Annelerin Güncesi

Selam kizlar giremiyorum buraya. Cok yogunuz kosturma falan. Kayinpederim vefat etti ani oldu ölumu. Bnde ayakta zor duruyorum hem yorgunluk hem uzuntu bide stres. Bende atak gecirmezsem iyidir bu surecte
Selam kizlar giremiyorum buraya. Cok yogunuz kosturma falan. Kayinpederim vefat etti ani oldu ölumu. Bnde ayakta zor duruyorum hem yorgunluk hem uzuntu bide stres. Bende atak gecirmezsem iyidir bu surecte
başınız sağolsun canım aman dikkat et kendine

Günaydınnn tüm uyuyup büyüyenlere :) Sabah uyanınca eşim Arda ya ne yaptın oğlum dedi. Arda da uyudum büyüdüm dedi. Sabahtan beri bunu hatırlamam yüzümün gülmesine yetiyor. Allah evlatlarımıza sağlıklı uzun ömürler versin :)
amin bizlere de onların büyüdüğünü başarılarını mutluluklarını görmeyi ihtiyaçları olduğunda yanlarında olabilmeyi nasip etsin :dua:

Bugün kahvaltı da kizima kuşburnu çayı yaptım normal cay içiyordu normalde tadına baktı yüzünü burusturdu ben cay icmiycem dedi beğenmedi kuşburnu çayını
Akife 6. Ayından beri ıhlamur veriyorum.bu yılda kuşburnı ve tarçın atıyorum ıhlamura.çok seviyo ve benim çayım diyo kimseye içirmiyo.çok şükür ki istekli şimdilik bir de şekersiz alıştı:))
basiniz sagolsun canim allah rahmet eylesin. Sende dikkat et insallah bisey olmaz

bi biz varmisiz ya seker bagimlisi :))) boyle denilince gozumun onunde tatlilar cikolatalar ucusuyo :KK70:

bende giricem hafta sonu sinava. Gokce hasta olunca tum caisma planim aksadi. Yetistiremicem konulari. Bi de 4 yanlis 1 dogruyu goturcekmiss artik aksi gibi. Bi iki ders kalacak sanki

kusburnunu bizimkide sevmiyo. Cok eksi geliyo heralde. Ihlamurdan da cok hoslanmiyo.
Ayva yapragiyla papatyayi seviyo bi tek

Sagol canim cok ihtiyacim olacak :KK70:

Blackkcat Blackkcat canim sinav 9 bucukta basliyo ya kac saat suruyo tam olarak. Her ders icin ayri ayri mi giriyoruz. Yoksa hepsininin kitapcigini birden mi veriyolar.
Giriş belgeleri yayınlanmış canım.20 soru ve yarım saat sürüyo bi ders.9.5 oturumu ve 14.00 oturumu var.bölümün neydi cnm
Benim KV tam bir çay bağımlısı bir demlik çayı içer neredeyse açık,limonlu,bir tatlı kaşığı seker atar çaya, yaninda akide şekeri önüne mutlaka sehpa koyacaksin bir de sıcak içmeyi sevmez yaninda boş bir bardak daha olacak boşaltarak çayı içecek hele bir tanesi eksik olsun çenesi durmaz ayy yandım ben ya Cuma günü geliyor :KK14:
çok zormuş kv canım ya.bizimki de çaydan anlamaz.çayı demler hemen bardaklara koyar.ben çayı pek severim 15dk demlensin en azından diye yıllardır anlatıyorum.bikeresinde annemlerle kv deydik.çay bitti.yenisini demliyim dedim.kv baktı çay çok demlikte dedi üstüne su doldurdu.millet zorla çay içti bulanık bulanık.
Hepsi ayrı bi alem bide bu aralar şekeri bırakmış çay doldurup şeker uzatıyorum.elinin tersiyle ittiriyo bi havalar bi havalar

Akife 6. Ayından beri ıhlamur veriyorum.bu yılda kuşburnı ve tarçın atıyorum ıhlamura.çok seviyo ve benim çayım diyo kimseye içirmiyo.çok şükür ki istekli şimdilik bir de şekersiz alıştı:))

