Annelerin Güncesi

başınız sağolsun canım aman dikkat et kendine
sagol canm

Günaydınnn tüm uyuyup büyüyenlere :) Sabah uyanınca eşim Arda ya ne yaptın oğlum dedi. Arda da uyudum büyüdüm dedi. Sabahtan beri bunu hatırlamam yüzümün gülmesine yetiyor. Allah evlatlarımıza sağlıklı uzun ömürler versin :)
aminnnn

sevgili öğretmen anniş arkadaşlarım hepinizin günü kutlu olsun sizler çok kıymetlisiniz :KK200:

Hem anniş:nazar: hem öğretmen arkadaşlar ben de öğretmenler gününüzü kutluyorum iyi ki varsınız:KK200:

Ogretmenler gununuz kutlu olsun :KK36:
Insallah bebislerimiz sizler gibi iyi yurekli vicdanli ogretmenlerle karsilasirlar :KK36:

Ogretmenler gununz kutlu olsun :KK200:

Öğretmen olan güzel annelerimizin öğretmenler gününü kutluyorum :KK36:
her ne kadar anneligim ogretmenligimin onune gecse de hepinize cok tesekkur ederim.

Seviyorum sizleri kizlarrr çok içten samimi çok tatlısınız çok aktif olamıyorum ama takip etmekten de vazgecemiyorum iyiki varsınız :) muhteşem annelerrr
Ben de buradan vazgeçemiyorum ama herzaman giremiyorumda.sanki herkezi tek tek tanıyor gibiyim.aile olmuşuz biz burda ne güzel ya:KK200::KK200::KK200::KK37::KK36::KK36:

Kuaförüm dükkânında tadilat yapıyormus eşime iş yaptırmak için aradi az önce yanimda konuştu eşime diyor ki abi bak fiyatta indirim yap ben yengeye ömür boyu kıyak yaparım,eşimde başka yerlerde belki daha aşağıya fiyat alırsın ama malzemenin farklı olduğunu unutma, sen 90 a sac yapıyorsun mesela 60 a yapan da var degilmi dedi diyalogları superdi :KK70:en sonunda anlaştılar

sevgili öğretmen anniş arkadaşlarım hepinizin günü kutlu olsun sizler çok kıymetlisiniz :KK200:

Hem anniş:nazar: hem öğretmen arkadaşlar ben de öğretmenler gününüzü kutluyorum iyi ki varsınız:KK200:

Ogretmenler gununuz kutlu olsun :KK36:
Insallah bebislerimiz sizler gibi iyi yurekli vicdanli ogretmenlerle karsilasirlar :KK36:

Ogretmenler gununz kutlu olsun :KK200:

Öğretmen olan güzel annelerimizin öğretmenler gününü kutluyorum :KK36:

nsy5555 nsy5555 K kaapi E ekskkalmym S Simyada nicki aklıma gelenler ve diğer güzel öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum :KK200:

Ben de tüm öğretmenlerimizin bu güzel gününü kutluyorum.veee bizim topikin öğretmenleri sizleri kocaman öpüyorum

Cok tesekkurler kizlar opuyorum ben de hepinizi:KK68:ayrica faziletin aramasi beni cok mutlu etti beklemiyodum acikcadi:oops:seviyorum sizi:KK68:

X