Annelerin Güncesi

fayika uyumadan once affeder misin onceki cekiliste birine yogunlasmistin o cikmayinca bile bu kadar tepki vermedin bu gece uyuyamazsam sebebi sensin bil istedim...

Hadi bakıyım saat 12 olmuş herkes yatağa çabuk uykum geldi benim çok konuşmayın sonra takip edemiyom

ee biz tenceren sandık onu değil mi yani

ayy ölcem gülmekten
Olabilir de sen hiç üstüne alınmıyorsun maşallah

bir de tencere tava kapak küfür dışarı dan biri gelip 100 kez okusa yine anlamaz o mesajı
Ayyy sorma tam kazenle arayı düzelttik ban yemezsem iyidir

Ben en çok D Delimavi 35N Şüpheleniyorum E eatmeat ile ortadan paylasalim deliyi ben aliyim mavisi ona kalsin
Sen niye alıyorsun ki, bak benim oğlumu da beni de takip etmiş, sizi etmemiş. Ben bağrınıp çağrınınca ortaya çıktı, ben olayı çözünce ortadan kayboldu, o %90 oldu %99 kalan 1 İ de paylaşın valla

Igde leydinin sofraları var

mantıklııııı

ben değilim canım

sen değilsin canım :)

valla buna ne yazcakmışım unuttum :)

bebeğiimm

kesin sensin
Sag gosterip soldan vurmayin yahu uzak yakin diyarlar benim hem aynu memleketteyiz hem uzagiz

aa zanlin desgilmiydim bebem
ee biz tenceren sandık onu değil mi yani

ayy ölcem gülmekten
Valla bende o sandim zanlim benimle oynamis resmen

Sag gosterip soldan vurmayin yahu uzak yakin diyarlar benim hem aynu memleketteyiz hem uzagiz

aa zanlin desgilmiydim bebem

Valla bende o sandim zanlim benimle oynamis resmen
Zanlı yok artık bebeem yeni literatür kapak tencere :))) tencerem olabilirsin hala ipuçlarındaki kriterleri taşıdığın sürece ama bu kesin kes kapağım olduğun gerçeğini değiştirmez ne aldın kız oğluma artık gizlimiz saklımız kalmadığına göre hediyelerin bi fotosunu isterim

Ayyy bende mi hunilik oldum ayy ben daha o kadar değilimdir diyodum

Ayy senden geçenki soru çıkmaz sen öyle sormazsın

Bahsi geçen minik biziz diy mi biziz biziz
Sizmisiniz bilmem MIhtar L Leydiminik olabilirmi:))
ayy ne güldüm ya bu mesaji bizden başkası çözemez adı geçen üye bakcak bakcak birşey anlamayacak

Yok yok benim ki kiz istr bu yuzden kararsizlardayim oglana al bi alt ust mavi lacivert takim gitsen kiz olunca a o mu bumu karar veremiyim gun de geldi catti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…