Giriş belgeleri yayınlanmış canım.20 soru ve yarım saat sürüyo bi ders.9.5 oturumu ve 14.00 oturumu var.bölümün neydi cnm
çok zormuş kv canım ya.bizimki de çaydan anlamaz.çayı demler hemen bardaklara koyar.ben çayı pek severim 15dk demlensin en azından diye yıllardır anlatıyorum.bikeresinde annemlerle kv deydik.çay bitti.yenisini demliyim dedim.kv baktı çay çok demlikte dedi üstüne su doldurdu.millet zorla çay içti bulanık bulanık.
Hepsi ayrı bi alem bide bu aralar şekeri bırakmış çay doldurup şeker uzatıyorum.elinin tersiyle ittiriyo bi havalar bi havalar
Maşallah Akif e canım
Öyle içilmez gerçekten çay ben de çayı çok severim demledikten sonra 15 dk bekletirim iyice demlensin diye bizim KV hayatta şekersiz içmez,ben sekersiz iciyorum diye aaa nasıl iciyorsun, sen zaten zayifsin neden seker atmiyorsun diyor:))

Sosyal hizmet canim. Gordum giris belgesini de sinav suresini goremedim o yuzden sordum. Benim ikiside 9 bucuk sanirim. Iyi bari kisa suruyomus. Esim ilk defa gokceyle yalniz vakit gecirecek hemde disarida :KK70:

Son günlerde hayatımızda bazı değişiklikler olmaya başladı kendiliğinden,bazen insan neyin doğru neyin yanlış olacağını cozemiyor ya işte tam da öyle şeylerin icindeyiz hakkımızda hayırlısı olsun diye bol bol dua ediyorum sadece :dua:
hayirdir insallah canim?

Son günlerde hayatımızda bazı değişiklikler olmaya başladı kendiliğinden,bazen insan neyin doğru neyin yanlış olacağını cozemiyor ya işte tam da öyle şeylerin icindeyiz hakkımızda hayırlısı olsun diye bol bol dua ediyorum sadece :dua:
inşallah en hayırlısı en güzeli olsun sizinle :dua:

Maşallah Akif e canım
Öyle içilmez gerçekten çay ben de çayı çok severim demledikten sonra 15 dk bekletirim iyice demlensin diye bizim KV hayatta şekersiz içmez,ben sekersiz iciyorum diye aaa nasıl iciyorsun, sen zaten zayifsin neden seker atmiyorsun diyor:))
bende Akiften sonra 15 kilo aldım.şekersiz içemiyorum.kalabalık bi ortamda şeker atmaya çekiniyorum çayıma.bazı densizler çok kilo aldın şekeri bırak diyo.amaaan pek takmıyorum kilomu ama zorla taktırıyolar

Sosyal hizmet canim. Gordum giris belgesini de sinav suresini goremedim o yuzden sordum. Benim ikiside 9 bucuk sanirim. Iyi bari kisa suruyomus. Esim ilk defa gokceyle yalniz vakit gecirecek hemde disarida :KK70:
yıllardım eşim ve çocuklarım okul kapısında beni bekliyolar.bazen anneme bırakıyorum ama hava güzelse yanımıza alıyoruz

E Esin10 bu aralar bende hiç ii deilim.herşey ve herkez çok değişti.kv tartıştık sabah.Sebebini anlatmaya halim bile yok.bunca önemli olaylar varken bizim tartışmamız hiçbişeymiş.her kafadan bi ses.yoruldum bıktım.Allah kimseyi eline para geçip şımaranlardan etmesin.
E Esin10 senin neyin var canım.sanki sende de bi sıkıntılar var

hakkiniz da hayirlisi olsun canim insallah :dua:

Benim de gorumcem buraya tasiniyo. Tam ailesiyle durumlari belirli bi seviyeye getirmistik derken iyi mi olacak kotu mu olacak hic bilmiyorum. Eniste isine geri donebilirse gidecekler yine ama mahkeme nr kadar surer allah bilir. Birde bizim oturdugumuz sitede ev varmi diye sordular. Boyle dusundugum icin kendimi kotu hissediyorum ama allahtan yok kiralik daire.
Hepimiz icin hayirli olur insallah ama aklima gelen seyler hep kotu:olamaz:

hayirdir insallah canim?

inşallah en hayırlısı en güzeli olsun sizinle :dua:

E Esin10 bu aralar bende hiç ii deilim.herşey ve herkez çok değişti.kv tartıştık sabah.Sebebini anlatmaya halim bile yok.bunca önemli olaylar varken bizim tartışmamız hiçbişeymiş.her kafadan bi ses.yoruldum bıktım.Allah kimseyi eline para geçip şımaranlardan etmesin.

