Annelerin Güncesi

Esim KV ye anne misafir gelecek nasılsın iyimisin o kadar çok soru sorma tamammi dedi KV de yoook yoook sormam moralim yok zaten doğru söylüyorsun konuşmam dedi bakalım artik kac dakika etkili olacak

Yaa kingilozlar şimdi bu instagramda gördüm de betül daha anca maviye habi diyo maşallah ne güzel ingilizce renkleri söylüyo keremalp :))
Elif ece uzun zamandir renkleri taniyor gecen gun de Ingilizcelerini soyluyordu.Aslinda sahsim adina soyliyeyim bir basari degil benim ocin cunku ben ogretmedim cocuk cep telinden ogrendi hep.Bazen yanliz oldugum icin mecburen yemek vs yspmak icin tel.imi veriyorum o da ogrenmis:))

Yaa kızlar şimdi bu instagramda gördüm de betül daha anca maviye habi diyo maşallah ne güzel ingilizce renkleri söylüyo keremalp :))
ilgisini cekmiyodur belki bazi seylerlerle gokce de hic ilgilenmiyo.
Renkleri oylesine bi soyleyeyim dedim baktim farkli soylemek hosuna gitti. Her gun bi tanesini soyledim. Ingilizcesi ne diyince soyluyo hemen. Ama arada ki farki anlamiyolar. Evde bazen turkcesini bazen ingilizcesini soyluyo. orange bardakla su verer misin anne falan diyo komik oluyo
Ogretebilsek keske guzelce ama onun icin once bizim iyice ogrenmemiz lazim heralde.

Gecen haberlerde gostermislerdi. 4 bucuk yasinda kiz. Ailesi dil ogrenmeye yetenekli oldugunu farketmis. 7 dil ogrenmis. Yetenek sizsiniz gibi bi yarismaya katilmis.
Dillerde rusca arapca ispanyolca almanca ingilizce falan. Bazilarini okumayi da biliyor. Akici bi sekilde konusuyodu. Hayretle izledim apayri bi yetenek heralde. Daha da ogretmeye devam ediyolarmis.

Kızlar ben delircem KV pazartesi çocuklar sabah okula gittikten sonra gelip senin yanina yatcam diyor eşim sacmalama diyor ne yapayım tek başıma diyorben ne yapcam bu kadınla zaten gelir gelmez evde yalniz durmam annene gidersen bende gelirim durmam dedi sinirimden oturup agliyacagim

Yanina mi yatcakmis
Hayretlerim sasti

Kv den yalniz yasamiyomuydu daha once? Yas ilerledikce biraz kafa da gitmis heralde. Sayili gun cabuk gecer derler canim. Sabir mecbur

Yanina mi yatcakmis
Hayretlerim sasti

Kv den yalniz yasamiyomuydu daha once? Yas ilerledikce biraz kafa da gitmis heralde. Sayili gun cabuk gecer derler canim. Sabir mecbur
Evet yanıma yatacakmis tek başına duramazmis banyoda tuvalette de yaninda durayim diyecek diye korkuyorum artik daha önce gorumcemle kalıyordu ama bu kadar anormal değildi zaten bugün bazı mevzulardan dolayı esimle tartıştık,nasıl sabretcem bilmiyorum,pazar günü annemin mevludu var oraya gitcem oğluyla otursunlar evde
Eltimde de kaynim KV ile yatmış bir anne korkuyorum yalniz yatamiyorum diye gelininin yanından oğlunu alirmi işimiz çok ama çok zor herkes Allah size sabir versin diyor

canım annem bizde anneme anlattım baya güldük kayınvalidene annemde bir kayınvalide zede olarak dedim anne bak en azından senle yatmıyor ama ilk evlendiklerinde annemler babannemle kalıyorlarmış babannem gecenin bir yarısı annemlerin odasına girip babama ballı süt getirirmiş :) zor ya Allah sanada sabırlar versin canım.

Yuh yanii senin kv kafa iyice gitmis Allah yardimcin olsun canim.

