Annelerin Güncesi

Bime cis yapan.bebek gelmis lazimligida var sanirm. Bide mutfak esyalari. esim almis smdi resm gonderdi. Belki tuvalet egitimine katkida bulunur
Biz aldik hatta su an oynuyor komsunun cocugunda gormustu boyle bir bebek cok sevmisti bende fiyati uygunken alayim dedim.

Elif ecede de var yeni kiyafetleri redetme bende mont ve borlarini giydiremiyorum hala gecen yilki montunu ve ayakkabilarini giyiyor..

Bende oğlumu gonderdigimde benzer şeylere maruz kalmistim,eşimin tarafından laf söyleyenler olmuştu,çocuğa bakmak zor geliyor, küçücük çocuk okula gidermiymis,nasıl anneler var vs maalesef insanlar boyle güya çocuklarımızı bizden daha fazla düşünüyorlar
Tamanlandi canim. Tesekkur ederim.
Rica ederim canım Allah kabul etsin,iyi haberlerle gelirsin inşallah
bende gecen gün kızımın ellerini tutarak hayat bayram olsa şarkısını söyledim bitince bu şarkı çok güzelmiş bir daha söyle dedi:)))

ay evde olunca başka en dertli şarkımız tosbik tosbik çok merak ettim seni tosbik

Bime cis yapan.bebek gelmis lazimligida var sanirm. Bide mutfak esyalari. esim almis smdi resm gonderdi. Belki tuvalet egitimine katkida bulunur
bende alayim dedim guya ama hemen bitmis yetisemedim 5 dk da almislar hepsini

Elif ecede de var yeni kiyafetleri redetme bende mont ve borlarini giydiremiyorum hala gecen yilki montunu ve ayakkabilarini giyiyor..
gecen seneki montumuz 6-12 ay icindi. Hadi gecen sene oldu uzerine ama bu sene mumkun degildi. Botu da 19 numaraydi. Baya bi boy atti bu yaz. Spor ayakkabisini mevsimlik bi sismesi vardi onu sakladim. Disari cikman icin giymen gerekiyo yeni aldiklarimizi dedim. Baska care birakmiyo bana. Goturuyo cope koyuyo falan. Bi kac gun aglamakli giyiniyo. Sonra da bunlar benim cok seviyorum demeye basliyo. Cabuk unutuyo alahtan. Ama digerlerini gorse mumkun degil heralde

Bizim montumuz 18 24 aydi bu kis Idare eder ama botlari mecbur giyecek yeni aldigim mont da 3-4 yasti gelecek yil giyer artik

Gokceye ikinci kez sordum.gülme krizine girdi.
Sonra ucamam dedi. Tamam uçma zaten. Sen hep benim yanımda kal dedim tamam anne ben senin bal kızınım dedi

Ben betüle bal kızım güzel kızım filan desem hayır anne ben betül diyo :)

son zamanlarda iki şarkıdan acayip etkileniyorum biri mithat can özer ateş böceği diğeri mümin sarıkaya ben yoruldum hayat..

Zavallı ben bu şarkıların giç birini bilmiyorum ilk sizden duydum eskiden tüm şarkıları bilirdim sürekli araba tepesinde oldupumdan radyo dinlerdiö devamlı

Benim en son duygulandığım şarkı niyeyse toygar ışıklının ben kötü biri değilim düye bi şarkısı vardı niyeyse ağlıyodum o başlayınca

Ben şarkı söylerken betül gelip ağzımı kapatıyo :)))

ben en çok servis de müzik dinliyorum malum istanbul trafiği öyle vakit geçiyo bazen iş yerinde sakin bi gün olursa toplantısız gelen gidensiz kısık arka fon gibi
evde ise akşamları en az bi 15 dakikamız var hoplaya zıplaya şarkılar söylediğimiz kızım kendisi istiyor müzik aç diyo
ama şu günlerin ruh hali sanırım bu söylediğim şarkılar acayip etkiler oldu beni hani bu tınılar şarkılardaki iniş çıkışlar o yüzden paylaşmak istedim

Aynını fatih de yapıyo yaa inanmıyorum bal oğlum süt oğlum diyince ben patihim patih süt bal dolapta diyo
Bugün kardeşin neye benziyo oğlum dedim
-Pembe bebek pembe dedi

Sayende dinlemiş oldum bende, ben yoruldum hayat yeni şarkı değil zaten biliyomuşum ben onu mithatcanınkini ilk dinledim
Dediğin gibi hem yaşanılanlar hemde kış insanı böyle sarkılara yönlendiriyor

Çiş serüvenine başlayalı bugün 1 hafta oldu ve maşallah biz halledik sanki bu işi çarşamba günü hiç çiş kaçırmadık hep tuvalete yaptık
Perşembe cuma dikişe gittiğimden babaannesi ilgilendi perşembe bi kez çiş kaçırmış cuma hiç yapmamış ve benimleykende çişim geldi demeye başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…