Annelerin Güncesi

benim için o bu şu farketmez... ben bu çekilişe katıldığımda hediyeyi değil buradaki heyecandan dolayı katılmak istediğimi belirttim.

kapağımın en son gelen sorusu beni çok duygulandırdı düşünmediğim bir şeydi kendisine buradan teşekkür ediyorum şimdiden. düşünmesi bile beni çoooookkk mutlu etti. öpüyorum kendisini..

yok yahu tabi ki kimsenin kimseyi beğenmeme gibi bi durumu olmaz hepimizin amacı biraz eğlenelim birazda geleceğe güzel anılar biriktirrelim sadece yazmayanlar gaza gelsin diye şeettim :oops:

Bi dur ya hemen ne alıntılıyon:KK70:Eksik var mı onu desene :KK70:
Eksigi bilmem de S Sunset5 neden iki kez yazildi onu cozemedim :KK70:
beyeniyom hemde çok :KK68:

ütü en sevmediğim iştir :işsiz: ama kayfe severim afiyet olsun o zaman :kahve:

kapağın olmayalım:rolleyes:

20nci düzenlemeyle doğru yazdım :deli:
olabilir mi :rolleyes:

benim için o bu şu farketmez... ben bu çekilişe katıldığımda hediyeyi değil buradaki heyecandan dolayı katılmak istediğimi belirttim.

kapağımın en son gelen sorusu beni çok duygulandırdı düşünmediğim bir şeydi kendisine buradan teşekkür ediyorum şimdiden. düşünmesi bile beni çoooookkk mutlu etti. öpüyorum kendisini..
yaaa ne sordu nolur soyle nolurnolur catlarim :KK70:

Bizde seni öptük beybisi :rolleyes:

Daha aklımdan neler geçiyor ama soramıyorum ki hepsini :olamaz:

X