Annelerin Güncesi

Bende kreşe vermek istiyorum eylül ekim döneminde kesinlikle oynamayı paylaşmayı bilmiyor evddeysek ve başka bir çocuk varsa resmen olay çıkıyo betül sürekli ağlıyo diğer çocupun elindeki herşeyi istiyo
Dışarda oynuyo parktada denk gelirse oynuyo ama dediğim gibi evdeysek sürekli ağlama bağırma halinde

Bak bu iki kızın herşeyi benziyo benimki olsa kesin çeteleri 4 kişi olurdu bir dakika yerinde durmuyo ve malesef hiiiç yorulmuyo

Uyum sağlamasına çok sevindim canım azıcık yaramazlıkta normaldir bence:) benim oğlanda yapıyordu bir keresinde öğretmenin işi varmış öğretmenler odasına gitmiş hepiniz çiçek olun yerde yatın geldiğimde kimseyi ayakta görmek istemiyorum demiş öğretmen bir girmiş sınıfa iki çocuk ayakta neden ayaktasınız demiş onlarda oğlumu söylemişler öğretmenim biz yatarken x bize öğretmen geldi bakın dedi biz de bakalım diye kalktık kendisi hemen yattı biz ayaktayken siz geldiniz demişler öğretmeninde komiğine gitmiş yaptığı hareket gülerek anlatmıştı bana halbuki oğlum evde sessiz bir çocuktu:))

Kreşte paylaşımı öğreniyorlar canım inşallah sizde olumlu sonuçlar alırsınız

Çok sevindim canım maşallah çete bile kurmuş

Canım bizim kreşte pedagog var. İlk iki gün öğlen uykusundan önce alırsınız üçüncü gün burda uyur dedi öyle yaptık. Bezli olmasını sorun etmediler. Yemek konusunda sıkıntı yapmıyormuş orda. Yalnız akşam eve geldiğinde maşallah diyeyim çok acıktım anne diyor sürekli birşeyler yemek istiyor ağlıyor yemek için ki bu pek de alışık olduğumuz bir durum değildir. İki buçuk yıldır peşinde kaşıkla dolaşıyorduk çocuğun. Kreşte enerji harcıyor ve iştahı arttı diye düşünüyorum. Mirayla ruh ikizi oldukları için kreş her ikinizi de mutlu eder bence. Yemeklerini ben yapıyorum malum alerjilerinden ötürü oradan birşey yemiyor. Sizin en azından böyle sorunlarınız olmaz canım. Ha akşam uyutmak bir saatimi alırdı kreşten önce. Yatması 11 i bulurdu. Şimdi 9.30 da uykum geldi diyor odasına götürüyor beni ve daha çabuk dalıyor. Lafın kısası şiddetle kreşi tavsiye ediyorum canım.

Bak bu iki kızın herşeyi benziyo benimki olsa kesin çeteleri 4 kişi olurdu bir dakika yerinde durmuyo ve malesef hiiiç yorulmuyo
Bana evde elifi nasıl zaptediyorsun dediler nasıl olacak eşimle ben pert oluyoruz. İşi gücü boğuşmak koşmak. Hala betüşün resimlerini görünce ben diyor ama şaşırıyor.
mutlu sağlıklı olsunda yaramaz olsun canım.

Dün görümceme gittim. Sabah 10 falandı heralde. Görümcem akşam eşim kvler falanda gelicek diye yemeğe yoğunlaştı biraz. 7 aylık bi bebiş bi de bizim cadı. Akşama kadar ben ilgilendim. Bi birine yemek yedirdim bi birine. İkisi karşılıklı akiama kadar çığlıklaştılar. Ne kafa kaldı ne beyin. Hala başım ağrıyo.
2 çocuk mu aman aman zaten cesaretim yoktu şimdi gökçe iyice büyümeden hiiiiçççç yapasım yok

eylül de bende kesinlikle düşünüyorum aynı durum bizde de var paylaşmayı bilmiyo başkasınınki de onun gibi davranıyo parkta bile kaykayın tepesine geçip oturuyo ne kendi kayıyo ne başkasını kaydırıyo o yüzden şart ama o kdr beklemeden de vermem gerekebilir diye fikir edinmeye çalışıyorum

inşallah bizim de öyle olur yaa miranın da bası şeylere alaerjisi devam ediyor üstelik hala pütürlü yiyememe sorunu var bende yemek konusunu ekstra görüşeceğim bakalım
tavsiyen ve yorumların için teşekkür ederim canım bakalım bizim de hayırlı güzel haberlerimiz olsun inşallah

tek çocuk candır bence

borcamlar kırılabiliyo muydu ya hu
Şuan o kadar sinirliyim ki kendime.
Giden borcam umrumda değilde gecenin bu saati her yerin cam kırığı olmasına mı yanayım. Yaptığım patates salatasının cam içinde kalmasına mı yanayım
O kadar uğraştım şuan o kadar üzüldüm ki her tarafımda ağrıyo
Mecbur süpürgeyi açıcam komşular küfretmezler inşallah arkamdan

Ayy ben en çok salataya üzüldüm yaa
Nazar diyelim komşularda kırk yılda bire bişi demesin cam sonuçta

Bende
Ne zaman bişeye özensem böyle bi abukluk yaparkm zaten.
Evde havuç falanda kalmadı
Sadece patates yapsan Tabi tembel işi gibi ama
Ben öyle yapıyorum
Patatesi haşlayıp eziyorum Baharatlarla iyice harmanlayıp borcama yayıyorum üzerine sarımsaklı yoğurt sürüyorum maydanozlarıda minicik doğrayıp kare şeritler yaparak şekil veriyorum güya süs oluyo
O karelerden kesip servis yapıyorum sonra
Hani en kötü ihtimal aklında olsun

sağol canım Olabilir. garnitürde var buzlukta rus salatası gibi yapıp onu da koyabilirim üzerine. Ayarlarım bişeyler.
Hiç oladı kısır falan yaparımda. Hevesim kaçtı. Uğraştığıma yanıyorum. Ne olacak benim sonum acaba.

Olur böyle kazalar ya yani bence gayet normal
Ama dediğin gibi de güzel olur kırılmasın hevesin

Yere mi düştü canım düştüyse kırılır borcam cam olduğu için sadece ısıya dayanıklı diye biliyorum patates salatasının dq gitmesine üzüldüm

Yere mi düştü canım düştüyse kırılır borcam cam olduğu için sadece ısıya dayanıklı diye biliyorum patates salatasının dq gitmesine üzüldüm
Yere çömelip dolapta koyacak yer arıyodum güya. Elimden düştü. Öyle yüksekten de değil 15 cm den flan. Kalın cam ya kırılmaz kolay kolay diye düşünmüştüm bende güya

Bu gün iki arkadaşım gelecek. Biri aksaraydan biri burda zaten. Burda oturan arkadaşım iş çıkışı gelecekti. Gece onada msj atmıştım kırdım boşa uğraştım diye.
İzin almış geliyomuş şimdi. BEn kuzuyla ilgilenirim sen rahatça işini yaparsın dedi
Canım arkadaşım benim ilaç gibiler resmen bana

Yere çömelip dolapta koyacak yer arıyodum güya. Elimden düştü. Öyle yüksekten de değil 15 cm den flan. Kalın cam ya kırılmaz kolay kolay diye düşünmüştüm bende güya
Yüksekten düşmemiş aslında o kadar mesafede kırılması ilginç birde kalın cam güya neyse sağlık olsun arkadaşında erken gelecekmiş ne güzel yaparsın birşeyler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…