Annelerin Güncesi

nezle değilde burnun akamaması neden oluyomuş canım.

Ya gökçe başımda yazınca yazmamışım kusuruma bakma. Başın sağolsun allah sabır versin
Sağolasın sabretmesi zor ama yapacak bisey yok hayatimda yaşadığım en büyük ikinci kaybim.

Annemle babamın bu gün 30. Evlilik yıldönümleri. Babam anneme kolye almış annemde görüntülü arayıp onu gösteriyo çocuk gibi seviniyo
Nice seneler görürler inşallah ya resmen yaşlandılar senelerdir bi kaç ayda bir görüşünce daha çok farkediyo insan yaşlandıklarını

Allah uzun ömürler versin nice yılları olsun inşallah

Yiğenim kreşten hiç anlaşamadığı arkadaşının ayıcığını getirmiş annesi neden getirdin diye sormuş çünkü benim yok diye demiş annesi olmaz götürüp geri vereceksin demiş hayır vermiyeceğim demiş annesi de sen spiderman ni götürsen bir arkadaşın benim bundan yok deyip evine götürse ne hissederdin git odaya bunu bir düşün demiş odaya gitmiş bir süre sonra annesine tamam arkadaşıma geri vercem oyuncağını demiş

Kızlar az önce telefon değiştirecektim sim kartımı kaybettim bulamıyorum o yüzden telefonla işlem yapamıyorum haberiniz olsun

Gökçenin odasını ayırdım. Yatakta uyumuyor du bende aldım beşiği odasına götürdüm :) umarım çok sıkıntı olmaz. Şimdiden gazam mübarek olsun
Yaaa. Bende kızımı artık odasinda uyusun istiyorum ama cesaret edemiyorum gece su içmeye kalkıyor nasil içecek tek başına diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…