Annelerin Güncesi

öğlen arası minnakıma termal içlik aldım kendisini kar oynatmaya götürcem de inşallah geçen yılki gibi olmazda bizde video paylaşabilirz
Bende hersene istiyorm ama benmkide aglayip butun resimlerde surat bi karis cikiyodu kardan korkuyodu. Bakalim.bu sene nasil karsilicak suan kar basladi :)

Masallah darisi basimiza

Masallah ya darisi bize

maşallah ne güzel darısı başımıza bende gece rüyamda kızımın tuvalette cisini yaptığını gördüm simdilik sadece rüya benimkisi

Saat 11.40 annem koltukta uyukluyor diyorum ki anne yatsana mahvoldun koltukta,saat 12 de antibiyotik icecegim ondan yatmiyorum diyor e olsun 15-20 dk fark etmez iç yat diyorum olurmu hiç tam 12 de icmem lazim diyor ve israrla koltukta uyuklamaya devam ediyor

Yine bomba yine aci gencecik çiçeği burnunda gencler çok üzgünüm,söyleyecek söz bulamıyorum,ateş düştüğü yeri yakıyor

OooooOoo ne güzel :) gökçe bir buçuk ayda dedi çişim var die

Sabah kalkti 1 tane haslanmjs yumurta yedi (yaklasik 1 bucuk saat surdu ) oglen yarim kase tarhana corbasi o da ekmeksiz. Yarim elmayi robottan gecirdim bi de onu yedi. Onun disinda sabah 6 dan bu saaate kadar hic bisey sokmadi agzina. Yaptim biseyler bi iki kasik pilav aldi sonra cignemeden yutmadan tukurdu. Zorladim yutacaksin bekliyorum diye. Kizmadim bagirmadim ama soguk soguk israr ettim iste. Canim sikkindi zaten tutamadim kendimi cok agladi. Bu kadar israra bi lokma bari yutsa icim yanmayacak tek lokma yutturamadim da. Ben beceremiyorum galiba bu yemek isini. Denemedigim yemek kalmadi. Kendi haline biraktm olmadi. Israr ettim olmadi saklabanlik ettim olmadi. Yemiyo. O yemezken benimde hic yiyesim gelmiyo. Emzirirken en azindan emiyo diyodum simdi onuda diyemiyorum. Ne zamana kadar gitcek boyle ya cok bunaldim. Arada isine gelen seyleri cignemeye basladi. Havuc istiyo ikide bir veriyorum isirip cigniyo. Sonra gelip pecete ac diyo. Havucu cignenmis sekilde geri cikariyo.

Sinirlerim bosaldi agliyorum bi de basima gelip sarilip uzulme anne diyo.
Ağlama kuzuum :) kız sende yeniyomuşun ya yemek saatleri yap sık sık ısrar etme o zamanda yemezse bırak yemesin zor ama öyle kimi dünyayı yer doymaz kimi iki lokmayla doyar sağlıklı şükür

Belki acıktım der aç kalınca

Benmkide oyle bnde buaksam esime aglasiyodum biktim bu yemek faslindan diye. İnstagrammda boncukayse var kiz nasil yiyo istahli istahli actim izlettm yok yemiyo yemiyo delirticek beni. Masada rahat iki saat oturuyoruz. Youtubeden video acinca bi iki kasik sokuyorum agzina. Kuscam deyip tukuruyo. Yada su istiyo su icicektm diye agliyo falan. Bugun iki kucuk parca kasar bir yumurta beyazi oglen yarim kase ekmeksiz brokoli corbasi icti. Aksam İki uc kasik bezelyeli pilav birbucuk bardak ayran icti. Ama butun gunum gecti bunlari yedirirken. Cok yoruldum bende sesimi yukseltiyorum bazen snra vicdan azabi cekiyorum. Bide ben yediriyorum hala ona biraksam hicbisey yemiyo. İnsallah bigun yemek yediklerini gorucez

Birkere aciktim demedi benm kiz bugune kdar

oyle yapiyorum hatta ikeanin renkli tabak bardak kasik setlerinden almistim. Hepimize o tabaklarda bardaklarda koyuyorum. O kasiklarla yiyoruz falan ama yok aciktim diyo en fazla iki kasik trt cocukla falan bi kac kasik daha yediriyorum. Sonrasi yok.
Her gece de 4 gibi uyanip aciktim diyo yarim cay bardagi sut icip yatiyo. Ama yarim bardagi gectigi olmadi hic
Moralimde bozuk zaten sanirim fazla gerildim bu gun. Simdi uyudu vicdan yapiyorum suan da niye zorladim diye

ahh ayni ayni. Bboncuk ayseye bende bayiliyorum masallah kiza nazarim deger diye korkuyorum artik.
Bizimde saatler suruyo tum gun yemek fasliyla geciyomus gibi geliyo. Hele evde degilsek ya da birisi varsa zaten yandik hic bisey yemez.
Ayse kadarinda vallahi gozum yok bi kase corbayi itirazsiz yese bir gun icinde ona bile sukretcek durumdayim.

Bu arada bizim kinin yumurtayi yemesinin tek sebebi kendi soymasi. Iyice catlatip heryerini veriyorum uzun uzun soyuyo. O hevesle yiyo kendi biraz. Sonrasi yine benim ellerimden oper. Kendisine soydurmayi denemediysrn dene derim canim.
Insalah carcabuk istah versib bu sipalara allahim. Yoksa biz siyircaz

Canım üzme kendini kaç gündür benimkide doğru düzgün yemiyor yediği şeyler sayılı, ısrar etmiyorum tamam deyip bırakıyorum,ısrar etsem sinirlencem biliyorum inşallah geçici bir şeydir normale dönerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…