Annelerin Güncesi

Selam kizlar giremiyorum buraya. Cok yogunuz kosturma falan. Kayinpederim vefat etti ani oldu ölumu. Bnde ayakta zor duruyorum hem yorgunluk hem uzuntu bide stres. Bende atak gecirmezsem iyidir bu surecte

Selam kizlar giremiyorum buraya. Cok yogunuz kosturma falan. Kayinpederim vefat etti ani oldu ölumu. Bnde ayakta zor duruyorum hem yorgunluk hem uzuntu bide stres. Bende atak gecirmezsem iyidir bu surecte
Basiniz sagolsun canim. Kendine dikkat et. Kizcen icin iyi olmaya calis.

başınız sağ olsun canım mekanı cennet olsun kayınpederinin inşallah sana bişi olmasın zordur tabi

Cayi kahveyi falan nasil sekersiz iciyolar gercekten anlamiyorum. 1 haftadir sekersiz icmeye calisiyorum ama resmen gecmiyo bogazimdan.
Gecen misafirim geldi hic biri seker atmiyo. Ben sizin yerinize de atarim diye dalga gectim artik kendimle. Cay bardagina 4 kup seker atiyorum:olamaz:
Seker cikolata istegimi bastiramiyorum. Resmen sigara bagimliligi gibi birsey oldu. Bazen ozellikle bisey almiyirum. Aksam evde dolabi acip acip duruyorum gitmiyo o istek. Birakmak istiyorum biraakamiyorum
Bende senin gibiyim şekersiz çayı inkanı yok içemem ve gözüm devamlı çikolatalı tatlı bişeyler arar. Yaw bişey yazacaktım stanki geldi aklıma sustum :)))

Başınız sağolsun canım dikkat et kendine

Başınız sağolsun ya çok üzüldüm allah sabır versin kalanlara

Bende senin gibiyim şekersiz çayı inkanı yok içemem ve gözüm devamlı çikolatalı tatlı bişeyler arar. Yaw bişey yazacaktım stanki geldi aklıma sustum :)))
yaz yaz tatli seyler canim istemiyor :KK70: yani basimda da 85 cesit borek tarif kitabi vaar :KK70: :KK70:

Eklentiler

• P_20161122_134316.jpg
    P_20161122_134316.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 33
kızlar hem geçmiş olsun diyeyim hem de hayırlı sonuçlar olsun inşallah

geçmiş olsun canım umarım daha iyidir şimdi
ben peditus kullanıyorum bebekliğinden beri 2 yaştan sonra tam ölçek kullanılıyor ama benim kızım düşük ağırlıklı olduğu için yarım ölçeğe devam dedi doktoru
ayrıca şu yaş altı kullanım bu yaş altı kullanım fln hemen bir çok ilaçta yazıyomuş yasa gereği demişti abim sadece bricanyl için doktor yazsa da vermiyo :) yan etkisi ve etken maddelerinin çok ağır olduğunu düşünüyor.
ama tabi bu tamamen içinin rahat etmesiyle ilgili bende bildiğim ilaçların dışına çıkamıyorum peditus calpol ibufen :)

@Esin10 ve Blackkcat Blackkcat bir sınavı daha atlattınız :KK70: geçmiş olsun
A Akaibu peditus ben bir kere kullandım alerji yaptı yüzünde kızarıklıklar oldu bir daha da vermedim, doktor yazsa da alerji yapıyor diyorum vermiyor kuzuna geçmiş olsun
Çok teşekkürler kızlar..

Allah sabır versin canım öncelikle.mekanı cennet olur inşallah...

