Annelerin Güncesi

Amin canım sağol aksam eşim neden korkuyorsun diye sormuş duvarda birşeyler görüyorum demiş çocukların yaninda da söylüyor onların ruh hali bozulacak diye korkuyorum sanırım psikiyatriste goturecekler
Bak üzüldüm şimdi.bu ara bizim evde de kızkardeşimin korkuları var.zaten tedavi görüyodu.biçok hocaya da götürdüler.tam iyi gibiydi şimdi yine eskiye dönüyo.inş doktorun vereceği ilaçlar yarar.çok uyku yapıyo ilaçlarda

A Akaibu sınav nasıldı.benim sınava girdiğim yer K Keskek lerin evinin ordaydı.gözüm hep aradı onları.tabi sabah sabah dışarda bu soğukta olmazlar ama etrafa bakındım.

İnşallah canım kardeşine de Allah şifa versin evimde huzur denen şey kalmadı canım çok sıkkın bir sürü sıkıntı var, sanırım sonunda kv ile birlikte bende psikiyatriste gidicem

cok fena kadin cocuk gibi resmen. Insallah gelmemistir bu gun

oo cok iyiymis. Sansli betus. :)Simdi bi tane yabanci dili bile az goren yerler var. Ne kadar erken ogrenirlerse o kadar iyi bi adim onde olurlar.
Grammer konusuna giremem de en azindan kelime dagarcigi olussun diye bende gunluk seyleri soylerim diyorum. Artik ne kadar etkili olursa.

ben çok kasarak öğrendim ama asıl mecbur kalınca tıpış tıpış söküldüm eski yöneticilerimden biri ispanyoldu yaklaşık bir yıl beraber çalıştık o ana kadar gittiğim kurslar falan fasa fisoymuş dedim hiçbirşey birebir konuşmak gibi olamaz hala çok ileri değilim tabi ama en azından iletişimde zorlanmıyorum
kızıma da deniyorum ama şuan ilgisi sıfır şu finger şarkısını söylerken bile bir iki kelime söyleyip türkçesine geçiyo :) eşimde pek yanaşmıyo sürekli bişi yüklüyoruz yeter bir kaç yıla okulla beraber öğretirsin diyo şimdilik kasmıyorum

Hele ben. Malum ilkokullarin ortaokullarin ingilizce seviyesi. Pek ilgimde yoktu zaten. Lisede de hazirlik okudum ilk yil. Haftada 24 saat ingilizce dersi vardi ve ayni kadin giriyordu. Iskence gibiydi bana o sene. Kadini sevmedigimiz icin tum sinif zorla calisiyoduk. Baya ogrenmistim. Seviye seviye hikaye kitaplari verirdi hocamiz. 6. Seviyeyi rahatca okuyabiliyordum. Ama dizi film falan aksan girdigi icin pek pratikteki gibi degildi.
Sonra hic ustune gitmedim o hazirlik sinifi yetmisti. Simdi pismanim arada o hikayeleri okumaya devam etseydim bu kadar unutmazdim belki. Grammer sifir suan. Kelimeleri baktikca hatirliyorum sadece.
Gundelik hayatta kullanma imkanim olsaydi bu kadar unutmazdim belki de.
Keskediyorum okurken yazin yurtdisi programlarina falan katilsaydim. Drdigin gibi konusarak ogrenmek daha etkili.

Simdi daha cok kucukler ya. Kreslerde de ogretiyorlar zaten artik. Onlar daha guzel oyunla vs sevdirirler gibi geliyo. Bizim oyle imkanlarimiz yoktu sanslilar.
Ya bi de ben mental aritmatik kursuna kesinlikle gondermeyi dusunuyorum. 3 yasindan 7 yasina kadar mi ogrenilebiliyodu oyle biseydi sanirim. Insallah imkan olursa o da cok isine yarar diye dusunuylrum.

