Annelerin Güncesi

Erken olsun iyi olur dedik ama cok erken baslamisiz bu seferde. Bence ondan heyecan yok pek. Ilk gunler gayet iyiydik. Bir daha kinde yapacak olursak tabi orta yolu bulup 1 ay once yapalim cekilisi
Canım bence ondan değil ilk 1 ay içinde de olsa bu sefer biraz zamanlama olarak iyi denk gelmedi ben ona bağlıyorum, yoğunlukları var insanların, girenler de pek birşey söylemeden gidiyor, burda olanlar çok fazla ipucu vermiyor ondan kaynaklanıyor, tenceresine ipucu verenin ipini kapağı görmüyor:KK70:

ay yoksa tencereler kapakları kapaklar tencereleri beğenmedi de ondan mı böyle :eek: hadi artık bunun üstüne de yazmiyin :KK59: :p

ay yoksa tencereler kapakları kapaklar tencereleri beğenmedi de ondan mı böyle :eek: hadi artık bunun üstüne de yazmiyin :KK59: :p

benim için o bu şu farketmez... ben bu çekilişe katıldığımda hediyeyi değil buradaki heyecandan dolayı katılmak istediğimi belirttim.

kapağımın en son gelen sorusu beni çok duygulandırdı düşünmediğim bir şeydi kendisine buradan teşekkür ediyorum şimdiden. düşünmesi bile beni çoooookkk mutlu etti. öpüyorum kendisini..

X