Annelerin Güncesi

Bizde maxi44 diye bişi bulduk eşim arkadaşından almış bizim duvarlar badana sıktım bezle sildim çıkardı halıda koltukta aynı şimdi bi de çamaşırda denicem onu da çıkarcak mı bakalım

Yilbasindan beri hastalik cikmadi evden. Ardayi 3. Kez doktora goturduk bu sabah. Cocugum artik doktor sunu yap demeden hepsini sirayla yapiyormus. Doktor boyunu olcmuyormus boyunu da olcturmus.

Gecen gittiginde acil gitmisti sira almadan. Beklemisler bagiriyormis doktor cagatay nerde gelsin diye :KK70:

Yilbasindan beri hastalik cikmadi evden. Ardayi 3. Kez doktora goturduk bu sabah. Cocugum artik doktor sunu yap demeden hepsini sirayla yapiyormus. Doktor boyunu olcmuyormus boyunu da olcturmus.

Gecen gittiginde acil gitmisti sira almadan. Beklemisler bagiriyormis doktor cagatay nerde gelsin diye :KK70:
geçmiş olsun canim

Hayirlisi olsun. Piyasalar cok kotu. Bize bu sene zam yapmadilar. Herkes para kazandigina sukrediyor. Borclar azalsinda hersey yerine gelir. Daha iyisini alirsiniz insallah.
insallah canim sizede gecmis olsun busene hastaliklar pesimizi birakmiyo malesef

Akşam için kuru fasulye yaptim yanina pilav yapıyordum kuru fasulye pisirdigimi unutup pilavın içine buzluktan çıkartıp nohut attım kuru fasulyenin yanina nohutlu pilav eşimin yorumu ne olur bilemiyorum artik pilav üstü kuru yapamayacağı kesin :olamaz:
Degisik menu olmus :))

Kızım bütün gün disim agriyor,karnim agriyor, kolum agriyor her yerini gösterdi keyfi iyiydi akşam kafasında sıcaklık hissettim öyle belirgin bir ateş yoktu ama sıcak geldi bana inşallah hasta olmaz ateş olceri Abim almıştı ateş olcerimizde yok inşallah gece ateş falan olmaz:KK43:

Abimle konuştuk watsaaapdan ece biraz sıcaktı ateşi çıkmaz inşallah dedim cevap gelmedi abimden bir baktım ateş olceri getirmiş bu saatte evi de uzak

A Akaibu yalniz değilsin canım senin eşinin bir versiyonuda bende
Çocugun ateşi 37.2 ateş düşürücü ver diye tutturdu ya yüksek değil ateşi niye vereyim diyorum vücudu çok sicakmis yukselirmis beynimi yedi resmen hem çocukla uğraş hem çocuk gibi bir eşle Allahtan uyudu da kurtuldum birde kızım uyuyordu,eşimde uyuyordu,iki dakika lavaboya gittim telefonumu çaldırdı gel diye sabir sabir diyorum

X