Annelerin Güncesi

Kızlar English home da yüzde elli indirim var ihtiyacınız olan birşey varsa bakin derim ben diktirdigim yorganlara nevresim aldım,çarşaf ve yastık kılıfı alıp takim yaptım güzel oldu

E bebekten gokceye ev ayakkabilarindan aldim. Adamlar alarmini cikartmayi unutmuslar sinir oldum. Zar zor gidiyorum zaten. Simdi gideyim desem 2 vesait. Esim zaten yogun calisiyo. Yakinda da bir tane magaza yok gidip actirabilecegim.

E bebekten gokceye ev ayakkabilarindan aldim. Adamlar alarmini cikartmayi unutmuslar sinir oldum. Zar zor gidiyorum zaten. Simdi gideyim desem 2 vesait. Esim zaten yogun calisiyo. Yakinda da bir tane magaza yok gidip actirabilecegim.
Bende kizima puzzle aldım kapalı kutudaydi dışında jelatin vardı acmadim orada eve gelince çocuğum bir heves oturdu yapmak için bir parçası eksik sinir oldum fişini poşete koymuştum bulamadım düştü sanırım inşallah değiştirirler:KK43:

Bende kizima puzzle aldım kapalı kutudaydi dışında jelatin vardı acmadim orada eve gelince çocuğum bir heves oturdu yapmak için bir parçası eksik sinir oldum fişini poşete koymuştum bulamadım düştü sanırım inşallah değiştirirler:KK43:
Canim bu puzzle kutularinda iple baglanmis bir parca oluyor kutunun sagina soluna baktin mi?

Ates ten dun doktra gtmistik bogazi icn antibiyotik verdi. İlk defa balgam var hirada. Oksuruyo arada ve oksururken iki kere kustu azonce balgam sokturuyo galiba antibiyotik
Buda midesni bulandiriyo. Esimi aradim kusuyo cabuk gel diye. Cokmu abartiyorm acaba ya kusmasi normalmi kizlar bi akil verin bana panik oldum ilk defa kustu smdiye kdar. Kuzenimle konstk azonce salgina yakalanmis dedi onun ogluda bogaz ates arkasindan kusma ishal olmus. Bzde ishal yok.
ben balgam kustuğunda seviniyorum başka türlü atamıyo çünkü
inşallah bugün daha ii olmuştur

Senin neyine diyet canım biraz daha zayıflarsan yardım kampanyası başlatacağız seni beslemek için. Ben bu boyla oldum 55 kilo şoklardayım ama işyerindeki kimse kiloda inanmıyor en fazla 48 sin diyorlar ve zayıfsın dediler ay ben nasıl mutlu nasıl kendimle barışığım anlatamam. Bu sayede üç aylık hamile gibi olan göbüşümü mutlu etmek için gittim yüksek bel pantolonlar aldım.
göstermiyorsan sorun yok ya da kendini ii hissediyorsan
aslında benim sorunum rakamsal değil pörtleyen göbüş ne giysem ben burdayım diyo sporda yapamıyorum mecburi diyet yoksa gerçekten dediğin gibi iki kilo verdiğimde kollarım fln acayip zayıf duruyo onuda sevmiyorum

L Leydiminik sen de rejim yapacaksan biz olelim daha nerenden vereceksin gayet fitsin. Benim yerimde olsan naparsin bilmem
ay siz bana bakmayın benimki feci derecelerde takıntı işte diyet benim için alışkanlık gibi bişi :)

Kızlar anneme gittim bugün kızım yigenimle oynuyordu koşarken hızla kapıya çarptı gözünü vurmuş kapıya morardi ve sisti çok canım sıkıldı kardeşimde krem vardı onu sürdük biraz azaldı morlugu ama yine de kötü :cry:

geçmiş olsun canım inşallah krem ii gelmiştir

aslında benim sorunum rakamsal değil pörtleyen göbüş ne giysem ben burdayım diyo sporda yapamıyorum mecburi diyet yoksa gerçekten dediğin gibi iki kilo verdiğimde kollarım fln acayip zayıf duruyo onuda sevmiyorum

ay siz bana bakmayın benimki feci derecelerde takıntı işte diyet benim için alışkanlık gibi bişi :)

Canım benim göbekte pörtlüyor. Çok hareketli biri olmama rağmen o göbek gitmiyor napayım mecbur barışık olucam.

O gunden.sonra.bidaha kusmadi. Oksuruyo smdi.bitek. oksururken balgam midesini bulandiriyo ama kusmadi bidaha sagol canm

Son test de negatif ama hayla tik yok. Belirtilerde gitti sanki. Degilim heralde ya. Olsaa cikardi 4 gun gecmis

regl günün 4 gün geçmişse mutlaka çıkardı ya ama bir iki gün daha geçerse bi kan tahlili fln mı yaptırsan
Oyle dusunuyorum bende. Bana kalsa bu gun de gitcektim. Ama esim bosver gitmeyelim supriz olsun diyo :KK70: bu gun misafirim var. Yarinda gokusum krese baslauyacak bakalim yarin bi iki tes daha alirim belki:KK70:

Diye diye cagiracaksin bebisi:) hatta azerikizi vardi o da hamilemiyim diye diye ikinciyi dogurdu:))) Ah keske benim kizim sa gitse krese hala yabani ben de bugun bi krese goturecem bakalim ne yapacak

Sağol canım şişlik kalmadı ama morluk göz altına doğru yayıldı:KK43:
Son test de negatif ama hayla tik yok. Belirtilerde gitti sanki. Degilim heralde ya. Olsaa cikardi 4 gun gecmis
bende olmadım daha ama belirtiler başladı birkaç gün bekleyip kan tahlili yaptirirsan daha iyi sonuç alırsın canım

X