Annelerin Güncesi

Esmanur18 Esmanur18 bunu okuyunca aklıma sen geldin.. gündüz karanlıkta uyutmayı denedin mi bi de bunu merak ettim..:işsiz:

Kimin ne diyebileceğini,
kimin ne yapabileceğini biliyorsan
acıyan yanın teneke çalsın...
Millet varsın
bildiği gibi tıngırdasın...
Kimin gamı kimi adam etmiş, ondurmuş...
Kimin namı, kimi susturmuş, pusturmuş...
Neden üzersin tatlı canını...
Davul çalanın davulu
sağır eder mi kendi çalanını?
Gül, geç...
Bırak onlar senin gülüşüne katlansın..
deniyorum canım karanlıkta uyutmayı.. bir de uyanırsa hemen bir daha uyutmak için uğraşmıyorum. bi yerden sonra uyku ağır basıyor. dün 11 den 11.30 kadaruyudu birdaha uyumadı. ben de uyutmadım. akşam beşte uyudu bir daha sabah kalktı. arada emmek için uyandı tabi.. ve yukarda yazılanlar gibi davranıyom artık, telefonla da dedim diyeceğimi zaten. bizi kabul eden böyle kabul eder.

Ay geldim geldim kim tencere kim kapak kim kimin nesi karıştı durdu :sopa:
Benim tencere buralarda yok yine arada bi uğrayıp kaçıyo kapağımsa maşallah hep burda di mi sağ gösterip sol vurmayın bak:sinirli:

Bu arada sonunda yirmilik dişi çektirdim şimdilik ağrımıyo gibi ama akşama allah kerim
Diğer ameliyatlarıda düş eti olan bayramdan sonra başlıcam 2500 tl dediler kapağıma duyurulur tencereye 2500 tl koy yolla :süslü::cool:
nee 2500 muü:deli::deli:

Gecmis olsun bu arada:deli:

Benim tencere buralarda yok yine arada bi uğrayıp kaçıyo kapağımsa maşallah hep burda di mi sağ gösterip sol vurmayın bak:sinirli:

Bu arada sonunda yirmilik dişi çektirdim şimdilik ağrımıyo gibi ama akşama allah kerim
Diğer ameliyatlarıda düş eti olan bayramdan sonra başlıcam 2500 tl dediler kapağıma duyurulur tencereye 2500 tl koy yolla :süslü::cool:
demek tenceren ben değilim :110:
tekrar geçmiş olsun bir o kadar da ben hazırlanayım eylül gibi bende başlıcam tedaviye

cok geçmiş olsun canim cok sukur tedavisi olan birseymis
sağol canım
Meraktan çatlicaaaaaammmmm:mad:
çok kafanı kurcalama buralardayım işte :KK59:

O zaman senin tenceren belli ya ben ya L Leydiminik ya fayika fayika ya A Akaibu biz hep burdayız ortalık karıştırıyoruz.. :ıslık:

Tencereme yine bir şey alamadım elim boş döndüm, ay bu kokoşlara ne alıcam ben ya :kızgın:

nee 2500 muü:deli::deli:

Gecmis olsun bu arada:deli:

Evet canım biz yüne uygun bulduk daha pahalı bekliyoduk yürmilik diş çekimine de 400 tl verdik

demek tenceren ben değilim :110:
tekrar geçmiş olsun bir o kadar da ben hazırlanayım eylül gibi bende başlıcam tedaviye

sağol canım

çok kafanı kurcalama buralardayım işte :KK59:

Senin bu kadar tutmaz benim tüm çeneye yapılacak çünkü

Tenceren olduğuma sevinsem mi yoksa olmadığıma mı sevinsem bilemedim :işsiz: En iyisi aramızda toplayalım parayı benden bu kadar çıkmayabilir :KK70:Leydi sen 500 ver :KK70:

Evet canım biz yüne uygun bulduk daha pahalı bekliyoduk yürmilik diş çekimine de 400 tl verdik

Senin bu kadar tutmaz benim tüm çeneye yapılacak çünkü
şu an benim kaç taneye yapılacak onu bilmiyorum ama inşallah tutmaz o kdr bayaca tutmuş seninki

şu an benim kaç taneye yapılacak onu bilmiyorum ama inşallah tutmaz o kdr bayaca tutmuş seninki
Dediğim gibi tüm çeneye yapılacak, çenenin çeyreğini 700 tl ye yapıyolarmış 4 çeyrek 2800 tl ama 2500 e yaparız dediler
Bi de dedim ya sana küretaj demişler benimki onun ileri safhası diş eti kesilip diş diplerindeki iltihap temizlenip dikilecekmiş tekrar

Dediğim gibi tüm çeneye yapılacak, çenenin çeyreğini 700 tl ye yapıyolarmış 4 çeyrek 2800 tl ama 2500 e yaparız dediler
Bi de dedim ya sana küretaj demişler benimki onun ileri safhası diş eti kesilip diş diplerindeki iltihap temizlenip dikilecekmiş tekrar
ay vazgeçesim geldi benim şuan :confused:

Ben yara değildir o demiştim di mi kedicik :KK70:
ay çok şükür kedi olmaya razıyım :KK53:

demir eksikliği anemisi ile karşınızdayım :spor: 3 ay kullanılacak ilaç ve ben :işsiz:
Forumdaki bebelerden bUlasti malum hepsinde de var demir eksikligi:dondurma:

Aboww kapagin allah yardimcisi olsun kapagin:eğlence::eğlence: bu arada gecmis olsun canim

Bende geldim ama benim zehir hafiyelik fiyaskosundan sonra tencere kapak arayışını bıraktım ben. Sadece hediyelerimi göndereceğim ve kavuşacağım günün heyecanını yaşıyorum size kolay gelsin canlarım öpüyorum hepinizi.

X