Annelerin Güncesi

Bu gün hadi bezini değiştirelimde yatalım dedim. Çişimizi tuvalete yapalım zıbın giymeyelim alt çamaşır giyelim dedi.
Nasıl sevindim götürdüm oturdu. Konuştu falan hadi bana süpriz yap sen dedim içeri bişey almak için gittim. Yaptım yaptım diye koşa koşa geldi :KK70: bi damla bişey yapmamış tabi ki. Ama bu da bişeydir heralde

B37AAB22-489C-4FFA-B3E7-F8215167969D-551-0000007C99A733A5.png
:KK53:

Bu gün hadi bezini değiştirelimde yatalım dedim. Çişimizi tuvalete yapalım zıbın giymeyelim alt çamaşır giyelim dedi.
Nasıl sevindim götürdüm oturdu. Konuştu falan hadi bana süpriz yap sen dedim içeri bişey almak için gittim. Yaptım yaptım diye koşa koşa geldi :KK70: bi damla bişey yapmamış tabi ki. Ama bu da bişeydir heralde
Canım bir süre sonra yapacaktır bencede bu bir gelişme inşallah kolayca hallolur
Huysuzluğuda hastalığından ya da ilaçların yan etkisi olabiliyor inşallah iyileşir tamamen sende rahatlarsın

Bu bebeler buyudu ve bizim dusundugumuzden daha dusunceliler. Dun aksam bilgisayar masasinin ustune cikti ben yanindaydim, asagiya indirmem icin kollarini acti ve ben hic tepki vermemmeme ragmen kollarini actigi gibi kapatti o an icim bir ciz etti kardesinin oldugunu ve benim onu kucagima alamayacagimin bilincinde diye.

Dun doktor kontrolum vardi, dogumhaneden bebek cikinca disardakilerin gorebilmesi icin konulan camli bir yere koyuyorlar bebekleri. Dogum oldu ben ordayken 2 kere dogumun birinde 4 yaslarinda bir cocuk vardi, bebegi gorunce sevinip ziplamaya basladi abi oldum kardesim geldi diye. Gozumun onune Arda geldi duygulandim agladim.
Hamileligimin son donemlerini bol sulugozlu geciriyorum.

Ardaya hamileligimdekinin 2 kati bir gobege sahibim aynalara bakip gordugum cismi tanimlayamiyorum :KK70: bu kadar agirligi bu bel nasil cekiyor diye soyleniyorum :KK70:

Bu bebeler buyudu ve bizim dusundugumuzden daha dusunceliler. Dun aksam bilgisayar masasinin ustune cikti ben yanindaydim, asagiya indirmem icin kollarini acti ve ben hic tepki vermemmeme ragmen kollarini actigi gibi kapatti o an icim bir ciz etti kardesinin oldugunu ve benim onu kucagima alamayacagimin bilincinde diye.

Dun doktor kontrolum vardi, dogumhaneden bebek cikinca disardakilerin gorebilmesi icin konulan camli bir yere koyuyorlar bebekleri. Dogum oldu ben ordayken 2 kere dogumun birinde 4 yaslarinda bir cocuk vardi, bebegi gorunce sevinip ziplamaya basladi abi oldum kardesim geldi diye. Gozumun onune Arda geldi duygulandim agladim.
Hamileligimin son donemlerini bol sulugozlu geciriyorum.

Ardaya hamileligimdekinin 2 kati bir gobege sahibim aynalara bakip gordugum cismi tanimlayamiyorum :KK70: bu kadar agirligi bu bel nasil cekiyor diye soyleniyorum :KK70:
Duygusal olman çok normal canım bende ikinci hamileliğimde ağlayarak gittim doğuma günüm geçmişti doğuma belirtisi yoktu o yüzden ağlamıştım benim oğlan 41+5 te doğdu karnım o kadar büyüktü ki sanki ikiz hamileliği 4.700 doğdu oğlum:))
Doğumdan sonra babası oğlumu getirdi hastaneye oğlum heyecanlıydı kardeşine baktı uzun uzun sonra ben çok yorgunum deyip yatağa yattı:)))

Canım bir süre sonra yapacaktır bencede bu bir gelişme inşallah kolayca hallolur
Huysuzluğuda hastalığından ya da ilaçların yan etkisi olabiliyor inşallah iyileşir tamamen sende rahatlarsın
BEn tuvalete gideceğim zaman çişim geldi bi tuvalete gideyim diyorum hep o da heveslensin diye. Benimde geldi dedi aabah gittik beraber. Yapmadı ama yinede oturdu lazımlığa bu da bişeydir yapacak inşallah bi gğn :)

