Annelerin Güncesi

84772831-183F-4563-A16B-0AA6BB4BCF6A-1209-000000EB0CA67D83.jpeg

Şuna çok güldüm ya :KK70:

Banyo yarin bitiyor, ev temizlenecek annemin beli tutuldu doktor 6 igne vermis. Esim temizlik icin yillik izin aldi. İsteyince benden guzel temizlik yapar, insallah isteyerek yapar. Sonrasinda bu ise kalkismisken kapilari degistirip yerleri parke yaptiralim dedik. Birde asagiya inen merdiven mermerdi onunda basakmaklari parke yapilip demir kisimlari degisecek. Bunlar bitince ev badana olacak :KK70: :KK70: Utku insallah planda bir degisiklik yapmaz :KK70:

Konuya ortadan dalıcam ama betülde tüm kış hasta olmadan geçti ama son iki aydır durup durup tekrar oluyo peşpeşe değil ama ayda 1er hafta antibiyotik içti betülde şimdi bu sabah yüne kulağım ağrıyo diyo götürcem birazdan büyük ihtimal yine antibiyotik verir
Geçmiş olsun canım
Müge anlı ayrı :KK70:
Hamileyken saati 10 a kurup kalkıyofum onu izlemek için :KK70: ama şu evlilik programları resmen enerjimi emiyolardı ya. Esra erola falan bile bakmıştım sıkıntıdan :eek:
Evlilik programlarına hiç bakmadım dikkatimi çekmedi hiç şimdi de dediğin gibi vaktimde yok izlemeye

Banyo yarin bitiyor, ev temizlenecek annemin beli tutuldu doktor 6 igne vermis. Esim temizlik icin yillik izin aldi. İsteyince benden guzel temizlik yapar, insallah isteyerek yapar. Sonrasinda bu ise kalkismisken kapilari degistirip yerleri parke yaptiralim dedik. Birde asagiya inen merdiven mermerdi onunda basakmaklari parke yapilip demir kisimlari degisecek. Bunlar bitince ev badana olacak :KK70: :KK70: Utku insallah planda bir degisiklik yapmaz :KK70:
Kolay gelsin canım bahaneyle hepsi aradan çıkmış olur:))

Okudukça yoruldum Allah kolaylık versin. Utkumuzda vaktin de gelsin :)

Hayırlı vakitte gelsin kuzucuk :)

Evin her odasının kapısına poşet astım. HEr odaya da tuvalet kağıdı rulosu. Burnumuzu silip direk poşete atıyoruz peçeteyi :KK70: dün kayınpeder gördü herkese anlatıp dalga geçiyomuş :KK70:
Şişe çekmek istediler sırtımda zor vazgeçirdim :skandal:

Evin her odasının kapısına poşet astım. HEr odaya da tuvalet kağıdı rulosu. Burnumuzu silip direk poşete atıyoruz peçeteyi :KK70: dün kayınpeder gördü herkese anlatıp dalga geçiyomuş :KK70:
Şişe çekmek istediler sırtımda zor vazgeçirdim :skandal:
Ayy akşam akşam ne güldümm. Allah ta sizi güldürsün :KK70::KK70:

geçmiş olsun canım. İltihap değilmiş allahtan. Bu kir meselesi de brnim için bi soru işareti resmen. Temizlerken içe girmemeye çalışıyorum ama girmeyince de sanki temiz olmuyo gibi geliyo her banyoda tereddüt eyprum

benimki de 3 ay sonra 3 yaşına girecek. Ben her söylediğini anlasamda babası bile çoğu konuşmasını anlamaz. Dilleri tam dönmüyo normaldir diye düşünüyorum.
Canım bizim doktor kulağın dış kısmını temizleyin içini çubukla temizlemeyin demişti. Her doktora gidişimizde kulak kiri var diyordu. Dediğini yaptık şimdi kulak kiri var denmiyor muayenelerinde ve hakikaten kulak kirini kendiliğinden dışarı atıyor kuru bir şekilde ve çıkanları alıyoruz.

Bu programlar diziler yarışmalar hep böyle canım bakınca kapılıp gidiyosun bakmayınca öyle saçma geliyor ki zaping yaparken bile katlanamıyosun
Ben de bu aralar trt 1 deki bir yastıkta kocayalım izliyorum tavsiye ederim enz
azından evliliğe ilişkilere dair kayda değer birşeyler öğreniyorum
Zapingde yapmıyorum pekde hadi neyse :KK70:

Ayy akşam akşam ne güldümm. Allah ta sizi güldürsün :KK70::KK70:
ayy amin cümlemizi :KK70:

Canım bizim doktor kulağın dış kısmını temizleyin içini çubukla temizlemeyin demişti. Her doktora gidişimizde kulak kiri var diyordu. Dediğini yaptık şimdi kulak kiri var denmiyor muayenelerinde ve hakikaten kulak kirini kendiliğinden dışarı atıyor kuru bir şekilde ve çıkanları alıyoruz.
aynen bizede doktor öyle söyledi. Delik kısmının içine girmeden orayı temizliyorum sadece. Kendim çok rahatsız oluyorum temizlemeyince çocukta öyle oluyomuş gibi geliyo içim rahat etmesede dokunmuyorum.

Allah iyiliğini versin çok güldüm :KK70::KK70:
ya odalardan peçete toplamaktan helak olmuştum :KK53:
Üçümüzünde burun çeşme gibi. Bari böyle yapayım dedim :KK53:

Ülkecek gözümüz aymışta olabilir :KK70:
Onlar sabriyeyle şahika gitmeden biraz zor düzelirler. Ay bi de pınarı yazıyolar:skandal:
bence hiç kimse gitmeden serhat elense bile fark ederdi adam insanda bi gerilim yaratıyo onun stresinden motive olamıyorlar :olamaz:
ama tabii şahika ayrı bi olay :deli:

X