Annelerin Güncesi

Suan mutluluktan olebilirimmmmmm
Kapi sayamadim kackere zil caldi ustuste geldi kargocular. Beni seven nekdar cok insan varmis megersem ne desem bilemiyorm suan cikip hepinizein yanina gelmek istiyorm cnku beni okdar mutlu ettinizki hira okdar sevindiki ne desem bos suan. Yuzumuzu gormeniz lazim. İyiki varsniz iyiki iyiki.. Kafamdan kesin lezyonlar silinmistir gidp hemen Mr girmem lazim :) sizi cok seviyoruz sulu gozlerim devreye girdi suan. Ozman butun kalpler sizee

merhaba

ben yatar yatmaz minnak uyandı üstüne bi salla bi uyan sabaha kadar pişmanlığın doruklarındayım
ay bir de bu sabah giderken uyandı kuzum o kadar çok ağladı ki gitme diye
Sabah giderken gitme diyorlar ya çok üzülüyorum geçen günde bakıcıya bişey vermek için gökçe ile asansöre bindik. Anne lütfen bırakma beni dedi ((( Allahm nasıl bi durum bu.

Sabah giderken gitme diyorlar ya çok üzülüyorum geçen günde bakıcıya bişey vermek için gökçe ile asansöre bindik. Anne lütfen bırakma beni dedi ((( Allahm nasıl bi durum bu.
bizde haftasonu da oluyor tuvalete gitsem ne olur bırakma beni diyor o kdr kötü oluyorum ki bir an önce büyüyp onu asla bırakmayacağımı anlasın istiyorum

Tam olarak amacımız buydu

Aynenn keşke şöyle oturur dedikodunun dibine vururduk benimde çok ihtiyacim var

Survivor izleyen var mi? Biz hersene izlerdik bu sene ilk 5 dk da sarmadi biraktik. İzledigimiz birsey olmadigi icin izliyecez diye cok heveslenmistik.

Mutlu aile tablosu :)
Aynen canım bir handan balık yaptım bir yandan ogluma başka birşey hazırladım sofra ya en son oturdum bulaşık ve balık ardından yağ olan ocakta cabasi
Bir de eşime fırça attım gelince öyle telefondan başla demekle olmuyor gel de halimi gör diye:)))
Survivor izleyen var mi? Biz hersene izlerdik bu sene ilk 5 dk da sarmadi biraktik. İzledigimiz birsey olmadigi icin izliyecez diye cok heveslenmistik.
Çocuklar izliyor ben geçen sene bıraktım haftada 4-5 gün olunca sıktı beni

Kızlar duvardaki boya çıkmadı, internette cep sodası var ya onunla çıkar yazıyordu daha berbat oldu domestosla sildim çıkmadı büyük bir alan zaten boya varmis buradan sonra bizim evi boyatmistik kalmis ayno renk zaten esim bu duvara yeter boyatiriz sadece orayı dedi
Kendi evimde onemsemiyordum ama burada rahatsız oluyorum arkamızdan laf edilmesin gerçi burası da berbatti biz boyadık ama olsun ben temiz teslim edeyim de:))

Canm forbix diye bi urun var skiyosun bezle siliyosun internetten almisti esim ben oyle cikarttm kalemleri ve koltuk lekelerni falan haliya biseymi dokuldu hemen siliyorm ckariyo her seyi

Canm forbix diye bi urun var skiyosun bezle siliyosun internetten almisti esim ben oyle cikarttm kalemleri ve koltuk lekelerni falan haliya biseymi dokuldu hemen siliyorm ckariyo her seyi
Öyle mi sağol canım bakayım ben eminin çok ihtiyacım var böyle birseye

Aynen cnm her yıl izlerdik ama kaç akşamdır açıp geri kapayıyorum.gerçi kızım izlemek istiyo ama ben kişilere alışamadım.beni sarmadı

Şu forbix i bende araştırayım.delircem artık bi an gözümü kaçırmamalıyım Akiften

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…