Ya ben bu sıpaya ölürüm. Bazen bana neden böyle yapıyosun dediğinde çünkü seni çok seviyprum derdim.
O da aynını yapmaya başladı. Neden yemiyosun diyorum çünkü seni çook srviyorum diyo :KK70: kolumu kazağın yanlış yerine soktum anne dşyo. Neden diyorum çünkü seni çok seviyorum diyo :KK70:
Eriyorum her duyduğumda resmen

Arda normal dogdu canim, Utku da simdilik normal gorunuyor. Biraz carpintim var, normal doguma engel olur mu sence?
Hayırlısı olsun. Benim arkadaşımın normalde de kalbinde bi sıkıntı var. Çarpıntısı olurdu ama belirli bi sorun bulamadılar. Açıp bakılması gerekiyomuş o da korktu girmedi. Hamileyken çarpıntı yapan şeyleri yemedi va dikkat etti biraz. Korkuyodu baya bir sürü doktora gitti ama bi sorun olmadı normal bi şekilde doğum yaptı 20 gün oldu sanırım.
Her durumda farklıdır gerçi şimdi ne desek boş ama

Hayırlısı olsun. Benim arkadaşımın normalde de kalbinde bi sıkıntı var. Çarpıntısı olurdu ama belirli bi sorun bulamadılar. Açıp bakılması gerekiyomuş o da korktu girmedi. Hamileyken çarpıntı yapan şeyleri yemedi va dikkat etti biraz. Korkuyodu baya bir sürü doktora gitti ama bi sorun olmadı normal bi şekilde doğum yaptı 20 gün oldu sanırım.
Her durumda farklıdır gerçi şimdi ne desek boş ama
Benimde bir cok sey yapildi, neden olabilecek birsey bulunamadi. En son benim aklima geldi burnumun ic kemigi s sekilinde burnumun sag tarafi genellikle tikali bu neden olabilir mi dedim, olabilir dedi. En son kan icin serum verilirken carpintiyi gordu hemsire ilac kullaniyor musun dedi kullanmiyorum dedim, doktor herhangi bir ilac vermedi bunun icin. İnsallah hersey yolunda giderde hayirlisiysa normal olur.

Canim bende meshur kurabiyenizi yapanlar kervanina katilmak istiyorum. Rica etsem tarifi verir misin? Bu akşam yapmak istiyorum
canım ben daha yeni gördüm kusruma bakma :olamaz: bulabildin mi ya da yaptınmı bilmiyorum ama eğer bulamadıysan yaz olur mu paylaşırım

Off hastalıktan mı neden bilmiyorum. Zaten yapışıktık tüm gün. Hiç tependen inmemeye başladı. Eli kolu ayağı sürekli üzerimde bi yerimden çekiştiriyo. Fenalık geliyo bazen boynumdan sarılıp sarkıyo sallancam diye. 2sn rahat oturamaz oldum. Oturmayı bırak yürüyemiyorum bile. Yemek yediriyorum sabit oturamıyo. Yoruluyorum yemek yerken diyo bide. Sanki kendi yiyo. Sürekli bi bu ne? Bunu niye böyle yapıyosun? Bana neden yemek ye dedin diye ağlar mı çocuk ya. Tamam çok şükür de. Eşimde şehir dışında kendimde zaten hastayım. Tahammülümün son sınırlarına gelmek üzereyim.
hastalıkdan fln değil dönemleri gelmiş yine bunların bence bizde de durum aynı yemek yaparken bile kucağımda bacağımda tepemde bir sn ye rahat nefes aldım yok baba evde ama ben seni çok özledim amaaaaa diye uzatıp söyleyince sepet de yapamıyorum
en çok da aynı masalı zilyon kez anlattırıyo ya fenalardayımm

canım ben daha yeni gördüm kusruma bakma :olamaz: bulabildin mi ya da yaptınmı bilmiyorum ama eğer bulamadıysan yaz olur mu paylaşırım

hastalıkdan fln değil dönemleri gelmiş yine bunların bence bizde de durum aynı yemek yaparken bile kucağımda bacağımda tepemde bir sn ye rahat nefes aldım yok baba evde ama ben seni çok özledim amaaaaa diye uzatıp söyleyince sepet de yapamıyorum
en çok da aynı masalı zilyon kez anlattırıyo ya fenalardayımm
Canim mumkunse buraya yazarsan çok memnun olurum. Dun bulamadim baska bi kurabiye yaptim.
Bende sizin tahinli kurabiyenin tadini merak ediyorum

Herkes nerde? Topigimize nazar mi degdi:halay:
Onceden okumaya yetisemezdim simdi bakıyorum kimsecikler yokkk

X