Annelerin Güncesi

Biraktiklari cocuk tahminimce cok buyuk degil 3 3,5 yasinda anca vardir. Bizimkilerden biraz daha net anlasiliyordu konusmasi.

Allah herkese hayirli komsu versin.
aminnnn canm. Cocuk ailesine anlatmiyomuki acaba ya. Ben hiraya azcik sesimi yukseltsem aksama babasina annem beni dovdu diyo rsmen.

Guzelmis buzdolabina yapisanlardan mi acaba bunlar, cuma gidip bakalim :) sagol canim.
onlardan galiba miknatisli. Bende gidip bakcm cuna gnu

İnşallah canım Keremalp ede maşallah
Cocugu biraz once babasi almaya geldi. Artik uyuyabilirim basim zonkluyor.
Yazık ya ben hic kimseye emanet edemiyorum bu yüzden,çocuk annesine babasına anlatsa keşke de bir daha birakmasalar
çok güzelmiş canım sağol paylaşman iyi oldu benim hiç haberim olmuyor artik 30 unda bakarım bim e

stanki sen anlatinca aklıma geldi ben çocuktum kiracimiz vardı, iki çocuğu olan bir aile kadının kocasınin yurt dışında bir kadından çocuğu olmuş,çocuk Türkiye ye geldi bir süre bu aileyle kaldı benimle yasitti üvey annesi o kadar dovuyordu ki kışın soğukta çocuğu soyup bahçeye atıyordu eline kuru ekmek veriyordu yemek yok kocasına olan ofkeseni çocuktan çıkarıyordu, annemler aciyordu yemek veriyorlardı,kıyafet veriyorlardı kadın kıyafetleri kendi çocuklarına giydiriyordu,annem çocuğu Allah koruyor diyordu hiç te hasta olmuyordu kendi çocukları hep hasta oluyordu çocuğu en sonunda annesinin yanina gönderdiler kurtuldu yavrucak simdi olsa insanlar müdahale ederdi o zaman kimse birşey yapmıyordu adi Barış ti benimle oynardı hiç unutamiyorum

Off canim ya, bu kadinin ve esinin sadece bagirmasini duyuyorum, vurup vurmadigini anlayamiyorum. O bile benim psikolojimi bozmaya yetiyor. Siz birde dovdugune de tanik olmussunuz. Annenden de Allah razi olsun cocugu kollamis.

Kendi cocuklarina da surekli bagirdiklari icin birakilan emanet cocuga bagirmalari onlar icin cok farkli bir durum gelmemistir diye dusunuyorum.

Esim kimseyle kotu olmak istemiyor o yuzden kapilarina gidemiyorum ama dun gitmemek icin baya sabrettim.

Kadin ve adam icinde dua ediyorum, Allah sakinlik versin cocuklarina iyi davransinlar diye.

Amin canım bencede kendi çocuklarına da öyle davrandıkları için onlar için normal bir durumdur kapılarına gitsen sana da ters davranırlar ama üzülüyor insan eskiden bir üst kat komsum vardı adam sürekli karısını dovuyordu kadın ağlıyordu bağırıyordu ellerin kirilsin diye o dönem çok uzuluyordum psikolojim bozulmuştu sonra taşındılar zaten ama etkiliyor insani maalesef şiddet varmı bilmiyorsun ama konu çocuk olunca,bagirilmasi bile etkiliyor insani

Kızlar size söylememiştim bizim apartmanda satılık bir daire vardı güney cephe güneş alıyor, en üst katın bir altı, manzarası falan çok güzeldi bakmistik daireye ve bu sitede dairelerin tapusu çıkmamış bir problemden dolayı krediye uygun değil bu yüzden ve fiyatı bu muhitin 100 milyar civarı altındaydı bizde bizim evi satılığa çıkarttık emlakcida ev, burasiyla görüşmeler yaptık 315 milyardan 300 e dusurduk ama ev satilmadigi için burayı alamadık bugün bir baktım ilanı kaldırmışlar güvenliğe sorduk satıldı orası 310 bine kiraya verildi dedi o kadar üzüldüm ki anlatamam eşimde öyle bana diyorki üzülme belki daha iyisi olacaktır ama buranın tapularının çıkmasına az kaldı tapu çıkınca bu fiyata bulamayiz daha yuksegide bizi aşar off nasıl üzüldüm anlatamam

