Annelerin Güncesi

Donemseldir canim bence. Bir de cok denk gelmis hersey simdiye kadar. Izin hakkin vs olmasa bi mecburiyet olacakti. Mecburen birakacaktin. Hep bi kapi acilmis. Bu sure bitince de bir yol bulunur elbet onunuzde

ay çok güzel ya çok sevindim inşallah böyle devam eder

Bu ig anneleri lcw reklami yapip para mi kazaniyor acaba? 2 gundur lcw reklami yapiyorlar.

Kızlar bugun cok mutluyum kızıma daha sabırlı olmaya başladım ama bugun kendıme nazar deldirdim bugun kızım öfke sinirine girdi bir saattir agladı ağlarken hafif morardı suana kadar hiç boyle halini görmedim kendıne gelmeden bezini değiştirirken buyuk abdestini yapmıştı ve eliyle uzerine surdu sesimi yükseltmedim yaparken ama bende sinir bosalması oldu bağırarak agladım tabi kızıma karsı degıl kendime gelince kızımla sarıldık sımdı uyutuyorum cok ağlamaktan hemen uyudu cok garip bir aksam gecirdik

Bu ig anneleri lcw reklami yapip para mi kazaniyor acaba? 2 gundur lcw reklami yapiyorlar.
bence alıyorlardır ben zaten bir çoğunu takibi bıraktım samimiyetlerini yitirdiler iiden

sonuncu krizi saymazsak güzel gelişmeler olmuş inşallah daha da iyiye gider

Kızlar benim kızım uyurken uykuya dalmaya yakın 3 4 kere sıçrıyor normal mi
bence normal günlük yaşadıklarından olsa gerek sıçramaları.bizde de ağlama nöbetleri var.ne yapsak nafile dediğini yaptırana kadar saldırgan tavırlar sergiliyo.sabır sabır diyorum sürekli huy değiştiriyolar.

A Akaibu çok sevindim canım.inşallah öyle devam eder.ben çalışırken Ayşenazı vermiştik kreşe yarım dönem ağladı.sonra yavaş yavaş alıştı ama zor bi süreçti.kolay atlatırsınız umarım.
L Leydiminik canım abin için çok sevindim tahlillerinin iyi çıkmasına.çok geç olsada bi kez daha tüm ailenizin gözüaydın.
Kızlar Akif konuşuyo arık biçok kelime söylüyodu.şuan şarkı bile söylüyo.1 haftadır aniden konuşmaya başladı.renkleri sayıları bir sürü kurduğu cümleleri....yavtum ya nasıl içine atmış bildiklerini.çok şükür Allah a.Bi haber daha vereyim yeni ev yapmaktan vazgeçtik.bahsettiğim altında dükkanlar olan evi aldık.ev çok büyük ve bakımsız.bu kış yaptırıp yaza doğru taşınmayı düşünüyoruz.Biraz üzüldüm tabi sıfır bi eve geçmek varken üstelik planını ben çizmiştim.tabi aldığımız evde merkezde ve komşular çok iyi orda.

Bu gun esimle birakmaya gittik. Kapida baba hadi sen ise git dedi optu yolladi bizi.
Inananmakta gucluk cekiyorum. Bizden ayrilmaya bu kadar hazir oldugunu dusunmemistim hic. Ama aslinda hazir olmayan benmisim sanirim.
Ne güzel ya çok şanslısınız canım.yenilik iyi gelmiştir çocuğa değişik bi ortam.maşallah

sagol canim insallah boyle devam eder.
Akifcige de masallah gercekten dedikleri gibi bi anda basliyolar demekki :)
Evinizd hayirli ugurlu olsun. Sifir olmasa da kendi evi baska olur insanin. Yine diledigin gibi degistirirsin icini. Allahim bizede nasip eder insallah

basimiza.Kiost: 48887436 .!.:
Bu gun esimle birakmaya gittik. Kapida baba hadi sen ise git dedi optu yolladi bizi.
Inananmakta gucluk cekiyorum. Bizden ayrilmaya bu kadar hazir oldugunu dusunmemistim hic. Ama aslinda hazir olmayan benmisim sanirim.
Darisi basimiza.

Masallah oglusuna ayrica yeni evin de hayirli olsunTE="aysenazim, post: 48887626, member: 536926"] A Akaibu çok sevindim canım.inşallah öyle devam eder.ben çalışırken Ayşenazı vermiştik kreşe yarım dönem ağladı.sonra yavaş yavaş alıştı ama zor bi süreçti.kolay atlatırsınız umarım.
L Leydiminik canım abin için çok sevindim tahlillerinin iyi çıkmasına.çok geç olsada bi kez daha tüm ailenizin gözüaydın.
Kızlar Akif konuşuyo arık biçok kelime söylüyodu.şuan şarkı bile söylüyo.1 haftadır aniden konuşmaya başladı.renkleri sayıları bir sürü kurduğu cümleleri....yavtum ya nasıl içine atmış bildiklerini.çok şükür Allah a.Bi haber daha vereyim yeni ev yapmaktan vazgeçtik.bahsettiğim altında dükkanlar olan evi aldık.ev çok büyük ve bakımsız.bu kış yaptırıp yaza doğru taşınmayı düşünüyoruz.Biraz üzüldüm tabi sıfır bi eve geçmek varken üstelik planını ben çizmiştim.tabi aldığımız evde merkezde ve komşular çok iyi orda.[/QUOTE]
Masa

çok sağol canım
akifciğede maşallah olsun ve yeni evi,niz hayırlı uğurlu olsun ev alma komşu al demişler hem :)

Maşallah akife eviniz de hayırlı olsun

Maşallah canım inşallah boyle devam eder fıstık
maşallah Akif e eviniz de hayırlı olsun canım güle güle oturun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…