Annelerin Güncesi

Demek çocukların çoğunda bu eğilim var.

Komşun en mantıklısını yapmış en azından aynı yatakta eziyet cekmez :) Bu yaz bu ayrı oda olayını ayarlamam lazım 3 yaşında olacaklar.

Doğmadan önce şu bez olayını halletsek. O iş bana kaldı. Doğum iznini bekliyorum. 3 hafta da öğrenir inşallah.

Demek çocukların çoğunda bu eğilim var.

Komşun en mantıklısını yapmış en azından aynı yatakta eziyet cekmez :) Bu yaz bu ayrı oda olayını ayarlamam lazım 3 yaşında olacaklar.

Canın bence sakın öyle bişey yapma hepiniz yatak odasında yatmayın yani
Şimdi sende de ne çok komşu var diceksin ama bu yeni taşındığım apartmanda da bi komşumun 6 yaşında ve 5 aylık iki çocuğu var büyük kız çok fena aşırı kıskanç iki kat üstten çığlıklarını ben duyuyorum o derece hepsi bi odada yatıyolardı adam artık isyan etmiş özel hayat filan kalmamış doğal olarak
Bendeki çocuk telsizini onlara verdim iki çocuk aynı odada yatıyomuş şu an kendileri yatak odasında bi ses oldu mu hemen gidiyorum dedi bi de kıza kardeşin sana emanet filan deyince ağlasada duymazsam koşa koşa geliyo dedi anne kardeşim ağlıyo filan diye dedi
Allah razı olsun filan dedi hatta telsizi verdim diye aklında olsun belki böyle yaparsan daha iyi olur

Doğmadan önce şu bez olayını halletsek. O iş bana kaldı. Doğum iznini bekliyorum. 3 hafta da öğrenir inşallah.

Çiş olayını biz abartıyoruz sanırım iki hafta oldu betül çok şükür söylüyo günde 1-2 kaçıyo tabi arada hatta geçen haftasonu boluya gittiğimizde bez bağlamıştım ama orda bile çişim geldi dedi kar topu oynarken bi kerecik yap dedim yaptı ama kesinlikle oturmadı hatta sallanan at vardı oturmak ister misin dedim benim çişim var dedi yani bezde çiş var diye

Bakalım zaman neler gösterecek. Şu an her gece 4 de alarm kurmuş gibi bizim yatağımıza geliyor.

Çiş olayını da ben evde olsaydım geçtiğimiz yaz Arda hazırdı biz organize olamadık babanneyle. Babamızda her sağa sola çiş yaptığında koşa koşa bez bağladı. İnşallah dediğin gibi kolay olur canım bizim de.

Gece betül erken uyumuşsa muhakkak uyanıp yanımıza geliyo uyku saati 11-12 olursa sabah 9 a kadar deliksiz uyuyo maşaşah diyeyim :)

Tuvalet eğitimine başlayınca da sevi bebe nin alıştırma külotları var onlardan al eşime aldırmıştım ben ilk olarak dışı muşamba gibi olanlardan almış onlar hiç bir işe yaramıyo sevi bebeninkiler giyilebilen bez gibi bi havası yıkanabiliyo bi pakette 4 tane vardı 20 tl ye almış eşim

Gune hafta sonunu dinlenerek gecirmeyi dileyerek baslamistim. O saatten sonra popomun uzerini yeni oturdum. Misafir geldi yemek yaptim. Onun ustune annem geldi malzemeleri almis gelmis kunefe yap diye kunefe yaptim. Gun bitti.

cocuk 2 yasina kadar sut icmedi. 2 yasindan sonra muftela oldu gelip ortamiza yatiyor sonrada sut isittiriyor icip yatiyor. Daha kucukken bile geceleri uyanmiyordu.
Gökçe de ara sıra yapıyor mesela bu gece yaptı :) sabah 5 gibi geldi yanımıza bi daha da gitmedi. Süt istedi süt içti döndü dötünü uyudu :)

Haberleri izliyor musunuz? Kutahya da kadin 6 ve 3 yasindaki cocugu evde birakip uzerlerinden kitleyerek ise gitmis 2 cocuk da yanarak olmus. Kadin 3 yasindaki cocugu 6 yasindaki abisine emanet etmis bu nasil bir istir yahu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…