Annelerin Güncesi

gece bırakma işi daha zor böyle alışması daha iyi gündüz zaten iştesin akşamları da bi şekilde oyalayarak geçiştirirsen senin içinde kolay olur inşallah..

bana anneler günü sürprizi oldu çok sevindim gelmelerine apar topar gelmişler c.tesi günü..
bakalım inşallah kolay olur yavaş yavaş bıraktırmaya başlıcam artık
ne güzel de bir sürpriz bundan güzel hediye olabilemez :KK49: gitmicekler tekrar diymi

bakalım inşallah kolay olur yavaş yavaş bıraktırmaya başlıcam artık
ne güzel de bir sürpriz bundan güzel hediye olabilemez :KK49: gitmicekler tekrar diymi
yok canım gitmeyecekler.. eşime iyi oldu bensiz orada tek başına hem gece hem gündüz çok zor.. biz yapabiliyoruz ama onlar dayanamıyorlar.. e bi de kv ile papaz olmuşlar.. kavga etmişler ben gidiyorum demiş gelmiş..

M mutube sizde emmeyi bırakmışsınız nasıl gidiyor benim kızım bir süre yemek yemeyi reddetti doktoru aradım dr normal pes edip emzirmenizi bekliyor sakın pes etmeyin geçici bir durum dedi bende Aynen öyle yaptım iki gündür normale döndü çok şükür ara ögünlerde meyve ceviz falan yiyiyor kendi elimi tutup götürüyor mutfaga arada memeyi yine gelip öpüyor bende ona meme seni çok seviyor annecim diyorum o da bende çeviyom diyor:)
Canim ben bisi surmeden kademeli olarak 3 haftada biraktirdim neye agladigini bilmeden arada aglamalari devam ediyor arada gelip memeyi koklayip gidiyor sabah hada ogle uykusundan uyaninca gogsume yatip 10 dk duruyo haster gideriyo galiba istahda sikinti yok cunku yavas yavas olunca alisti birakmaya

bu arada araya giren olaylar anlatamadım size pazar günü eşimin teyzeleri geldi yeni bebişimizle tabi
küçük pembe bi sepet hazırladım içine yumurta koydum pembe tüle sarıp kurdeleyle bağlanmış olarak tatlı dilli olsun diye şeker bir de tulum almıştım onu koydum
çıkarkende alnına un serptim bahtı açık olsun diye çok hoşlarına gitti
hazırlıklarımı çok beğendiler eşimin büyük teyzesinin oğlu yeni üniversiteye başladı tam bir fanımdır beni övdü övdü durdu :oops:küçük teyzede favori gelinimiz dedi bana :sus:tabiki eltimi de övdüler o da sağolsun doğum zamanı çok ilgilenmiş teyzemle :21:

bu arada araya giren olaylar anlatamadım size pazar günü eşimin teyzeleri geldi yeni bebişimizle tabi
küçük pembe bi sepet hazırladım içine yumurta koydum pembe tüle sarıp kurdeleyle bağlanmış olarak tatlı dilli olsun diye şeker bir de tulum almıştım onu koydum
hazırlıklarımı çok beğendiler eşimin büyük teyzesinin oğlu yeni üniversiteye başladı tam bir fanımdır beni övdü övdü durdu :oops:küçük teyzede favori gelinimiz dedi bana :sus:tabiki eltimi de övdüler o da sağolsun doğum zamanı çok ilgilenmiş teyzemle :21:
Maşallah maşallah allah muhabbetinizi arttırsın :KK16:
Hazirlıklarında güzelmiş gerçekten

