Annelerin Güncesi

Bi de hep benim yakinimda ev bakmislar. Esim niye burdan bakiyosunuz size yakin bakinsaniza burda ne yapcaklar her yere uzak dedi tlfnda. Boyle beni de surekli gorusmeye mecbur edecekler gibi geliyo. Istesemde iyiye yoramiyorum.
Dun ogrendik bi de fenalik geldi. Annemde cok yakin oturdu hep. Ben gelemem o kadar meseleye :KK43: insllah ben kotu dusunuyorumdur haksiz cikarim
İnşallah yakin tutmaz tutarsa da kötü olmaz inşallah canım bizim KV nin evi mutahite verilecek ben eşime dedim orada oturmam diye aile apartmanı gerek yok hatta annem evini mutahite verince Abim illa evinizi satın annemin binadan daire alin aile apartmanı olsun dedi bende esimde istemedik kardesimle annem her gittiğimde atisiyorlar,bazen diyorum bende bugün atismadiniz diye sasirmistim bak yine basladiniz diyorum,zor bir durum

Kızlar şükretmek için o kadar çok nedenimiz var ki kuzenim öğretmen görme engelli kendisi oğlu var o da görme engelli bugün teog a girdi aradım nasıl geçti diye sorayim dedim genel olarak iyi ama bizimkinin raporunda hafif görüyor yazdigi için şekilli sorular sormuşlar yanindaki görevli ne kadar anlattiysa artik bilmiyorum inşallah doğru yapmıştır dedi nasıl üzüldüm herşey boş bu dünyada sağlık olsun yeter

Benim de gorumcem buraya tasiniyo. Tam ailesiyle durumlari belirli bi seviyeye getirmistik derken iyi mi olacak kotu mu olacak hic bilmiyorum. Eniste isine geri donebilirse gidecekler yine ama mahkeme nr kadar surer allah bilir. Birde bizim oturdugumuz sitede ev varmi diye sordular. Boyle dusundugum icin kendimi kotu hissediyorum ama allahtan yok kiralik daire.
Hepimiz icin hayirli olur insallah ama aklima gelen seyler hep kotu:olamaz:
inşallah yanılıyorsundur bu bebeği olan görümcen mi belki ondan s,ze yakın olmak istemişdir tabi umarım işler seni rahatsız edecek şekilde seyir almaz

Bizim evi iki öğrenci kız tutmuştu, evi tuttukdan sonra bir tanesinin ailesi ile sorunları olmuş ve evde kalmaktan vazgeçti diğeri de yalniz basıma kirayı odeyemem deyip pazar günü evi boşalttı.
Pazartesiden beri alt kattaki kadın eve kiracı buluyor ve sürekli arıyor, ayni muhitteki 2+1 doğalgazlı evler 800 lira dogalgazsiz 3+1 ler 750 lira doğalgazlı 3+1 ler 900-1000 lira arası kac para diye sordu 900 lira dedim çok demiş tutacak olanlar sanki doğalgaz faturasını onlar odeyecek demişler. Kadın uyguna ver benim karşıdaki tutsun dedi uygunu söylüyorum dedim ve o lafa sinirlenip bir sürü şey söyledim bugün yine aramış başka birini bulmuş uyguna ver bunlar tutsun diyor delimidir nedir onun üstüne onun kafasına uygun insan gelsin diye ben evimi piyasanın altında vereyim ben evi satcam dedim niye satcan satma diyor öyle olması gereken durumlar var deyip kapattim ya kadın yapıştı resmen bir sürü Derdimin arasında birde bunlarla ugrasiyorum kurtulamadim bu insanlardan hâlâ
ay gerçekten ne çektin ya sen hiç takma gerçekten başka derdin yok sanki herkes kendine vazife olmayan işleri üstlenmekte bir harika

bugün bir arkadaşıma kızımı anlatıyordum (kendisi bu haftasonu nişanlanıcak) bana gözlerinde gördüğüm o şey bende de olacak mı acaba dedi sen kızını anlatırken başka bir sen tanıyorum dedi bende olur muyum böyle dedi ki zamanında benimde demişliğim var o yüzden cevabım deli misin hem de ne olursun oldu
nlp tekniklerinden birinde olduğunuz yerin karşısına geçip bi de ordan bakın kendinize bir adım gerinize ve bir de ilerinize diyordu. gerçekten kendime baktığımda anneliğimi başka görüyorum en çok orda iyiki diyorum şükrediyorum geleceğime bakıyorum kızımla ilgili herşey için hem acayip bi mutluluk hem de bir telaş sarıyo beni
böyle hissettiklerim kalbime sığmıyo söz olup dökülüyo gülüş oluyo gözyaşı oluyo durmadan taşıyo bi yerlerden
ne demiştim şeyyy heh meftunum a dostlar meftun :)

