Annelerin Güncesi

Canm habersiz gelmesi yanlis bence doktora da gitmis olamazmisin yani

Degilmi kızlar önce bir an benmi yanlisim diye düşündüm ama sonra yok dedim 10 gündür bir sürü kişi geldi geçmiş olsuna 10 gün sonra habersiz pat diye geliyor evde bunaldim kizimda bunaldi bir hava aldık iyi oldu hatta gıcık oldum şimdi yine gezmeye gidiyorum

Aynen canım KV vardı sonra annem geldi, bir de ben boyle ameliyat ya da doğum gibi olaylarda eşimden daha bir ilgi bekliyorum o da çok yoğun çalıştı bu süre içinde bir boşluk oldu sanki

Merakla socialmom in aciklamasini bekliyorum. Insanlara eglence cikti. Ne kadar merakliymisim. Ama keske kadin hamileyken cikmasaydi ortaya. Yalan soylemis bile olsa hamile uzuldum birazcik
ya ne yalan diyim bende senin gibiyim ollaluna da snapten bana bişi sormayın kendi kişisel hayatı beni ilgilendirmez fln dedi
kimse tam olarak ondan yana açıklama da yapmıyo merakla bekliyorum

-Oğlum sen uçabilir misin?
Uçamam anne
-Neden uçamazsın oğlum
Kanatlarım yok ki benim
-Kimin kanatları var
Kargaların
Ben de sordum yavruma uçamazmış
erkek adam iste senin cocuk cok net ya bayiliyorum :))

ya ne yalan diyim bende senin gibiyim ollaluna da snapten bana bişi sormayın kendi kişisel hayatı beni ilgilendirmez fln dedi
kimse tam olarak ondan yana açıklama da yapmıyo merakla bekliyorum
bu konuda da benzesiyoruz demekki ziopolet var ya o kadini seviyodum zaten catlak bisey. Diploma nerde diye sormus video cekip bi o acik acik sormus heralde oyle yazmislar.
Agir issizim bu ara

Ya aslında kadının işiyle ilgili bi paylaşımı da yok sanırım millet birbiriyle uğraşsın seviyi :)

aa ben o hesabı bilmiyorum bakarım bi ve evet diyorum ya bazen sen yazınca ne zaman yazdım ben bunu diyesim geliyo :))

Ya aslında kadının işiyle ilgili bi paylaşımı da yok sanırım millet birbiriyle uğraşsın seviyi :)
bence bu durum biraz işlerle alakalı markalar tanıtımlar bu iş baya ciddi bi iş anlaşılan

psikolojik danismanlik yapiyorum demis. 100 tl + kdv yuzyuze olursa 250 tl diye mail atmis insanlara :))ne bileyim programlara uzman psikolog diye katiliyo. Aptamilin falan firmalarin reklamlarini uzman psikolog diye yapiyo. Bi de psikologum diye seminerler veriyomus
Bunlari hic yapmasa sikinti degilde yaptiysa buyuk suc gercekten.
Ne uyanik insanlar ya. Kirk yil dusunsem boyle bisey yapmak aklima gelmez

A Akaibu ay hesaba baktım altında dönenler fln ronaldo bacaklı diye bi muhabbet vardı bu kadına mı demiş ki
ay ben olsam kimseye bu kdr malzeme olmam kapak tagiyle diplomamı paylaşırdım

A Akaibu ay hesaba baktım altında dönenler fln ronaldo bacaklı diye bi muhabbet vardı bu kadına mı demiş ki
ay ben olsam kimseye bu kdr malzeme olmam kapak tagiyle diplomamı paylaşırdım
Aynen oyle soylemis. Biri bi elestiri yapmis heralde. Direk kadina hakaret etmis ronaldo bacakli. Az ye senin ki hep sisman siniri falan diye. Hayretler icerisinde kaldim bende okudukca. Kadinda yazmis hatta siz benim gecirdigim rahatsizliklari biliyomusunuznda boyle yaziyosunuz diye. Ne bileyim spastik falan dwmis insanlara. Ben sadece paylasimlari okur altina bakmazdim meger neler donuyomus

Kimden bahsediyorsunuz kizlar? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…