Annelerin Güncesi

L Leydiminik kayinvalidenin kurabiyesinden yaptim simdi firinda pisiyor ama yayildi nerde hata yaptim anlamadım agliycam nasıl da özendiydim. şeker miktari 1 su bardagi mi? yazmamisim da

Yayılıyo canım evet normal:) ama 25 dkdan uzun sürebiliyo pişmesi sen kontrol edip alırsın
Tarifdeki seker miktarını yazmamisim 1 su bardağı koydum çok mu olmuş?
Bir de yumuşak olsun diye unu az koydum 3 su bardagi. Ondan olabilir mi? Resimlere baktim bi benimki yayılmış nerde hata yaptim bulmam lazim.

Tarifdeki seker miktarını yazmamisim 1 su bardağı koydum çok mu olmuş?
Bir de yumuşak olsun diye unu az koydum 3 su bardagi. Ondan olabilir mi? Resimlere baktim bi benimki yayılmış nerde hata yaptim bulmam lazim.
Evet canım bir su bardağı. Unla alakalı olabilir mi bilmiyorum gerçekten pek anlamam kurabiye yapmaktan.
Ama benimkide yayıldı baya. Yuvarlak yapmıştım ceviz gibi. Biskremler gibi düz oldu

Evet canım bir su bardağı. Unla alakalı olabilir mi bilmiyorum gerçekten pek anlamam kurabiye yapmaktan.
Ama benimkide yayıldı baya. Yuvarlak yapmıştım ceviz gibi. Biskremler gibi düz oldu
Benim kızım kurabiye yapmaya bayiliyor o yuzden haftada en az 1 kere farkli kurabiye yapıyoruz. Bunu da kizimla yaptım.
Tamam şeker miktarı dogru o zaman. Galiba unu az koydugumdan yayıldı galiba hamur sert olacak

Benim kızım kurabiye yapmaya bayiliyor o yuzden haftada en az 1 kere farkli kurabiye yapıyoruz. Bunu da kizimla yaptım.
Tamam şeker miktarı dogru o zaman. Galiba unu az koydugumdan yayıldı galiba hamur sert olacak
Afiyet olsun fıstığa.
Evet canım değişik bi hamuru oluyo. Hamur gibi değilde nemli kum gibi sanki normal hamurlar gibi olmuyo

10 nisanda dogum iznine ayriliyorum 37 bitiyor canim. Bu cumartesi doktora gittim bebek cok asagida 39 u beklemez 38 i anca gorursun dedi :) gobegim asagiya indi. Bekliyoruz bakalim.

Evin isi hala bitmedi
Az kalmış canım inşallah evin işleride biter hayırlısyla gelir oğluşun bu arada benim kız kardeşimde hamile geçen hafta cinsiyeti öğrendi onunda ikinci oğlu geliyor
eline sağlık
Canım unu Az koyduysan olabilir bende yanlışlıkla margarini bir paket koydum benim un da Az geldi ve kurabiyelerim yayıldı

Sağol canim.
Gökçe nasıl oldu kulak enfeksiyonu gecti mi?
yine geçmemişti. İğne verdiler 4 iğne vurulduktan sonra geçti çok şükür. Burun etleri şişmiş şimdide onun için ilaç kullanıyo. 1 ay sonra kontrol var. Uğraşıp duruyoruz işte.
Siz ne yaptınız sahi bakıcı ayrılmak istiyo diyodun halledebildiniz mi

Gördüm canim instagramda ayni anda yaptik kurabiyeleri heralde. Unu az koydum ondan yayıldı. Size de afiyet olsun

Yaa ben bunlari duydukca kızımı krese vermekten korkar oldum. Gokce kreste mi hastalandı? Uzun sürdü ama sonunda iyilesti gecmis olsun.
Canim benim eşim 1 aylığına mardine gidince bakıcı geldi ama 2 hafta sonra babam vefat edince eşim mardinden döndü. Bir daha da gitmedi yani bakıcı toplam 2 hafta baktı. Simdi yine eşim bakıyor. Bir de sivil birime geçti surekli gece çalışıyor. Gunduz eşim aksam ben bakıyorum. Eşim biraz uykusuz kalıyor ama haftada 3 gun calistigim için idare ediyoruz şükür.

L Leydiminik kayinvalidenin kurabiyesinden yaptim simdi firinda pisiyor ama yayildi nerde hata yaptim anlamadım agliycam nasıl da özendiydim. şeker miktari 1 su bardagi mi? yazmamisim da
şeker miktarını doğru koymuşsun yayılması da undan olabilir çünkü sert bir hamur gerekiyor ama mühim olan tadı tabisi tekrar ellerine sağlık

kreşten değilde. Hafif nezlesi vardı. Burnunu temizletmiyodu . Serum fizyolojikle falan. Çok ağladığı için bende zorlamıyodum. Meğer temizlenmeyince kulak arkasında sıvı birikip iltihaba neden oluyomuş. Bilmiyodum bunu. Kulakta zor iyileşiyomuş zaten. Bu kadar uzun sürmesi normal dedi doktor.
Biraz benim bilgisizliğimden ihmalimden oldu yani.

Gördüm canim instagramda ayni anda yaptik kurabiyeleri heralde. Unu az koydum ondan yayıldı. Size de afiyet olsun

Sağol canım ayrıca başınız sağolsun Allah rahmet eylesin

Bende bilmiyordum nezlenin kulakta iltihaba neden olacagini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…