Annelerin Güncesi

7 buyuklugunde Deprem bekleniyomus ve benim oturdgum yer riskli bolgeler icindeymis :KK57:

Biz çoktan soluğu acilde almıştık :KK70:
Annemler yakın ya, çocuklar yokken yürüyerek giderdim. 'Çok korkuyorum karşıdan karşıya geçerken araba bisiklet falan çarpacak diye' derdi. Hadi arabayı anladık bisiklet ne yahu :KK70:
Bu arada ece iyimi canım?

Ooo kimler gelmiş :KK200:
Sagolun kızlar ateş olmadı bir daha keyfide yerinde çocuğa vitamin yükledim bugün resmen soğan sarimsak doldurdum çorbaya,mandalina,portakal suları birde vitamin şurubu vardı evde onu verdim:))atlatır inşallah

Aaaaaaay :KK57: suratımı buruştura buruştura okudum
Bende çok şaşırdım canım:))
Ahahhaahhaha ilahi çok güldüm yaaa süpersin..Menü harika olmuş :KK45:
Eşim bugün soruyor meşhur pilavindan kaldı mi diye:))
Burada hoşgeldin canım :KK36:
Benm dizim buaksam atv de :) olene kadar
Bizde ona bakıyoruz:))
7 buyuklugunde Deprem bekleniyomus ve benim oturdgum yer riskli bolgeler icindeymis :KK57:
Allah korusun canım burada dün 5 büyüklüğünde olmuş hiç duymadık ben hissetmek hiç zaten

Kızım uyuyor o kadar çok terliyor ki üstü sırılsıklam oluyor kurulayip degistirdim üstünü ama yine terliyor

Tebrikler canim :)
sağol canım :)

L Leydiminik tebrik ederim cnm.darısı başıma bende bekliyorum sonyçlarımı
sağol canım inşallah seninde sonuçların iyi gelir :dua:

Hem güzel hem çalışkan arkadaşım benim..tebrikler :KK60:
ayh teşekkür ederim canım :KK60:

allahım korusun :dua:

Birzmanlar esiminde dahil oldugu yardim ettikleri kalicak yer ayarladiklari bir adam ve esi birde yeni dogan bir gnluk bebek vardi. Annesi onu denize atmis ismide umuttu bebegin. :KK43: ismini esimin arkadaslri koymustu. Cok uzuldm duyunca

Birzmanlar esiminde dahil oldugu yardim ettikleri kalicak yer ayarladiklari bir adam ve esi birde yeni dogan bir gnluk bebek vardi. Annesi onu denize atmis ismide umuttu bebegin. :KK43: ismini esimin arkadaslri koymustu. Cok uzuldm duyunca
bebek için çok üzüldüm melek oldu diyeceğim ama zaten melekti :KK43:
kadınsa dün tv de diğer çocuğumuda öldüreceğim diyordu
umarım hakettiği cezayı alır bu dünya da diğerinden zaten eminiz

usutmus galiba canim insallah terle atmistir
Sanırım usuttu canım inşallah
Bende bebegin kız olduğunu okumuştum 3 yasında oğlum var onu da oldurcem demiş soyleyecek söz bulamıyorum:KK43:

usutmus galiba canim insallah terle atmistir
Sanırım usuttu canım inşallah
Bende bebegin kız olduğunu okumuştum 3 yasında oğlum var onu da oldurcem demiş soyleyecek söz bulamıyorum:KK43:

X