Tapu çıkmayan evden uzak durun canım. İşim gereği az buçuk biliyorum ve uyuz oluyorum senelerdir kapanamayan inşaat dosyalarına. Geçen gün gene denk geldi 20 yıl olmuş kapanmamış dosya. Mütahit arayıp sormamış bile. Gönderdim müfettişe valla. Onlar uğraşsın :)

Siz su an oturdugunuz yeri satin almamis miydiniz canim? Kira mi?

Burada oturan ev sahipleri tapuların verilmesine az kaldı yakında cikacak diyorlar çıkmaz mi acaba tabi sen bu olayların icindeysen daha iyi bilirsin yanda bir site daha var orası da hoşuma gidiyor buradan farklı kombili falan ama eşim orası pahalıdır diyor ev satilsa paramız cebimizde olsa daha iyi olur bekliyoruz canım kısmet artik
Siz su an oturdugunuz yeri satin almamis miydiniz canim? Kira mi?
Yok canım kiraladik bu evi, bizim evi de kiraya vermistik iki kız öğrenciye onlardan biri de evi tuttuktan sonra kalmak istemedi evde diğer kız da bir ay kalıp kirayı tek başıma veremem deyip evi boşalttı bizde satmaya karar verdik, burada evin içinde sorunlar var ama kiracı olduğumuz için birşey yapamiyoruz bir an önce evi satıp bu muhitten ev almamız lazim

Herseyde vardir bir hayir canim, hic uzme kendini sizin kismetiniz olsaydi sizin olurdu.

Esinizde sevmediginiz huylari kabul mu ediyorsunuz, degistirmek icin ugrasiyor musunuz?

Esimin gencligi bilgisayar oyunlariyla gecmis. Universitede hem okumus hemde internet cafe de calismis. Tum oyunlarin kurdu olmus.

Evlendikten sonra 3. Yilimizda bilgisayar oyunlarina fena dalmisti. Bir cok kez guzellikle uyardim en sonunda laptobu firlattim attim o oldu oyun oynamasi bicak gibi kesildi. Bu sene 6. Yilimiz bitti 7. Yilin icindeyiz telefonda bir savas oyununa daldi ne zaman firsat bulsa oynuyor.

Bu sefer nasil davranmaliyim bilemedim. Bagimli hale gelmese sikinti yok sonucta bende kk da vakit geciriyorum ama onunkisi bagimlilik gibi gorunuyor. Ne yapiyim, ne ediyim?

Canım ne sen onun istediği gibi olmaya calış ne de onu olmasını istediğin bir kalıba sok. Biz öyle olmaya calışıyoruz ama her zaman olmuyor işte öyle :) bazen pc oyunlarından bana da gına geliyor. Hele sesi iyice açıyor iyice uyuz oluyorum. Kırasım geliyor pc yi aşırıya kaçmıyorsa sıkıntı yokta ne diyim bilemedim işte :) benim eşimde liseden mezun olunca 2 3 yıl internet kafede çalışmıştı buarada :)

Dozajini asmasa sorun yok da bazen deli ediyor. Gecen gun mutfak da bana yardim ediyor. Bir eliyle tezgahi siliyor, bir eliyle oyun oynuyor. İlerde bunlar 3 erkek eve oyun sistemi kurar

Dozajini asmasa sorun yok da bazen deli ediyor. Gecen gun mutfak da bana yardim ediyor. Bir eliyle tezgahi siliyor, bir eliyle oyun oynuyor. İlerde bunlar 3 erkek eve oyun sistemi kurar
Canm benm esimde futbol + basketbll hastasi. Eski maclari bile izler hicbi takimin macini kacirmaz. Banada bazen gina geliyo ama bisey diyemiyorm. Playstationdada oynuyo bazen ama cok degil bazen beraber oynuyoruz degistiremiyorum bari ayak uyduriyim dedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…