Annelerin Güncesi

Allah rahmet eylesin

Yaa evet tahinli kurabiyeler on numaraydı ama ben 2 kez denememe rağmen tutturamamıştım

Allah rahmet eylesin

Yaa evet tahinli kurabiyeler on numaraydı ama ben 2 kez denememe rağmen tutturamamıştım
sağol canım..
ya sen nasıl tutturamadın bi türlü anlamıyorum tarifi o kdr kişiyle paylaştım bir tane böyle dönüş almadım
acaba sen normal kurabiye hamuru beklediğin için mi olmuyo
bu böyle un ufak gibi oluyo yuvarlarken bile daha çatlak çatlak

E Esinn10 canım beyaz güzel ama yıkandıkça çabuk eskir.ben bej diyorum
Teşekkür ederim fikirleriniz için kızlar bende beyazı çok beğendim ama kirlenme açısından kararsız kaldım kardeşimde beyaz dedi kirlenirse kirlensin boşver hevesini al bende o ayakkabıları çok beğeniyorum henüz sipariş vermedim akşam son kararımı verip sipariş vercem tabi ben karar verene kadar ayakkabı bitmesi:)))
L Leydiminik ne güzel ya Allah rahmet eylesin

Leydiiimmm sen bi ara yaparken resimli anlatır mısın bana, cidden muhteşemdi kurabiyeler

Öyle güzel bahsediyosın ki tanımadan ısınıyo insan. Allah rahat eylesin.
Şu kurabiyeyi bende deneyeceğim tahinli şeylerle aram yok hiç ama merak ettim baya

Ben de baktım sizi okuyunca bizimki de teraziymiş. Kendisi ikizler yetmezmiş gibi yükselen de terazi. Aynı haltın laciverdi yani, kendimden biliyorum teraziyi

Pat diye lafa daldım ama :)))

amin canım sağolasın

Leydiiimmm sen bi ara yaparken resimli anlatır mısın bana, cidden muhteşemdi kurabiyeler
ayy canım benim beğenmene sevindim tamam yaparken en azından hamurun kıvamını kısa bi videoya alırım ne demek istediğimi anlarsın

Öyle güzel bahsediyosın ki tanımadan ısınıyo insan. Allah rahat eylesin.
Şu kurabiyeyi bende deneyeceğim tahinli şeylerle aram yok hiç ama merak ettim baya
sağol canım benim ne güzel bunu söylemen gurur duydum
yaa tanıyan da daha doğrusu bir kere gören de hemen ısınıyordu zaten çok gülerdi bi de tombikliğin sevimliliğide vardı tabii.. keşke dahasını yaşabilseydik.. daha çok anlatabilseydim eminim öve öve olurduu..

mutlaka dene canım zaten tahin tadı öyle baskın değil

dün akşam yl dersimin olduğunu şimdi hatırlamama kaç puan verilir projeminde ilk raporunu ay sonu göndermem lazım daha kelime yazmadım ne kelimesi tek harfim yok

gördüğü bir fotoğraf..çıkarsın o kıyafeti diye tutturması..ben minimouse olacağım ağlamaları..sana da alırızla ikna olmamak..hayır sadece ben giycem hali..
bu soru beni zorladı..boş bırakıp bir sonrakine geçebiliyor muyuz

Alalalaa.. dün akşam beşiktaş maçı yok muydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…