Annelerin Güncesi

Calistigimiz sokakta bomba patladi patlayici kargo ile gelmis. Hemen patlayan yerin bitisigi okul.

Sagol canm
Calistigimiz sokakta bomba patladi patlayici kargo ile gelmis. Hemen patlayan yerin bitisigi okul.
gecmis olsun canm izledim haberlerde buaksam. Sende boyle yazinca allaha emanet yasiyoruz evdende cikamaz olduk allah korumus yaralilarda bian once iyi olur insallah

Diye diye cagiracaksin bebisi:) hatta azerikizi vardi o da hamilemiyim diye diye ikinciyi dogurdu:))) Ah keske benim kizim sa gitse krese hala yabani ben de bugun bi krese goturecem bakalim ne yapacak
heyecanla bekliyoruz hala sonucu gidip test yaptirmak yerine
Bakalm bizimki cok hevesli surekli abla oldum okula gitcem ders caliscam diyip duruyo ama boyle baslayip iki gun sonra gitmeyecegim diye yeri gogu inleten de cok oluyomus. 1 aydir bizim deneme suremis oncesinde verdigi her tepkiyi normal kabul ederiz demisti mudur.
Insallah kizinin da keyifle gidebilecegi bi yer

ayy yarin baslicak cok heyecanliyim

allahim korusun ya. Misafirim vardi bakamadimda hic haberlere. Insallah yaralilarin durumu iyidir. Kargoyla bimba gondermek ne demek ya tobe tobe.

Geçmiş olsun canım ya Allah korusun bicak sirtinda yasiyoruz resmenaz önce okumustum bu haberi inşallah can kaybı yoktur

Geçmiş olsun canım...Artık hayatımız korku dolu oldu.Rabbim iyi insanları korusun inşallah

Sagol canm
gecmis olsun canm izledim haberlerde buaksam. Sende boyle yazinca allaha emanet yasiyoruz evdende cikamaz olduk allah korumus yaralilarda bian once iyi olur insallah

Sagolun kizlar. Gercekten Allah a emanet. Mahalle aralarina bile sizdilar.

Daha ne istiyon kız sus otur :)
ben bi kac gun bende orda beklerim falan diye dusunmustum. Ne bileyim ya. Ilk defa biraktim bi yere kendi anneme bile birakmamistim hic. Bu kadar uzun sure. Baska turlude birakamazdim heralde bu gidisle. Kendimi ev isine vereyim bari de zaman cabuk gecsin
kreşinde mutluysa üzülmeyin
ilk gun bu gun. Mutlu olcak mi olmayacak mi ogrenicrz artik

mutlu dediğim.öğretmeni iyiyse. kreşte onu rahatsız eden arkadaşı yoksa ne güzel. beninde yavruma çocuğun biri öğretmen yokken sürekli vuruyomuş.öğretmenlede konuştum ama nafile

Evde yalnizzzzz kaldigina gore 2. Cocuk gelsin :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…