K Keskek canım sağol ama inan ki hiç çalışamadım.aöf de var ona da fazla bakamıyorum.bu aralar kafam çok yoğun:KK43:

başınız sağolsun canım kendine de dikkat et Allah sabir versin

K Keskek canım sağol ama inan ki hiç çalışamadım.aöf de var ona da fazla bakamıyorum.bu aralar kafam çok yoğun:KK43:
Ben de evham yapmaya başladım boş bıraktığım sorular oldu acaba kaydırma yaptım mi diye düşünmeye başladım daha önceki sınavlarda da dikkat etmezdim ama hiç kaydırma yapmadım sonuç gelene kadar panik olcam sanırım kaydırma yaptiysam çok uzulurum

Ben de evham yapmaya başladım boş bıraktığım sorular oldu acaba kaydırma yaptım mi diye düşünmeye başladım daha önceki sınavlarda da dikkat etmezdim ama hiç kaydırma yapmadım sonuç gelene kadar panik olcam sanırım kaydırma yaptiysam çok uzulurum
Birakmamissindir canim. Ne zaman aciklaniyor sonuclar.

Cayi kahveyi falan nasil sekersiz iciyolar gercekten anlamiyorum. 1 haftadir sekersiz icmeye calisiyorum ama resmen gecmiyo bogazimdan.
Gecen misafirim geldi hic biri seker atmiyo. Ben sizin yerinize de atarim diye dalga gectim artik kendimle. Cay bardagina 4 kup seker atiyorum:olamaz:
Seker cikolata istegimi bastiramiyorum. Resmen sigara bagimliligi gibi birsey oldu. Bazen ozellikle bisey almiyirum. Aksam evde dolabi acip acip duruyorum gitmiyo o istek. Birakmak istiyorum biraakamiyorum
Ben hamileyken bıraktım çayıma şeker atmayı, bizim oğlan da çayı seviyor ve tabi ki ona da şekersiz çok açık veriyorum

Başınız sağolsun, mekanı cennet olsun canım, kalanlara sağlık ve uzun ömür versin Rabbim.

Doğru o hiç aklıma gelmedi özel kreşlerde sorun olmaz ben kendim kursa gittiğim iki gün veririm diye düşündüm diğer günler gitmesede olur diye düşündüm o yüzden hiç özellere bakmadım

Bahsettiğim bu kurstada lavabo ve klozetlet küçük hemen sınıfın karşındaki wc yi o şekilde yapmışlar

fayika fayika ya son zamanlarda prima aktif bebekte değişiklik var yapısını biraz değiştirmişler sanki ondan sonra bizde de çiş çıkıyo ve çabuk pişik oluyo eskiden olmazdı hiç
Canım bence de bu yeni yazanda çiş çıkıyor, yeni aldığım paketlerde yeni yazıyor ve bayadır çiş çıkmıyordu bez dolunca, şimdi yine ıslak gecelere başladık, bıraksa da kurtulsak şu bezden ya.

basiniz sagolsun canim allah rahmet eylesin. Sende dikkat et insallah bisey olmaz

bi biz varmisiz ya seker bagimlisi :))) boyle denilince gozumun onunde tatlilar cikolatalar ucusuyo :KK70:

bende giricem hafta sonu sinava. Gokce hasta olunca tum caisma planim aksadi. Yetistiremicem konulari. Bi de 4 yanlis 1 dogruyu goturcekmiss artik aksi gibi. Bi iki ders kalacak sanki

Bugün kahvaltı da kizima kuşburnu çayı yaptım normal cay içiyordu normalde tadına baktı yüzünü burusturdu ben cay icmiycem dedi beğenmedi kuşburnu çayını
kusburnunu bizimkide sevmiyo. Cok eksi geliyo heralde. Ihlamurdan da cok hoslanmiyo.
Ayva yapragiyla papatyayi seviyo bi tek

basiniz sagolsun canim allah rahmet eylesin. Sende dikkat et insallah bisey olmaz

bi biz varmisiz ya seker bagimlisi :))) boyle denilince gozumun onunde tatlilar cikolatalar ucusuyo :KK70:

bende giricem hafta sonu sinava. Gokce hasta olunca tum caisma planim aksadi. Yetistiremicem konulari. Bi de 4 yanlis 1 dogruyu goturcekmiss artik aksi gibi. Bi iki ders kalacak sanki

kusburnunu bizimkide sevmiyo. Cok eksi geliyo heralde. Ihlamurdan da cok hoslanmiyo.
Ayva yapragiyla papatyayi seviyo bi tek
Sınavda başarılar canım şansın bol olsun

X