle bi saatte oyle biyere geliyo ki cok ters bana. Esime izin alabilir misin dicem gidebilirim umarim
:işsiz:
Allah razi olsun iyiyiz bizde maşallah muhabbet almış başını gitmiş arkadaşlar ben fransız kaldim:)
Baska bir topikten tanisiyoruz hepimiz:KK19:

Merhaba annelr sizlere bisey sormak istiyorum. Aranizda polivit surup kullanan oldu mu hic? Kizim yakinda 2 yasina girecek ama 10 kilocuk istahsiz yemek yedirirken video izleterej yiyor sadece bu surup istahini acar mi? Kilo aldirir mi? Bilginiz varsa lutfen beni aydinlatin..

Kizlar 5+ kullananlar bezlerinizi nerden aliyosunuz? Aylik paket goremedim internette. 34 lu paketler halinde var. Napiyim bilemedim marketlere mi baksam

Merhaba annelr sizlere bisey sormak istiyorum. Aranizda polivit surup kullanan oldu mu hic? Kizim yakinda 2 yasina girecek ama 10 kilocuk istahsiz yemek yedirirken video izleterej yiyor sadece bu surup istahini acar mi? Kilo aldirir mi? Bilginiz varsa lutfen beni aydinlatin..
benim kızım da aynı şekilde yeni 10 kilo oldu ve şuraya iştahsızlık deyince akla kim gelir desen heme hepimizde var ama çoğunlukla sen diye beni yazabilirler
ben vitamin ve iştah açıcılara kafam yatmadığı için yanaşmadım pek ama burada polivit olmasa da başka iştah açıcılar kullanıp memnun kalan arkadaşlarım oldu
marnys çoğunlukta diye aklımda kalmış
bir de diğer topiğe yazmışsın yanılmıyorsam yürüme konuşma fln ile ilgili benim kızımda 15 aya yakındı yürüdüğünde konuşma da ikili üçlü bazen peş peşe ikili cümleler kuruyor
doktorumuz söylediği iki yaşında ikili cümleler kurabiliyor olmasıydı ama tıpkı yürüme de olduğu gibi bunda da esneklik vardır kimisi 2 den önce kimi 2 buçuklar da netleştirir konuşmasını diye düşünüyorum

X