Annelerin Güncesi

Cıks

Utanma kız ne utanıyon Rahat ol

Bu kadar emin olma dirim
yoksaaaa

mantıklııııı

ben değilim canım

sen değilsin canım :)

valla buna ne yazcakmışım unuttum :)

bebeğiimm

kesin sensin
minik diyodun bana diyodun sanki

Veeeee

Benim minik tenceremde bir kızçe :)
Uzak yakın diyarlardan
Severek takip ediyoruz

Ay bişi daha yazcaktım unuttum hey kafama
benim işte tenceren

Kimle paylaştın o da bişi çaktırmıyo ay ölicim meraktan
buradayım

tek gecede süpersin o vakit
DeliMavi diyorum %90. Kapağıma nerdeyse küfrettiğim, ilgisizlikle suçladığım Zaman pat diye muhabbete daldı, sürekli bana sardı , her söylediğime yorum yaptı ama diğerlerine o kadar laf eriştirmedi, oğlumun özelliklerinden bahsetti kızına benzetti vs vs. Valla watsappıma bile baktım acaba nehir yanlışlıkla bana msj atmış mı diye hadi DeliMavi itiraf et bebeğim cezanda indirim yapıcam

Hadi ama hadiii biride benimki oğluş desin şurada kaç kişiyiz hiçbir ipucu alamamış yine de umutla bekleyen

DeliMavi kimse çıkıp gelecek şimdi ben öyle bişey yapmadım diye

Olcek bisi yok beni nasil kekledigini paylaşmış arkadaşla o da demiş ki istediğin kadar uzerine oyna o seni hos görür
Yok ya üzmeyelim onlarıda ortaya çıkar mı yanıltma miktarım ii mi değişmiştir diğer arkadaşta yok yahu illa onu çağrıştıracak bişi de demedin ki demiştir
Bence yine çok efsane anlattım

Yok ya üzmeyelim onlarıda ortaya çıkar mı yanıltma miktarım ii mi değişmiştir diğer arkadaşta yok yahu illa onu çağrıştıracak bişi de demedin ki demiştir
Bence yine çok efsane anlattım
Sen niye onu koruyon o arkadas sen misin

Olcek bisi yok beni nasil kekledigini paylaşmış arkadaşla o da demiş ki istediğin kadar uzerine oyna o seni hos görür
askolsun yaa valla aklimin ucundan bile gecmedi.. ve soyledigim kisi de hic boyle soylemedi.. neyse hakkini helal et.. kotu niyetli olsam zaten bunu soylemezdim..

ee biz tenceren sandık onu değil mi yani

DeliMavi kimse çıkıp gelecek şimdi ben öyle bişey yapmadım diye

Anaaaa başkasını mı etiketledim ben :))) özür dilerim DeliMavi arkadaş, ben başka delimaviye yazıyordum ki o kendini biliyo
ayy ölcem gülmekten

L Leydiminik anacım tek zayıf çıtı pıtı kızçe sende mi :)

Sen değilsin diyorum zorla sen oldurcan :) söz sanada hediye göndercem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…