Annelerin Güncesi

yaa çok tatlısın

canım nasıl oldu şimdi kuzucuk umarım ateş fln yoktur

gecmis olsun canim. Yinede sanslisin. Benimki atesin dustugunu gormeden asla uyumaz. Defalarca 5 dk bile uyku uyumadan ise gitti. Nobetlese bekleyelim zaten uyudu cocuk derim bazen ben uyurum bir saat falan. Ama o yine uyumaz.
Ay bi keresinde caktirmadan evdeki butun oda kapisi anahtararini topladim. Esimi bahaneyle mutfaga yolladim. Kapiyi o cikinca kilitledim. Dedim git yat acmiyorum kapiyi bi de seninle ugrasamam
Acaip kizmisti

Günaydın E Esinn10 inşallah ecenin ateşi cikmamistir

yaa çok tatlısın

canım nasıl oldu şimdi kuzucuk umarım ateş fln yoktur

Gece en fazla 37.5 i gördük kızlar ama ayakları çok sıcaktı hatta ayağından olctum 38.4 du ayaklarim aciyor dedi ateşten sanırım ateş düşürücü vermedim şimdi 36.2 Dr a goturmeyip bekleyeceğim biraz burnu tikanik
A Akaibu kız alemsin valla çok güldüm ama haklisin çok sinir bozucu oluyorlar ki seninki daha fenaymis:))

Kızlar bizim Türk mutfağı gibisi yok TV de bir kanal var yabancılar yemek yarışması falan yapıyorlar,tarifler veriyorlar et yemeği yapıyordu içine kırmızı şarabı döktü,biraz da iceyim dedi ve dikledi şişeyi kafaya
Ayrıca mayalı ekmek yapıyordu mayalanması için kabin üstünü eski bir duş bonesiyle ortuyoruz dedi ben şok

Kızlar bizim Türk mutfağı gibisi yok TV de bor kanal var yabancılar yemek yarışması falan yapıyorlar,tarifler veriyorlar et yemeği yapıyordu içine kırmızı şarabı döktü,biraz da iceyim dedi ve dikledi şişeyi kafaya
Ayrıca mayalı ekmek yapıyordu mayalanması için kabin üstünü eski bir duş bonesiyle ortuyoruz dedi ben şok

Aaaaaaay suratımı buruştura buruştura okudum

Ahahhaahhaha ilahi çok güldüm yaaa süpersin..Menü harika olmuş

Survivor izleyen var mi? Biz hersene izlerdik bu sene ilk 5 dk da sarmadi biraktik. İzledigimiz birsey olmadigi icin izliyecez diye cok heveslenmistik.

Bende ilk bölüme bakiyim dedim ama izlemedim..zaten pazarları 2 tane dizim var

Biz çoktan soluğu acilde almıştık
Annemler yakın ya, çocuklar yokken yürüyerek giderdim. 'Çok korkuyorum karşıdan karşıya geçerken araba bisiklet falan çarpacak diye' derdi. Hadi arabayı anladık bisiklet ne yahu
Bu arada ece iyimi canım?
Bende ilk bölüme bakiyim dedim ama izlemedim..zaten pazarları 2 tane dizim var
Ooo kimler gelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…