bugün bir arkadaşıma kızımı anlatıyordum (kendisi bu haftasonu nişanlanıcak) bana gözlerinde gördüğüm o şey bende de olacak mı acaba dedi sen kızını anlatırken başka bir sen tanıyorum dedi bende olur muyum böyle dedi ki zamanında benimde demişliğim var o yüzden cevabım deli misin hem de ne olursun oldu
nlp tekniklerinden birinde olduğunuz yerin karşısına geçip bi de ordan bakın kendinize bir adım gerinize ve bir de ilerinize diyordu. gerçekten kendime baktığımda anneliğimi başka görüyorum en çok orda iyiki diyorum şükrediyorum geleceğime bakıyorum kızımla ilgili herşey için hem acayip bi mutluluk hem de bir telaş sarıyo beni
böyle hissettiklerim kalbime sığmıyo söz olup dökülüyo gülüş oluyo gözyaşı oluyo durmadan taşıyo bi yerlerden
Ben de senin ve senin nezdindeki burdaki annelerin anneliklerini çok beğeniyorum :sampiyon:

inşallah yanılıyorsundur bu bebeği olan görümcen mi belki ondan s,ze yakın olmak istemişdir tabi umarım işler seni rahatsız edecek şekilde seyir almaz

ay gerçekten ne çektin ya sen hiç takma gerçekten başka derdin yok sanki herkes kendine vazife olmayan işleri üstlenmekte bir harika
Cok fazla vakitleri yok lojmanda oturuyolardi cikmalari gerekiyo. Onlar evi toplamaya calisiyolar. Kvler burdan ev ariyolar. Ne bileyim kendi evinin yakininda tutmak istemez mi o zaman insan kizina evi. Kadin bana yakin kendine uzak ev ariyo resmen.
Neyse ben iyi dusuneyim iyi olsun

anne olunca hepimizin icinden bambaska bir kadin cikiyo sanirim. Sukur bu duyguyu yasamak nasip oldu

Aynen canım ya 900 liradan aşağı olmaz ben oradan alıp üzerine ekleyip buraya veriyorum diyorum, piyasa orada zaten öyle diyorum, yok hâlâ pazarlık yapıyor, insan tamam onlara uymaz o zaman der yok kapatmiyor telefonu,3 günde 3 kişi buldu:)) satmayi düşünüyorum dedim de kurtuldum gerçekten biri var evi almak isteyen değerini de veriyor eve bakacaklar olursa satcaz burada da ciddi ısınma sorunu var klima aciyorum akşama kadar ısıtmayi acmiyorlar bir de koku çok fazla midem bulanıyor annem geldi ya hafta sonu kızım siz burada hasta olursunuz hem soğuk hem de koku çok fena benim midem bulandi dedi hatta eve girer girmez ece kaka mi yaptın kokuyor dedi:))buradan kiraya da gitmek istemiyorum bir dahaki kendi evimiz olsun istiyoruz hayırlısı artik
en kutsal görev anne olmak,evlat başka birşey Rabbim acılarını göstermesin onları bize,bizi onlara bagislasin

Aksam yemek yedikten sonra mutfagi toplarken esim de masada oturuyordu askim sen hic tartildinmi dedi :KK57:ne diyorsun sen ya kilo mu aldim yani ne demek tartildinmi, kac kilosun zaten stresliyim bir de bunu mu stres yapayim kendime dedim :KK62:esim sok yok valla kilo falan aldin diye dusunmedim kac kilo oldugunu merak ettim,niye sinirleniyorsun bu kadar dedi ayy ne bileyim ya bu adam cok karisiyor benim kiloma azicik alayim kilo aldin diyor,azicik yiyeyim bak kilo alirsin yeme diyor resmen lokmalarimi sayiyor :sinirli:

Cayim tatlim onume geldi :) Seviyo galiba kerata beni diye dusunurken, mac varmis mac izliycem diye guzellik yapiyormus. Neymis en buyuk aȘk Besiktasmis :KK70: :KK70:
Biz de eve Digiturk aldık hep mac izliyoruz hafta sonu programımız yemeğimiz herşey mac saatine uygun oluyor :duduk:
Allahim ne kadar buyuk karnindaki bebegin bile sevgisini nasil veriyor anneye. Burnumda tutuyor. 3 araliga randevu almistim. Bu haftasonu gidesim var.
hamileyken çok heyecanlı oluyor bir an önce gitmek istiyor insan ben kizima hamileyken gidiyordum Dr CD veriyordu eve gelip bir de defalarca onu izliyordum ne anliyorsam ultrason görüntüsünden :KK70:

Biz de eve Digiturk aldık hep mac izliyoruz hafta sonu programımız yemeğimiz herşey mac saatine uygun oluyor :duduk:
hamileyken çok heyecanlı oluyor bir an önce gitmek istiyor insan ben kizima hamileyken gidiyordum Dr CD veriyordu eve gelip bir de defalarca onu izliyordum ne anliyorsam ultrason görüntüsünden :KK70:
cd iyi fikirmis canim :) Bende esime video cek diyecem bu sefer.

X