Annelerin Güncesi

Annem az önce gitti benim tatil bitti, annem giderken kızım ye iç kendine iyi bak dedi eşim de yemesin kilo alır dedi annemde alsın kaynana olacak neredeyse hakkıdır dedi:)) alem bunlar:)) yalnız evimizde eşimle baş başa olmayı ozlemisim

Bu yememe olayını geçenlerde çok takmıştım ama hiç belli etmiyorum tabi. Bakıcıya da gına gelmişti. Banyo yaptırırken içim acıyodu poposunun kemikleri bile çıkmıştı. Doktora danıştım siz anneler abartıyorsunuz yemek olayını çocuk aslında gün içerisinde bişeyler yiyor ama size göre aç geziyor. Madem yemiyor bırak yemesin üç gece aç yatsın aklı başına gelir açlıktan uyuyamaz kıvranır sabah açım der gün içinde de yemeye başlar merak etme dedi. Dediğini yaptım üç günün sonunda sabah anne açım dedi ilk defa. Diğer öğünlerde de ısrarcı olmadım beklentimi değil kendi istediği kadar yedi demekki yetiyor ona. Şimdi bazen açım diye mutfaktaki dolapları kurcalıyor bundan ver diye.

Oğlum yarin karsiyakaya kitap almaya gidecekti karsiyaka çarşıda kadın canlı bomba görülmüş hatta saç rwnginden montunün rengine kadar oğlum arkadaşını arayıp gitmeyelim dedi arkadaşının annesi ve babası da duymuş canlı bombayı Allahım korusun,böyle korkarak mi yasayacagiz o kitap sadece oradaki kitapçıda var,ve ogretmen o kitaptan sınav yapacak ne yapacağımızı sasirdik artik Allah firsat vermesin

Canım gittinizmi pedagoga inşallah biraz rahatlamissindir
Gitti canim cok rahatladım ben yol gösterdi bide kitap önerdi çocuğuna sinir koyma diye o kitabı alcaz yol gösterir dedi ayrılık anksiyetesi yaşıyor sabır ve zamanla halledersiniz dedi bakalım söylediklerini yapmaya çalışıyorum sanki bugün daha iyi gibi

Amin canım internetten sipariş verseniz sınav tarihi yakın mı

Kızlar çok alakasız olacak ama acayip kafama taktım ayın 1 inden beri kahverengi lekelenmem var ha bitti bitecek derken kesilmiyo bi türlü adetim hep düzensizdi zaten geçen ay adette görmedim gebelikten şüphelenmiyırum ama niye böyle kötü bişey çıkacak diyede çok korkuyorum pazartrsi randevu alacam doktordan hiç başınıza geldi mi bu tarz bişey

Rahatlamana sevindim canım bundan sonrası daha kolay olur inşallah
Amin canım internetten sipariş verseniz sınav tarihi yakın mı
Sağol canım ya iyi oldu soylemen yarin ogluma söyleyeyim bir baksın varsa internetten alalım sınav tarihini sormadim ama süre vardır daha kitabi okuyup bitirdikten sonra sınav yapıyor öğretmen
bende lekelenme oluyor bir hafta kadar arkasından regl oluyorum ama bende bir kere regl olamamistim uzun süre hafif leke olmuştu Dr a gitmistim kist var,önemli birşey değil demişti Dr ve doğum kontrol hapı vermişti hap bitince normal şekilde regl olmuştum belki seninde böyle birseydir canım sıkma canini Dr a gitmen iyi olur,bekledikce daha cok stres oluyor insan

Ohh maşallah darısı bana olsun bi ilham gelmedi zayıflamak icin
Valla bekleyince gelmiyo ben bi de bu cuma zayıflama yarışmasına girdim orasıda gaza getirdi beni biraz şimdi durakladı pazartesi tahlil yaptırcam sanada sorayım doktora sorucam bu glifor için ne düşünüyosun bişey olmasada kullansak zararı varmı

Yeni degil 1 yasindan itibaren yavas yavas azaltti yemeyi. Aylardir hep bu duzende daha fazla yemez. Daha ne kadar azaltcak merak ediyorum. Gecsede rahatlasam biraz.
allah korusun canim ya. Cidden internettwn siparis verin mutlaka bulursunuz. Kitapyurdunda arayipta bulamadigim kitap yok benim. Temin edilme sureleri de yazar. Ayni gun temin edilir yaziyosa ertesi gun elinizde bile olur kitap

insalah daha daha iyi olur

Annemin tlfnu bozulmustu. Babama kizlarin fotograf gonderebilecegi telefonlardan al demis. Cocuklarada whatsapi yukletmis.
Allahim surekli goruntulu ariyo. Acmayinca mesaj atiyo acana kadar ariyo. Niye acmiyosun diye kiziyo. Gokceyle konusuyolar anne isim var diyorum isin bitmistir diyip yarim saat sonra geri ariyo. Kendimi taciz ediliyomus gibi hissediyorum resmen. Tamam annem ama biz normalde haftada bi iki konusan insanlardan bana fazla geldi bu aramalar diyemiyorumda bisey :/

Zararı yok ama yine de doktorun daha iyi bilir ben ara ara kullanıyorum hatta tedavi zamanlarında bile kullandim

Büyüdükçe değişir inşallah canım benim oglanlarda öyle oldu,büyüdükçe istahlandilar
Kitabi internetten almak daha mantıklı şu durumda,o kadın yakalanmış zihinsel engelliymis ama insanlar bomba olaylarından etkilenerek canlı bomba sanmislar ama yine de kalabalığa girmemekte fayda var,her an ne olacağı belli değil maalesef
benim annemin telefonu da eski telefonlardan,eskidi telefonum artık falan dedi bende anne sana akilli telefon alalım dedim, watssap var,facebook var vakit gecirirsin dedim ben beceremem falan dedi çok kolay yaparsın hem senin telefonunun ekranı çok küçük goremiyorsun akilli telefonun ekranı büyük dedim aradan birkaç saat geçti kaç paradır bu akıllı telefon diye sordu,sanırım heveslendi ama sen şimdi böyle anlatınca korktum açıkçası

Benimde babama ablam kendi iPhoneseni vermiş. Facelerde geziyo adam
Bide geçen gün akşam saat 11 görüntülü arayıp duruyo acmadim bende uyuyaçaktım birazda alkoludur bu saatte die acmadim. Inatla aradı 10 kez falan. En son neti kapadım. O saatte defalarca anca alkolüyken arar çünkü diye düşündum ama ablam yok değildir beceremedim diye defalarca aramistir dedi. Ertesi gün sabah aradı gene açtım da konuştular gökçe ile.

kork bence bu gunde bir suru aradi msj atti yine ayy bi de face ya da instagrama girdigini dusunemiyorum her seyin altina yorum yapar kesin. Allahim ordan eksik kalsin nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…