Annelerin Güncesi

Ahahah ayni benm esim. Ben hiraya ayikliyorm o yiyo :)

Ben de baktım sizi okuyunca bizimki de teraziymiş. Kendisi ikizler yetmezmiş gibi yükselen de terazi. Aynı haltın laciverdi yani, kendimden biliyorum teraziyi

Pat diye lafa daldım ama :)))
Bizimki de teraziymiş:))
Ama buna çok güldüm

Hayat tecrubelerle ogreniliyor. 3 yildir bu binada hic tadilat bitmedi, hafta sonlari sesten rahatsiz olup evden cok gittigimiz oldu, gece 2 lere kadar fasillar yapildi. Komsu kadin basbas bagirdi. Esimi bir kere kimsenin kapisina gonderemedim. Bugun sabah ben annemlerdeyim, esim ustanin basinda kadin gelmis kapiya size lafimiz yok ama cok erken basliyior ne zaman bitecek demis. Erken dedigi 9,30. Esim hayretler icinde anlatiyor :) ne yalan soyliyim hem uzuldum hemde bazi seyleri gormesine sevindim. Hala diyor biz insaniz onlar degil :)

dişli olmayınca diş geçirmeye çalışan çok oluyo.
Benim üst komşuda geçen gün gelmiş. Banyoda bi yeri yaptırcaklarmış. Sizede gelsinde usta anlaşın sizde tavanı yaptırın diyo.
Niye ben yaptırayım dedim e sizin banyo dedi pişkin pişkin.
Hortumu tutum ben mahfetmedim ya siz yaptıracaksınız onu sizin ihmaliniz dedim. Öyle şey mi olur bize düşmez diyo. Keyfiniz bilir ben ev sahibine söyleyeceğimi söylerim. Gerisi beni ilgilendirmez dedim.
Bal gibi o da biliyo onun yaptırması gerektiğini ki ustayı bize yönlendiriyo. Aanki biz bilmiyoruz adam çağırmayı.
Ki ilk olduğunda böyle şeylerin lafını etmeyelim kendimiz yaptıralım demiştik. Bi boya alt tarafı diye. Şimdi alçıpan falansöküpü tekrar yapılması lazım rezil ettiler çünkü tavanı. 5 lirada tutsa yaptırmıcam inada bindi artık.
Eşime kalsa o da boşver diyecek. Ama salak yerine konmaya sinir oluyorum

Kendilerini cok akilli saniyorlar. Hani anlatmistim bizede gelip alt katin banyosunun altindaki boruyu bize yaptirmaya calisiyorlar diye. Esimden umudu kesince kayinpederi gonderdim konusmaya simdi site yonetimi yaptiracak fiyat almislar 4 bin dusunsene onu bize yaptirmaya calisacaklardi.

Yuh 4 bin mi
Size mi kalmış alt katın banyo borusu. Gerçekten çok akıllı aanıyolar heralde

Iyi de yani saat 9.30 erken bir saat değil ki ayıp yani tadilat zorunlu bir durum siz ne yapabilirsiniz ne tuhaf insanlar eşin doğru söylemiş siz insanca davranmışsınız onlar değil benim eski oturduğum yerde kendileri gece 3 lere kadar karşılıklı iki daire gel git yapıyorlardı gece yarılarına kadar güm güm kapıları çarpıyorlardı çocuk apartmanda o saatlerde çığlık çığlığa ağlıyordu her Allahın günü kahkaha sesleri yatak odamı inletiyordu kızımın en zor dönemlerinde olmuştu bunlar hep ece uyanıyordu defalarca rica ettim gece sessiz olmaları için iki gün sessiz kalıp üçüncü gün devam ettiler sonra eşim bir gün akşam 8.30 da kilere matkapla raf takıyordu kapıyı çaldı o komşu ve bana kızım uyuyor sonra yaparmısınız uyanırsa bir daha uyumaz dedi ben de saat geç değil ama ben halden anlayan bir insanım tabiki kapatırız matkabı ama siz halden anlamıyorsunuz benim kızımın da uyku problemi var defalarca söylediğime halde devam ediyorsunuz demekki insan rahatsız olabiliyormuş değil mi ki siz bunu gece yarısı yapıyorsunuz dedim şok oldu haklısın bundan sonra daha dikkatli oluruz dedi ama yine bir süre sonra yine aynıydı
Sizinki de bizim gibi olmuş biz herkesin sesine katlanalım olmadık saatlere kadar ama bizim sesimiz olduğunda hemen kapıya gelsinler

Iyi yapmışsın kp i göndermekle saçmalığa bak sinir oldum

Iyi yapmışsın kp i göndermekle saçmalığa bak sinir oldum

Ya varya bizi uzenlere beddua etmiyorum ama hep arkasindan bir haber geliyor, apartmanda oturan bir adam gelmis bu kapiya gelen kadinin ust katindaki adam bizim ustayla banyolarini yapmak icin anlasmis. Adam bizim banyoyu bitirince onlara gidecek. 2 kat asagisindakini sikayete geliyor. Ust katindaki sesle bogussun dursun

Çok güzel olmuş sizinkini ne zaman bitecek diye sormuş Sizinki bitsinde o zaman görsün o gürültüyü

Kızlar alerji şurunu olarak ne kullanıyosunuz çocuklara. Bu şurupların hepsinde paraben var mı? Yeni farkettim olduğunu. Penesilin grubu kullan dedi doktor o yüzden riske atmak istemedim veriyorum. Varsa parabensizi onu alayım. Tekrar doktora gidip sormak istemiyorum

Ben sipraktin kullanıyorum açıkcasi çok incelemedim içinde ne var ne yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…