Annelerin Güncesi

Mama bez alıyo parası yetmiyo kadının o di mi.
Salya sümük izlemiştim onu.
Kızıyoruz ediyoruz işleyiş düzen iyi değil falan ama ne olursa olsun insanlarımız yardımsever.
Nedense böyle şeyler izlerken hep kendimmiş gibi düşünüp helak oluyorum. Aklıma gelince bile gözüm doldu şuan
Güzel keyifli şeyler izleyince hiç kendimmiş gibi hayal etmiyorum ama. Mazoşist miyim neyim.

yok o değil ama şimdi onu da hatırlayınca kötü oldum
ekmek almaya çalışan bi kız bi tane çocuk kovuyo istemiyo kadında polis çağırayım diyo sığınma evine yerleş sokaklarda kalma fln üstüne bişiler alıyo sarılıyo fln
sonra altan erkekliye şaka demeyin çok canımı acıttınız fln diyo
herkes değil görmezden gelen de çok ama iyiler de var şükür
bende izleyip kapattıktan sonra mazoşist olduğuma karar verdim bile bile izleyince

Onu izlememiştim buldum izledim allah beni bildiği gibi yapsın
Sabah sabah içim çıktı
Ne güzel kadın.

Bende birkaç defa bakmıştım o programa ama senin izlediğine bakmadım Akaibu nun söylediğine bakmıştım ağlamıştım bende hiç dayanamıyorum
Dün tv de 5 yaşında mendil satan çocuğun metroda bir adamın dizinde uyuyakalması beni mahvetti keşke şu dünya herkese adil olsa

Rahmetli kayınvalidemin tahinli kurabiyeleri bir hayır kermesinde kapış kapış satılmış..ofise yapıp getiririm ara ara.. arkadaşlar sağolsunlar beğendiler..bir iki tanesine tarif verdim.. sonra arkadaşım kızının okulundan istenen kermes için farklı bi lezzet olsun diye yapmış..öğretmen özellikle teşekkür etmiş. tarif isteyen fln.. oda bahsetmiş rahmet istemiş herkesden..
hem duygulandım hem sevindim düşüncesi için..

Son düzenleme:
J
çok güzel yaa daha öncedende bahsetmiştin tahinli kurabiyesinden:))Allah rahmet etsin tekrardan canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…