Annelerin Güncesi

Yaaa. Bende kızımı artık odasinda uyusun istiyorum ama cesaret edemiyorum gece su içmeye kalkıyor nasil içecek tek başına diye düşünüyorum
Suluk alabilirsin canım beşiğine koy içince kapatmayı biliyorsa kıvrılan kısa pipetlilerden

Ağlayarak kalktı sakinleşmedi bir türlü gözleri kapalı bana bir sürü laf söyledi abisi aldı onun kucağında sakinleşip uyudu şimdi yine ağladı ve maalesef burnu tıkanık hiçbir şey yapamıyorum dokunsam kıyamet kopuyor inşqllah hasta olmaz yarın iyice burnunu açmam lazım:KK43:

Gökçenin odasını ayırdım. Yatakta uyumuyor du bende aldım beşiği odasına götürdüm :) umarım çok sıkıntı olmaz. Şimdiden gazam mübarek olsun :KK70:
oo kolay gelsin canım :KK70:

Bende 1 senedir ayırcam :işsiz: 1 senedir çocuğa oda takımı alcaz güya:işsiz: benim eşimle kavga zamanım gelmiş :KK70:
Yaaa. Bende kızımı artık odasinda uyusun istiyorum ama cesaret edemiyorum gece su içmeye kalkıyor nasil içecek tek başına diye düşünüyorum
ters dönünce falan dökülmeyen pipetli suluklar var onlardan alsan yanına koyarsın hem aklın kalmaz.

Ağlayarak kalktı sakinleşmedi bir türlü gözleri kapalı bana bir sürü laf söyledi abisi aldı onun kucağında sakinleşip uyudu şimdi yine ağladı ve maalesef burnu tıkanık hiçbir şey yapamıyorum dokunsam kıyamet kopuyor inşqllah hasta olmaz yarın iyice burnunu açmam lazım:KK43:
kuzum ya geçmiş olsun canım

Hayırlı geceler hanımlar,

Dün doğum iznine ayrıldım. Evim mis gibi oldu. Herşey bitti. Temizlik de bitti. Utku aceleci davranmazsa Arda ile başbaşayız :)
gözün aydın işler vs bittiği iyi olmuş. Bebişte zamanında gelir inşallah :)

Ben bu tuvalet işini beceremiyorum sanki :cry:
2 gün bitti. Bu sabahta değişen hiç bişey yok :cry:
Bi insan nasıl bu kadar çok çiş yapabilir:cry:
1 saat içinde 3 kez çiş yapmak bedir dalga geçiyo sanki çocuk benle.

kaç yaşında canım oğlun

Hayırlı geceler hanımlar,

Dün doğum iznine ayrıldım. Evim mis gibi oldu. Herşey bitti. Temizlik de bitti. Utku aceleci davranmazsa Arda ile başbaşayız :)
Ne güzel canım tadilat temizlik hepsi bitmiş bol bol dinlen

Bende 1 senedir ayırcam :işsiz: 1 senedir çocuğa oda takımı alcaz güya:işsiz: benim eşimle kavga zamanım gelmiş :KK70:
ters dönünce falan dökülmeyen pipetli suluklar var onlardan alsan yanına koyarsın hem aklın kalmaz.

Sağol canım kabus gibiydi gece

Öğrenmicek dediğin andan sonra öğrenmeye başlıyolar bence :)) daha 2 gün olmuş öğrenir diye düşünüyorum

Bizimki yan yana değil odasi uzak.

Uzakta olsa annelik içgüdüsü sebebiyle duyuluyo sanırım
Ben kızımın başucuna eski biberonu ile su koyuyorum isterse içiyo öyle yapabilirsin

Biz odayı ayıralım bir buçuk yılı geçecek ilk başta odalarımız yanyanaydi sonra orası büyük odaya geçti hiç sknti çekmedik bazen gel beraber bizim yatakta yatalım diyorum kabul etmiyor illa kendi yatağında yatacak sulu için de sesleniyor bende gidip veriyorum

Ya bizde hala ciş işini halledemedik ve hala da bi umudum yok nasıl olacaksa çok da tırsıyorum açıkçası

Suluk alabilirsin canım beşiğine koy içince kapatmayı biliyorsa kıvrılan kısa pipetlilerden
Besikte degil tek kişilik yatakta yatacak canim. Yaninda komodini var oraya koysam tek başına alıp içer mi acep? Bir de gormesi icin gece lambasi almam lazım galiba

Haa tamam bildim hiç aklima gelmemişti sagol canim

X