Annelerin Güncesi

deniyorum canım karanlıkta uyutmayı.. bir de uyanırsa hemen bir daha uyutmak için uğraşmıyorum. bi yerden sonra uyku ağır basıyor. dün 11 den 11.30 kadaruyudu birdaha uyumadı. ben de uyutmadım. akşam beşte uyudu bir daha sabah kalktı. arada emmek için uyandı tabi.. ve yukarda yazılanlar gibi davranıyom artık, telefonla da dedim diyeceğimi zaten. bizi kabul eden böyle kabul eder.

nee 2500 muü

Gecmis olsun bu arada

demek tenceren ben değilim
tekrar geçmiş olsun bir o kadar da ben hazırlanayım eylül gibi bende başlıcam tedaviye

cok geçmiş olsun canim cok sukur tedavisi olan birseymis
sağol canım
Meraktan çatlicaaaaaammmmm
çok kafanı kurcalama buralardayım işte

O zaman senin tenceren belli ya ben ya L Leydiminik ya fayika ya A Akaibu biz hep burdayız ortalık karıştırıyoruz..

Tencereme yine bir şey alamadım elim boş döndüm, ay bu kokoşlara ne alıcam ben ya

nee 2500 muü

Gecmis olsun bu arada

Evet canım biz yüne uygun bulduk daha pahalı bekliyoduk yürmilik diş çekimine de 400 tl verdik

demek tenceren ben değilim
tekrar geçmiş olsun bir o kadar da ben hazırlanayım eylül gibi bende başlıcam tedaviye

sağol canım

çok kafanı kurcalama buralardayım işte

Senin bu kadar tutmaz benim tüm çeneye yapılacak çünkü

Tenceren olduğuma sevinsem mi yoksa olmadığıma mı sevinsem bilemedim En iyisi aramızda toplayalım parayı benden bu kadar çıkmayabilir Leydi sen 500 ver

Evet canım biz yüne uygun bulduk daha pahalı bekliyoduk yürmilik diş çekimine de 400 tl verdik

Senin bu kadar tutmaz benim tüm çeneye yapılacak çünkü
şu an benim kaç taneye yapılacak onu bilmiyorum ama inşallah tutmaz o kdr bayaca tutmuş seninki

şu an benim kaç taneye yapılacak onu bilmiyorum ama inşallah tutmaz o kdr bayaca tutmuş seninki
Dediğim gibi tüm çeneye yapılacak, çenenin çeyreğini 700 tl ye yapıyolarmış 4 çeyrek 2800 tl ama 2500 e yaparız dediler
Bi de dedim ya sana küretaj demişler benimki onun ileri safhası diş eti kesilip diş diplerindeki iltihap temizlenip dikilecekmiş tekrar

ay vazgeçesim geldi benim şuan

Ben yara değildir o demiştim di mi kedicik
ay çok şükür kedi olmaya razıyım

demir eksikliği anemisi ile karşınızdayım 3 ay kullanılacak ilaç ve ben
Forumdaki bebelerden bUlasti malum hepsinde de var demir eksikligi
Aboww kapagin allah yardimcisi olsun kapagin bu arada gecmis olsun canim

Bende geldim ama benim zehir hafiyelik fiyaskosundan sonra tencere kapak arayışını bıraktım ben. Sadece hediyelerimi göndereceğim ve kavuşacağım günün heyecanını yaşıyorum size kolay gelsin canlarım öpüyorum hepinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…