Dun ginvitin enerji veren takviye hapindan aldim. Uzun zamandir kendimi bu kadar dinx hissetmemistim hic. Pek boyle takviyeleri sevmem ama acaip rahattim

İnşallah canım kardeşine de Allah şifa versin evimde huzur denen şey kalmadı canım çok sıkkın bir sürü sıkıntı var, sanırım sonunda kv ile birlikte bende psikiyatriste gidicem
Canım Allah yardımcın olsun.benimde ve benzeri sıkıntılarım var bu aralar.yaza taşınacaktık normalde ama bu gidişle burdan taşınmayı düşünüyorum.tatsız olaylar oldu
Gununuz aydin olsun guzel insanlar :)

Eh iste canim calistigim yerleri yaptim. Ama calisamadigim coktu. Finallere artik :)) senin nasildi.
Bende finallere asılıcam diyorum şuan:)))
Dun ginvitin enerji veren takviye hapindan aldim. Uzun zamandir kendimi bu kadar dinx hissetmemistim hic. Pek boyle takviyeleri sevmem ama acaip rahattim
eşim de sık sık nezle grip yakalanıyo ve enerjisi tükeniyo yoğun çalışmaktan.eczane supradyn allday tavsiye etmiş 3. günü bugün bayağı dinç uyanıyo şimdilik memnun.
Ginvitin de aklımda bulunsun

Bende supradyn alayim diye gittim. Esimin arkadasi eczaci biz ben bunu kullaniyorum sizede onu tavsiye ederim dedi. Arada nasil bir fark var bilmiyorum.
Gunvit diye bi marka var ya. Bitki cayi baharat vs ureten onun firmasiymis.
Cokta ucuz bisey de degil aslinda 45 liraymis ama baya dinctim dun gercekten

supradyn bende uykusuzluk yapti gece uyuyamiyordum. Uzun sure kullanamadim bir sure sonra biraktim.

bir daha hamile kalırsam ki muhtemel son olacak bir sürü fotom olsun istiyorum ay ne delilik kilolarım yüzünden elimde üç beş tane var o da öyle geligüzel çekilmiş bir de tekmelerini fln hiç videoya almamışım sanırım izledikçe canım tekrar çeker diye ama zaten çekiyormuş

Aaay ben mi çık çabuk bunaldım betül mü çok hareketli benki 3 tane yaparım diyodum yok valla 1 tane yetermiş bana )

Aaay ben mi çık çabuk bunaldım betül mü çok hareketli benki 3 tane yaparım diyodum yok valla 1 tane yetermiş bana )
bende yoruluyorum heleki hala uykusuzluk ve iştahsızlık mevcutken nasıl ikinci aklıma geliyor kendime şaşırıyorum ama bir yanım da acayip bi istek var tabi eşim daha bu kdr istekli olduğumu bilmiyor birden gerçeğe döner diye de korkuyorum aman ne bilim duygularım çok karışık bu konuda :)

Hafta sonu kabus gibiydi, yeni huylarimiz peydah oldu. Surekli bir aglama modunda cok yoruldugumuz bir hafta sonuydu.

Ama simdiden kardesine bagliligini gormek bizi mutlu ediyor. Cumartesi doktora giderken annanesine biraktik. Bende kardesimi gorucem dedi, dedik fotografini getiricez dedik. Verdik ultrason goruntusunu pazar gunu kaybetmis sabahdan aksama kadar onu aradi kardesimin fotografi nerde diye. Yani onun o kardeslik duygusunu simdiden hissetmesi zorluklarin ustusunden gelmemizde guc veriyor. Kolay olmayacaginin bende esimde farkindayiz ama bir an olur iyiki deriz insallah.

Muhakkak iyiki dersiniz canım benimde bi tane daha olmazsa bende muhtemelen keşke derim

supradyn bende uykusuzluk yapti gece uyuyamiyordum. Uzun sure kullanamadim bir sure sonra biraktim.
Eşimde gün içinde de çok uykusu geldiği için özellikle tercih etti.sabahta eeken kalkıyo enerjisi tükendi iyice
Bebiş özlemişiz galiba.bende istiyorum burnumda tütüyo.telefonda 3 5 poz hamileliğim var.şu eve bi yerleşeyim ozamana kadar Akifin uykusu da düzene girer belki.
kayınvalidem bakıyor.
geç oldu ama hoşgeldin cnm:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…