Annelerin Güncesi

dur ya ilkinde pes etme zaten şimdiye kadar tutturan oldu mu o bile belli değil

Kızlar pentiye ne güzel mayolar gelmiş minik kuzulara, alasım geldi son anda vazgeçtim
ay bi bakmak lazım o vakit

Pentiden file corap buldum aldm dogum gnu icn ama smdide siyah babet ariyorm :))) esim onu bulunca ne arycakmism merak ediyomus :)
bu akşam dayımın oğluna ayakkabı bakmaya çıkıcam gözüme ilişirse yazarım sana canım bide ig de canan toprak var orda gördüm tabi denemeden olmayabilir
eşine de onu bulursam tokası eksik donu eksik fln deseydin

Kızlar çok hastayım yazamıyorum. Benim yerime 100. sayfaya adımı yazın . Bu arada ben fayika nın tenceresi mi kapağımı tam ismini bilmiyorum ama kim olduğunu biliyorum.Bir Zaman'lar minnak tı :) o. fayika elbiseyi sipariş verdim

Benim tenceremin de kapağımın ca enerjisi düşük, pek heyecanlı geçmiyor bu çekiliş benim bakımımdan az biraz aksiyon yahuu. Şöylene söylene zorla bilgilerimi aldırttım kapağıma, tencerem desen ooooo dolayısıyla benim dr pek yazıp coşasım gelmiyor

sen bize aksiyon yaptırasana azıcık o da keyif veriyo insana ayrıca kapaklar yanıltıcı olabilir

evet bencede çok heyecanlı bi çekiliş değil nazar değdi galiba.. belki ben gelmeseydim çekilişe daha heyecanlı yapardınız.. bende mi sorun var acaba diye düşünmeye başladım

evet bencede çok heyecanlı bi çekiliş değil nazar değdi galiba.. belki ben gelmeseydim çekilişe daha heyecanlı yapardınız.. bende mi sorun var acaba diye düşünmeye başladım
bence sizde heyecan yok zira ben son derece sabırsız ve merak içindeyim bide tenceremin malzemelerini attım mı içine oooo

Ben heyecanlıyım da benim tencere pek heyecanlı değil
Kapağım ise kendini ele vermiyoooo

Erken olsun iyi olur dedik ama cok erken baslamisiz bu seferde. Bence ondan heyecan yok pek. Ilk gunler gayet iyiydik. Bir daha kinde yapacak olursak tabi orta yolu bulup 1 ay once yapalim cekilisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…