hakkiniz da hayirlisi olsun canim insallah :dua:
sagolun kızlar inşallah hayırlısı olsun aslında çok bunaldim,aciklayamiyorum burada da

bende Akiften sonra 15 kilo aldım.şekersiz içemiyorum.kalabalık bi ortamda şeker atmaya çekiniyorum çayıma.bazı densizler çok kilo aldın şekeri bırak diyo.amaaan pek takmıyorum kilomu ama zorla taktırıyolar

yıllardım eşim ve çocuklarım okul kapısında beni bekliyolar.bazen anneme bırakıyorum ama hava güzelse yanımıza alıyoruz
Onlara neymiş senin kilondan hayret birşey ya ben ergenlik dönemimde biraz kilo almıştım, dayım sen durmadan kilo aliyorsun,dikkat et derdi hep o zamanlar o kadar uzulmustum ki günlerce yemek yememistim hatta annem dayima çok kizmisti bu yüzden simdi kendi çocukları kilolu sinir oluyorum böyle konuşan insanlara
Amin canım sen de taşınınca kurtulursun inşallah iç içe olmak anlaşamayınca zor.
Bizde bir değil birden fazla gündem var,burada anlatamiyorum:KK43:
Benim de gorumcem buraya tasiniyo. Tam ailesiyle durumlari belirli bi seviyeye getirmistik derken iyi mi olacak kotu mu olacak hic bilmiyorum. Eniste isine geri donebilirse gidecekler yine ama mahkeme nr kadar surer allah bilir. Birde bizim oturdugumuz sitede ev varmi diye sordular. Boyle dusundugum icin kendimi kotu hissediyorum ama allahtan yok kiralik daire.
Hepimiz icin hayirli olur insallah ama aklima gelen seyler hep kotu:olamaz:
öyle düşünmekte haklisin canım yakin oturmak zor,beklentiler oluyor içten içe kırılmalar,kusmeler oluyor en güzeli uzak olmak (bizzat yaşadım)

Onlara neymiş senin kilondan hayret birşey ya ben ergenlik dönemimde biraz kilo almıştım, dayım sen durmadan kilo aliyorsun,dikkat et derdi hep o zamanlar o kadar uzulmustum ki günlerce yemek yememistim hatta annem dayima çok kizmisti bu yüzden simdi kendi çocukları kilolu sinir oluyorum böyle konuşan insanlara

Amin canım sen de taşınınca kurtulursun inşallah iç içe olmak anlaşamayınca zor.
Bizde bir değil birden fazla gündem var,burada anlatamiyorum:KK43:
öyle düşünmekte haklisin canım yakin oturmak zor,beklentiler oluyor içten içe kırılmalar,kusmeler oluyor en güzeli uzak olmak (bizzat yaşadım)
Bi de hep benim yakinimda ev bakmislar. Esim niye burdan bakiyosunuz size yakin bakinsaniza burda ne yapcaklar her yere uzak dedi tlfnda. Boyle beni de surekli gorusmeye mecbur edecekler gibi geliyo. Istesemde iyiye yoramiyorum.
Dun ogrendik bi de fenalik geldi. Annemde cok yakin oturdu hep. Ben gelemem o kadar meseleye :KK43: insllah ben kotu dusunuyorumdur haksiz cikarim

Bizim evi iki öğrenci kız tutmuştu, evi tuttukdan sonra bir tanesinin ailesi ile sorunları olmuş ve evde kalmaktan vazgeçti diğeri de yalniz basıma kirayı odeyemem deyip pazar günü evi boşalttı.
Pazartesiden beri alt kattaki kadın eve kiracı buluyor ve sürekli arıyor, ayni muhitteki 2+1 doğalgazlı evler 800 lira dogalgazsiz 3+1 ler 750 lira doğalgazlı 3+1 ler 900-1000 lira arası kac para diye sordu 900 lira dedim çok demiş tutacak olanlar sanki doğalgaz faturasını onlar odeyecek demişler. Kadın uyguna ver benim karşıdaki tutsun dedi uygunu söylüyorum dedim ve o lafa sinirlenip bir sürü şey söyledim bugün yine aramış başka birini bulmuş uyguna ver bunlar tutsun diyor delimidir nedir onun üstüne onun kafasına uygun insan gelsin diye ben evimi piyasanın altında vereyim ben evi satcam dedim niye satcan satma diyor öyle olması gereken durumlar var deyip kapattim ya kadın yapıştı resmen bir sürü Derdimin arasında birde bunlarla ugrasiyorum kurtulamadim bu insanlardan hâlâ

X