Annelerin Güncesi

Senin bütün öğretmenlerin günü kutlu olsun canım buarada ne ara oldu 31 hafta
Tesekkurler canim.Az kaldi valla agirlastim iyice ikinci hamilelik daha zor oluyomus hayirlisiyla dogsa artik:)

Canim ozlettin kendini nasılsın oğlusun nasıl,baban rahatsizmis geçmiş olsun nasıl simdi

Iyiyz canm cok sukur.Okul hamilelik derken pek vaktm olmuyo foruma girmeye.Babam da yogunbakmdan cikti gecen hafta bursada bir rehabilitasyon merkezine naklettiler.Sag taraf komple felc ve konusamiyo.Ama fzik tedaviye olumlu tepki verdigini soylemis doktoru.Uzun surecek ama toparlanacak insallah.

Tekrar geçmiş olsun canım.

Canim baban icin cok gecmis olsun. Allah sifalar versin.

İnşallah daha da iyi olur baban canım Allah şifa versin

Kızlar 7. Katta oturan bir komsu var esimle tanışmışlar bende kadınla bir kere aşağıda karşılaştım hoşgeldiniz birgün ugrayacagiz demişti bugün eşi eşimi aramış size bir türlü gelemedik eğer musaitseniz aksam yarim saat kahve içmeye gelcez demiş biz de tamam dedik şimdi ben yalniz kahveyle ağırlamak istemiyorum kek yapcam,esimde tuzlu birşeyler alacak, kahveden sonra çay yapıp kek,kurabiye ikram etmeyi düşünüyorum sizce yeterli mi birşeyler daha ikram etmelimiyim

Gorumceme kvye 10 dk yurume mesafesinde ev bulduk esimle ev cok guzeldi ustelik biriso tutmus temizligini yapmis. Sonra bi sebeple vazgecmisler tertemiz ev.
Ben ev cok guzel diye ovunce ( gercekten cok guzel ama icini cok hos yapmislar site ici vs)
Kp siz de gelin buraya hadi konusalim bir suru bos ev var diye gaza geldi herkesden aaa evet ne guzel olurlar cikti. Esimle ben kalakaldik esim savusturdu allahtan sakayla karisik.

Pazartesi tasiniyolar hepimiz icin hayirli olur insallah

selamlar aranıza yeni katıldım 21 aylık oğlum var ve özel sektörde çalışan bir anneyim..
hosgeldinizz :)

bence yeter canim. Zaten yarim saatligine demisler.

Kibarlarmis ama. Ben tasindigimda hayatimda ilk defa gordugum katta ki komsular 8 de gelip gece 1 e kadar oturdular

Böylesi iyi olmuş canım
hosgeldinizz :)

bence yeter canim. Zaten yarim saatligine demisler.

Kibarlarmis ama. Ben tasindigimda hayatimda ilk defa gordugum katta ki komsular 8 de gelip gece 1 e kadar oturdular
evet canım iyi insanlara benziyorlar beni aşağıda görünce birşey ihtiyacın olursa çekinme gel falan demişti
Bazı insanlar düşüncesiz oluyor ilk defa gittikleri yerde bile geceye kadar oturuyorlar,ben kızımı doğum yaptigimda iki aile gelmişti onlarda iki çocuk bende iki çocuk bir bebek kızım ağlama krizlerine girdi gürültüden huysuzlandi,kalmadılar ona rağmen saat 1 e kadar oturdular niye ağlıyor diye soruyorlar esimde bende uyumak istiyor uykusu geldi dedik ona rağmen hiç üslerine alinmadilar ayy ne gıcık olmuştum
Aksam da kv den korkuyorum çok konuşup üzerine vazife olmayan bir sürü soru soracak insanlara kulağı da duymuyor tercümanlik yapıyoruz böyle durumlarda eşimde keşke daha önce gelselerdi simdi annem hiç susmaz dedi,ama yapacak birşey yok bir ay kalacak erteleyemezdik komşuları esim annesine tembihliyor sakin soru sorma çok konuşma diye tamam yok konusmam diyor ama on dakika susup sonra başlıyor

bence de gayet yeterli canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…