Zor canım çok zir bende iki sene birlikte kaldım oğlumu almak için pat diye odaya giriyordu o zamanlarda bende hiç hoslanmam yatak idama girilmesinden eşime tekrar söyledim annene söyle sakın benim yanıma gelmesin dedim ben ilk günden kırıcı olmak istemiyorum diye tamam söylerim dedim ama laf dinlemiyor
Yuh yanii senin kv kafa iyice gitmis Allah yardimcin olsun canim.
amin canım bende aynısını eşime dedim evet maalesef dedi vallahi benim 3 çocuğum var ama kv çocuktan beter

Canim kızma ama bir gülme geldi :) yanına mi yatacakmiş çocuklar gidince kapını kilitle bence.

Canim kızma ama bir gülme geldi :) yanına mi yatacakmiş çocuklar gidince kapını kilitle bence.
Yok canım anormal bir istek olduğunu biliyorum niye kizayim ya yatcam demeden gelip yatsaydi ve ben gözlerimi açınca onu yanımda gorseydim daha büyük bir şok olurdu bana ben de kapımı kilitlemeyi düşünüyorum çünkü eşim söylese de laf dinlemez

ay şaka gibi :) kusura bakma ama bende istem dışı güldüm. Bütün gece tek yatıyor korkmuyorda sabah mı korkuyor. Çok garip. Bizde yaşlanınca böyle mi olcaz acaba

Bende trt çocuk açıyorum ama her zaman izlemiyo daçma sapan öizgifilmleri izlemesine izin vermiyorum telefonu da anca dılarda yemekte filan veriyorum o da yanı da ege ile gaga izliyo

Benim eşim ingilizce (öğretmeni bende bilmiyorum ingilizce), sen konuş betülle öğrensin diyorum şimdilik öyle bi çalışmaları yok
Şimdi bi arkadaşıyla ingikizce etüt merkezi gibi bişey kurmaya çalışıyolar bi odasını çocuklar için oyun odası yapacam diyo ama bakalım günde 1-2 saatte olsa orda ingilizce oyunlar oynatız diyo ama bakalım nasip inşallah olur

Ablamın kv si malesef senin anlattığın gibi her pazar arar çok sıkılıyorum beni gezdir ya da durup durup hastayım diye tutturur baştan aşağı tahlil röntgen herşeyi yaptılar kadın benden sağlam ama ne zaman sorsan çok hastayım der
Evinde hiç bir iş yapmaz yemekte dahil başka bi sürü şey korkuyorum huyu onda da var evde ablamla ikisi diyelim ablam duşa bile giremez ben yalnız oturamıyorum diyomuş
Kısacası allah yardımcın olsun çok zor

ay şaka gibi :) kusura bakma ama bende istem dışı güldüm. Bütün gece tek yatıyor korkmuyorda sabah mı korkuyor. Çok garip. Bizde yaşlanınca böyle mi olcaz acaba
Gece de yalnız yatamiyor canım oglumla yatıyorlar bugün çocuklar parka gitti KV hep salonda oturuyordu normalde çocuklar gidince örgüsünü alıp mutfağa yanıma geldi çocuklar gelene kadar mutfakta oturdu hic yalniz durmak istemiyor
Amin canım çok zor gerçekten esime sabah yine pazartesi benim yanıma yatacagini söylemiş esimde hayır sakin öyle birşey yapma demiş o da eşime bir daha size gelmem demiş bende yapacak birşey yok kendisi bilir dedim

Senin kaynananiyeti bozmus canim.Sabahlari kilitle kapini

Neden korkuyor acaba ? Kaç yaşında ? Kalma sırası sana gelmiş galiba valla Allah yardımcın olsun.

Neden korkuyor acaba ? Kaç yaşında ? Kalma sırası sana gelmiş galiba valla Allah yardımcın olsun.
Amin canım sağol aksam eşim neden korkuyorsun diye sormuş duvarda birşeyler görüyorum demiş çocukların yaninda da söylüyor onların ruh hali bozulacak diye korkuyorum sanırım psikiyatriste goturecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…