Annelerin Güncesi

ayyy ben cok saldim galiba esim beni hep pijamali goruyo cnku hep evdeyim evde topuklu ayakkabiya gelince asla giyemem dugunden dugune bayramdan bayrama giyiyorum topukluyu ben boydan dolayi esim benden 5 cm uzun cunku
ben kısa olduğumdan ya da eşim uzun olduğundan 10 cm bile giysem fark etmiyo :) ben çok sık giyiniyorum zaten ama evde giyinmek artık mümkün değil sadece en azından haftasonu biraz kendime özen göstermeye çalışıyorum

ay bu iyiymis ya

Ben bildigin odunum hic oyle seyler yapmadim

Kar oyle boyle degil acaip yagiyo. 30 cmi gecmistir heralde. Baalkonlarim pencerelerin onu kar doldu. Arabalar gidim gidim gidiyo. Bazilari da gidemiyo arkalarindan itiyolar
Ana cadde kar tutacak kadar yagdigini uzuunn zamandir gormemistim. Esim eve gelebilir insallah

bu arada aldığım elbise alışveriş sitesinde 89 tl instagramda bi hesapta 300 tl yani birbirlerinden hem hiç farkları yok gibi tabi her ikisininde kumaşını bilmiyorum sadece fotolarını gördüm ama özellikle ig de artık hiçbirşeye güvenmeyeceğim çok çok kesin

Zaten ordaki satilan kiyafetleri cogu aliexpresten. Ucuz alip pahali satiyolar

Eve bidaha nutella falan almama karari almistik esimle cok yiyoruz diye. Bime 1 kg nutella gelmis dayanamadim aldim 17 tl ydi bide uygundu. Kasikla yerken mutfakta esim yakaladi bir saat guldu bana hala guluyo. Almicaz diyosun diyo bari gidip bir kiloluk almasaydin bide gizli gizli yemeseydin diyo mutfakta

Benimde küçük oğlum çok yiyiyor Nutella pazartesi günü ben evde yokken hepsini yemiş babama söyle Nutella alsın diyor kaşık kaşık yiyiyor:))

Kış saatine gecilmemesi kötü oldu çocuklar sabah karanlıkta gidiyor,bu sabah da koridorda karşılaşmışlar büyük tuvaletten çıkmış küçük koridordaymis büyük oğlum kardeşini görünce bir bağırdı ödümü kopardin ne geziniyorsun diye kucukte çok erken kalkıyor herşeyin hazırlıyor cin gibi büyük Uykucu uyanıp on dakika yatakta oturuyor

bizde de var aynı durum bir de çaya ilave patlamış mısır annem şimdi çay yapcak bi de mısır patlatcaaaakkkk :)
Bende de var bi tane minnak çaycı
ayyy ben cok saldim galiba esim beni hep pijamali goruyo cnku hep evdeyim evde topuklu ayakkabiya gelince asla giyemem dugunden dugune bayramdan bayrama giyiyorum topukluyu ben boydan dolayi esim benden 5 cm uzun cunku
Şükret canım en azından bayramda seyranda giyiyomuşsun ben onuda giyemiyorum çünkü eşimle boyumuz aynı

Bende de var bi tane minnak çaycı

Şükret canım en azından bayramda seyranda giyiyomuşsun ben onuda giyemiyorum çünkü eşimle boyumuz aynı
Bizim boy farkımız fazla değil topuklu giyince ayni oluyoruz ya da biraz geciyorum eşimi, benim topuklu giymemi istemiyor o yüzden

bende her seferinde almayayim diyorum ama dayanamiyorum. Evde varsa kahvaltida sadece onu yiyorum hatta
Birde yerli mali yurdun mali diyerek torku alalim dedim. Basta garip geliyodu simdi torku daha guzel geliyo nutelladan.
Gecen metroda 2 bucuk kiloluk gorduk esim ondan alacakmis biktim ikide bir almaktan diyo. Buyuk yogurt kaplari gibi kaplara koymuslar.
Onume koyup kasik kasik yerim artik

2,5 kilomuuu torkunun aldik bizde onunda guzel. Torkunun urunlerni aliyorm artk yogurt sut seked biskuvi ilk tercihm torku benmde
Canım nutella çekti yemeye gidiyorum..
yeyin gari

2,5 kilomuuu torkunun aldik bizde onunda guzel. Torkunun urunlerni aliyorm artk yogurt sut seked biskuvi ilk tercihm torku benmde
yeyin gari
canım BİM e ne zaman geldi Nutella hiç haberim olmuyor artık eski evime yakin BİM ve a 101 vardı burada sadece şok var birde kipa ama BİM ve a101 bambaşka

yeyin gari
evet bak hatta boyle ya bi de bunun 700 grami 15 lira normalde 2 bucuk kilosu 43 lira diyo. Cam kavanozla 2 bucuk kilo alsan 53 liraya falan gelcek. 10 lira kardayiz diye hesap yapiyo esim
Onune koy ye yiyebildigin kadar

Nutellaninda varmis heraldr boyle kova boy ama gormedim hic canli canli

canım BİM e ne zaman geldi Nutella hiç haberim olmuyor artık eski evime yakin BİM ve a 101 vardı burada sadece şok var birde kipa ama BİM ve a101 bambaşka
ben bugun babybel peynir icin 6 bim gezdim canm her gittgim bimde 2 3 koli nutella gordum. Sali gunu gelmis vardi birsuru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…