Annelerin Güncesi

Alt katta abim oturuyo onun altnda diger abim. Belki ikisaati gecti tartisiyolar. Anlasamiyolar hic.strese sokuyolar beni evde seslerni duydukca moralim bozuluyo. Tasinmak istiyorm hc huzurm kalmadi artk evde aileyle yakin oturulmuyo onu anladm
Başka şeylerle ilgilenmeye çalış.çok zor ailelerle içi içe.ben kv alt üstüm vallahi zor.sürekli evdemiyim değilmiyim takip ediyolar.ben bi seviye koyuyorum mecbur
Hayırdır kızlar kalpler falan 14 şubat provası mi yapıyorsunuz o zaman tüm sevenler için benden de kalp gelsin :KK70::KK200::KK200:
:KK200:

Kızlar benim kiz ben erkeğim erkekler toka takmaz diyor,abilerinin arasında erkek gibi olacak bu kız :KK70:
ya benim oğlumda ben kızım diyo.ablasından kalan bebeklerle evcilik oynuyo.bide taç toka seviyo.sanırım abi abla cindiyet bulmalarını zorlıyacak:KK53:

hirada ben erkegm diyodu gecenlerde acaba oyuzdenmi toka takmak istemiyo ki :deli:
Olabilir canım abilerine toka veriyor bende onlar erkek toka takmaz diyorum o da kendini erkek ilan etti:))sen kızsin kızlar takar diyorum ama tinlamiyor
Başka şeylerle ilgilenmeye çalış.çok zor ailelerle içi içe.ben kv alt üstüm vallahi zor.sürekli evdemiyim değilmiyim takip ediyolar.ben bi seviye koyuyorum mecbur
:KK200:

ya benim oğlumda ben kızım diyo.ablasından kalan bebeklerle evcilik oynuyo.bide taç toka seviyo.sanırım abi abla cindiyet bulmalarını zorlıyacak:KK53:
Sizde de abla faktörü var:)))

hadi ya neyse her işte bi hayır vardır diyelim ama bi yerlere yerleşme şansın hala var değil mi
hiç girmediğimden nasıl bilmiyorum
Bir sınava daha başvuru yaptım 27 sinde belli olacak ona katılıp katılmayacağım ayrıca kpss iki sene geçerli gerçi bir sene sonra 35 yaşını doldurcam benim için bir sene geçerli bu sınav, kurumlar yıl içinde ihtiyaçlarına göre bir yada iki kez alim yapıyorlar şansım var hâlâ ama tekrar alim bekleyeceğim

Bir sınava daha başvuru yaptım 27 sinde belli olacak ona katılıp katılmayacağım ayrıca kpss iki sene geçerli gerçi bir sene sonra 35 yaşını doldurcam benim için bir sene geçerli bu sınav, kurumlar yıl içinde ihtiyaçlarına göre bir yada iki kez alim yapıyorlar şansım var hâlâ ama tekrar alim bekleyeceğim
inşallah tekrar bir ihtiyaç oluşur diyelim o zman:dua:

X