Kızlar benimde dişlerle başım dertte yirmilik dişim yan duruyomuş çenemde yarın çene cerrahı alacak bundan korkuyodum ama şimdi daha fena bi durum var başımda diş etlerm her fıröalamada kanar sebepsiz ağrım olır filan diş eti uzmanımız baksın dediler iyi dedim önemsemedim bile ekstra gargara filan verceek diye beklerken dediki diş eti ameliyatı olmam gerekiyomuş hemen hemen her dişin dibine yapılmalı sadece 2-3 diş dibi sağlam dedi o da nasıl oluyomuş dişin dibini kesip içerideki iltihabı temizleyip tekrar dikiş atıyolarmış ve bu işlem yapılmazsa dişlerin kenarındaki dokular erimeye başlamış onlar tamamen eriyip dişlerim zaman içinde dökülürmüş ve bu bir kemik erimesi hastalığı gibi bişeymiş:KK57:

Kızlar benimde dişlerle başım dertte yirmilik dişim yan duruyomuş çenemde yarın çene cerrahı alacak bundan korkuyodum ama şimdi daha fena bi durum var başımda diş etlerm her fıröalamada kanar sebepsiz ağrım olır filan diş eti uzmanımız baksın dediler iyi dedim önemsemedim bile ekstra gargara filan verceek diye beklerken dediki diş eti ameliyatı olmam gerekiyomuş hemen hemen her dişin dibine yapılmalı sadece 2-3 diş dibi sağlam dedi o da nasıl oluyomuş dişin dibini kesip içerideki iltihabı temizleyip tekrar dikiş atıyolarmış ve bu işlem yapılmazsa dişlerin kenarındaki dokular erimeye başlamış onlar tamamen eriyip dişlerim zaman içinde dökülürmüş ve bu bir kemik erimesi hastalığı gibi bişeymiş:KK57:
aynı dert bende de var canım :KK43: diş eti küretajı bana da yapılacak hatta ben gün almıştım hamile olduğumu öğrendim iiptal ettim şimdi emzirme bitince tatil falan yaz sonu tekrar gidicem muhtemel eylül ayı gibi yapılacak benim 2 yada 3 dişimde var ama belki artmıştır sonuçta 3 yıl oldu söylendiğinden beri fazlaca ihmal ettim ve bana da kesinlikle düşer dişlerin dediler

aynı dert bende de var canım :KK43: diş eti küretajı bana da yapılacak hatta ben gün almıştım hamile olduğumu öğrendim iiptal ettim şimdi emzirme bitince tatil falan yaz sonu tekrar gidicem muhtemel eylül ayı gibi yapılacak benim 2 yada 3 dişimde var ama belki artmıştır sonuçta 3 yıl oldu söylendiğinden beri fazlaca ihmal ettim ve bana da kesinlikle düşer dişlerin dediler
Ay benim baktı hemen hemen hepsine yapılmalı dedi özellikle sol alt tarafta ben sert bişeyler yediğimde filan yada bazı sabahlar ağrı hissediyodum zaten ama bu kadar çok olabiliceği aklıma gelmemişti
Bende şimdi ramazan başlıcak diye şimdilik yirmiliği halledelim ramazandan sonra ona başlıyayım diye düşünüyırum bi de bana dediki dişlerin dibine bakıyoya kanama fazlaymış önce ilaç tedavisi yapacak sanırım hemen başlayamayız filan dedi hem korktum hemde üzüldüm düzenli diş bakımı yapmadığıma ya da bu zamana kadar önemsemediğime
Bundan önceki diş hekimime de kızdım şimdiye kdar hiç diş etlerinin tedavi edilmesi gerekli demedi bana bu adama ilk defa gittim direk diş etlerine de baktır dedi ay çok dertliyim çok

yok canım gitmeyecekler.. eşime iyi oldu bensiz orada tek başına hem gece hem gündüz çok zor.. biz yapabiliyoruz ama onlar dayanamıyorlar.. e bi de kv ile papaz olmuşlar.. kavga etmişler ben gidiyorum demiş gelmiş..
Canım çok sevindim....
Kızına kavuşmuşsun aklımın bi yerinde kalmıştın çok sevindim

