Annelerin Güncesi

Aile hekimine gökçeninde kulak iltihabı olduğunu söyledim. Aman dikkat et benim oğlumun ki 3 ay sürdü dedi.:ruh:
Ben ikinci şişeye başladık diye dertleniyorum. 3 ay ne demek ya. Allah korusun
Konuya ortadan dalıcam ama betülde tüm kış hasta olmadan geçti ama son iki aydır durup durup tekrar oluyo peşpeşe değil ama ayda 1er hafta antibiyotik içti betülde şimdi bu sabah yüne kulağım ağrıyo diyo götürcem birazdan büyük ihtimal yine antibiyotik verir

Konuya ortadan dalıcam ama betülde tüm kış hasta olmadan geçti ama son iki aydır durup durup tekrar oluyo peşpeşe değil ama ayda 1er hafta antibiyotik içti betülde şimdi bu sabah yüne kulağım ağrıyo diyo götürcem birazdan büyük ihtimal yine antibiyotik verir
geçmiş olsun canım :dua:

Geçmiş olsun canm olmamıştır inşallah

26 aylik oglum hala konusamiyor. Ben az cok ne dedigini anliyorum ama. Bu da onu hircin yapiyor. Birde 2 yas sendromu var oyyyy

Bazen şu "kısmetse olur" a çok fena sarıyorum.. şu an onu izliyorum :KK53:

Bi ben miyim hiç birşey izlemeyen ya, hiç sevmiyorum o programları falan :110:
Bu programlar diziler yarışmalar hep böyle canım bakınca kapılıp gidiyosun bakmayınca öyle saçma geliyor ki zaping yaparken bile katlanamıyosun
Ben de bu aralar trt 1 deki bir yastıkta kocayalım izliyorum tavsiye ederim enz
azından evliliğe ilişkilere dair kayda değer birşeyler öğreniyorum

26 aylik oglum hala konusamiyor. Ben az cok ne dedigini anliyorum ama. Bu da onu hircin yapiyor. Birde 2 yas sendromu var oyyyy
o sendromlar hiç bitmiyor zaten bende artık 3 yaş sendromuna geçtik heralde diyorum..
benim kızımın 3'e 3 ay kaldı..hala en net ben anlıyorum sanırım söylediklerini..
3 den sonra bu derdimiz kalmaz heralde ama kim bilir yerine neler eklenir..
ve dertler en fazla böylesi olsun..sağlık versin Rabbim..gerisine hep bir deva var..ve çoğu kez en iyi şifa zaman :)

o sendromlar hiç bitmiyor zaten bende artık 3 yaş sendromuna geçtik heralde diyorum..
benim kızımın 3'e 3 ay kaldı..hala en net ben anlıyorum sanırım söylediklerini..
3 den sonra bu derdimiz kalmaz heralde ama kim bilir yerine neler eklenir..
ve dertler en fazla böylesi olsun..sağlık versin Rabbim..gerisine hep bir deva var..ve çoğu kez en iyi şifa zaman :)
Buyik oglum da 7 yasinda o da gec konustu ama onu krese gonderdim 28 aylikti orda acildi dili. Bunuda oyle yapicam sanirim. Buyik 2 ay oyun grubuyla acildi. Simdi de susmuyor

geçmiş olsun canım. İltihap değilmiş allahtan. Bu kir meselesi de brnim için bi soru işareti resmen. Temizlerken içe girmemeye çalışıyorum ama girmeyince de sanki temiz olmuyo gibi geliyo her banyoda tereddüt eyprum

benimki de 3 ay sonra 3 yaşına girecek. Ben her söylediğini anlasamda babası bile çoğu konuşmasını anlamaz. Dilleri tam dönmüyo normaldir diye düşünüyorum.

Aman bakma gerçekten bi bakınca sonra meraktan bırakamıyosun. Hamileyken sürekli yatmaktan hepsini izliyodum. Allahtan gökçe doğduktan sonra fırsat bulamıyorumda izlemiyorum.
Ben gündüz Müge anlı izliyorum sadece eşime gece yatarken sabah beni ara Müge anlıyı izlemem gerek uyur kalırım falan kaçırmayayım dedim eşimde sabah aradı kalk Müge anlıya bakacaktın ya dedi :KK70:
:KK70:

Ben gündüz Müge anlı izliyorum sadece eşime gece yatarken sabah beni ara Müge anlıyı izlemem gerek uyur kalırım falan kaçırmayayım dedim eşimde sabah aradı kalk Müge anlıya bakacaktın ya dedi :KK70:
:KK70:
Müge anlı ayrı :KK70:
Hamileyken saati 10 a kurup kalkıyofum onu izlemek için :KK70: ama şu evlilik programları resmen enerjimi emiyolardı ya. Esra erola falan bile bakmıştım sıkıntıdan :eek:

X