Ay benim baktı hemen hemen hepsine yapılmalı dedi özellikle sol alt tarafta ben sert bişeyler yediğimde filan yada bazı sabahlar ağrı hissediyodum zaten ama bu kadar çok olabiliceği aklıma gelmemişti
Bende şimdi ramazan başlıcak diye şimdilik yirmiliği halledelim ramazandan sonra ona başlıyayım diye düşünüyırum bi de bana dediki dişlerin dibine bakıyoya kanama fazlaymış önce ilaç tedavisi yapacak sanırım hemen başlayamayız filan dedi hem korktum hemde üzüldüm düzenli diş bakımı yapmadığıma ya da bu zamana kadar önemsemediğime
Bundan önceki diş hekimime de kızdım şimdiye kdar hiç diş etlerinin tedavi edilmesi gerekli demedi bana bu adama ilk defa gittim direk diş etlerine de baktır dedi ay çok dertliyim çok
canım bende hamilelik öncesi gittiğim dişçiden duydum daha önce hiç sorunum olmamıştı bi de benim dişlerim aralık o das sorun yaratıyo tel takılması lazım dedi ama bu yaştan sonra ona hiç girmicem ama son durumumu bilmiyorum bana da ilk görüştüğüm zaman iltihap durumuna göre antibiyotik tedavisi olabilir demişti şimdi muhtemel önce tedavi sonra işlem olur eylüle alıştırıyorum kendimi sonra da hayatta bu duruma getirmem kendimi

Kızlar sabaha kadar uyuyamadım.ateş düştü ama boğazım çok fena.Akifi saldım çayıra evi alt üst etti.3 gündür annem benle uğraşıyo zaten ona iyiyim gelme dedim.boğazımdaki kaşıntı delirtecek beni.
Bide tansiyonum çıktı gece 16_10a.

Kızlar sabaha kadar uyuyamadım.ateş düştü ama boğazım çok fena.Akifi saldım çayıra evi alt üst etti.3 gündür annem benle uğraşıyo zaten ona iyiyim gelme dedim.boğazımdaki kaşıntı delirtecek beni.
Çok geçmiş olsun canım , doktora gitmiş miydin?
Tansiyonun yükseliyorsa tek kalma evde

bu ne rezil bir gündür, içim şişti...

Hayırdır?

Canım çok sevindim....
Kızına kavuşmuşsun aklımın bi yerinde kalmıştın çok sevindim
teşekkür ederim canım.. kuzum o kadar çok özlemiş ki uyurken bile elleri yanaklarımın üstünde uyuyoruz.. ilk gece tuhaf gelmişti ama şimdi alıştım.. sürekli öpüyor beni.. o kadar masum o kadar tatlı ki..

geçmiş olsun canım nane limon kaynattın mı?

canım çok geçmiş olsun ya inşallah çabuk atlatırsın iyiki annen yanında

Ca
Canim benim cok geçmiş olsun ya birak dagitsinlarda seni yormasinlar

oo gözün aydin. Fistikta ozlemistir seni. Iyiki gelmisler

Ne güzel ya cok guzel adetmis. @ayferzey cok sansli senin gibi dunuru kapti :KK19:

gecmis olsun kizlar ikinize de.
Tum dis rti kanamalari bu sebeple mi oluyo acaba. Benim arkadasimin hrr dis fircalamasnda deli gibi kanar dis etleri. Cok ta bakimlidir asla ihmal etmez dislerini. Hastane korkusu var o yuzden gitmiyo. Igne kan gorsun bayiliyo. Ailesi deuzakta. Ikna etmistim esimle beraber göturcektik. Boyle bisey derlerse yandik ki ne yandik :işsiz:

cok gecmis olsun. Keske anneni cagirsaydin geri canim. Yalniz kalma cocukla da pek dinlenilmez ki

20 dk uyudu sadece ya. 20 dk uyku mu olur. Daha kirdigim 1yumurtayi yiyemedim. Bileydim ona da ugrasmaz peynir ekmek yerdim.2 dk oturamadim kalkmis bagiriyo yatakta anne burayagel diye:işsiz:
Gitmesem uyur mu acab:mad::sinirli:

X