Annelerin Güncesi

Adet tarihin hep duzenli oldugu icin pek takip etmem. 20-21 sinde oldum saniyodum. Esime soyledim arayip dayanamadim sen 10 unda olmustun gecen ay hatta 10 gun erken oldum niye acaba falan demistin dedi esimin bunu bilmesine mi guleyim kendi saskolozluguma mi uzuleyim bilemedim

Ben yine de gidip alayim. Gokceye hamileykende boyle olmustum. Regl belirtileri oldu normalde belirtim baslar ayni gun kanamam olur. O zamanda bi kac gun gecmisti test almistim cikmisti direk. Simdi de 4-5 gun oldu. Ben icimi rahatlatayim gidip alayim test.
Kac gun gecti :)
1 gun gecmis esimin hesabina gore
günün daha geçmediyse testler yanıltmalı oluyor ama benim sekizinci testimde fln çıkmıştı
8 mi

Hayırlı olsun yeni evin ve inşallah sınavın istediğin gibi güzel geçer :)
Sağol canım inşallah
geçen ay ayni dönemde olmamismiydik hatta ben rahatsizim regl oluyorum diye yazmıştım sen bende ayniyim demiştin ben ayin 15 gibiydi sanki diye hatırlıyorum mesaji bulayim ben de merak ettim ne zaman olmuştuk test sonucunu da merak ettim:)

yani o derece emindim ben hamile olduğuma çıkana kadar her gün yaptım
testi al ve bizi de merakta bırakma heee

Not almıyor musun Eşine bırakma o işi

esim diyince hatirladim gercekten 10 unda olmustum benim 7 gun surer son iki gunu cakismis olabilir

3 tane aldim. Birini yaptim bekliyorum

Not almıyor musun Eşine bırakma o işi
ben usenirim not almaya

Hic cizgi cikmadi 10 dk oldu
Biseyler yiyip iceyim de digerini de yapayim gecersiz oldu bu

esim diyince hatirladim gercekten 10 unda olmustum benim 7 gun surer son iki gunu cakismis olabilir

3 tane aldim. Birini yaptim bekliyorum

ben usenirim not almaya
Olabilir canım benim eşim eve geldi bende ona sordum ben ne zaman regl oldum hatirliyormusun diye ne bileyim geciktirici ilac kullandin ya dedi geciktiriciyi de kurban bayramında tatile gidince kullanmistim:))

Ben reglime bir gün kala kardeşime işten gelirken erken gebelik testi al dedim almış getirdi yaptım ikinci çizgi o kadar silikti ki varla yok arası ben var diyorum kardeşim yok diyor ona dedim bak görürsün ben hamileyim o çizgi de var akşam eşime test aldirdim o normal gebelik testi almış ikinci çizgi o kadar belirgindi ki ben de hamile olduğumu ispatlayana kadar uğraştım ama normal testler erken gebelik testlerinden daha iyi sonuç veriyor bence

ben de bir de yerleşme kanaması oldu tabi o zaman onun yerleşme kanaması olduğunu bilmiyordum üç gün sürüp bitti o ara yaptıklarım çıkmadı ama reglimin o kdr kısa sürmeyeceğinden de emindim ısrarla denedim en son testte saniyesinde ikinci çizgi çıkmıştı
benim hepsi normal gebelik testiydi ucuzdan pahalıya doğru :)

Bir de ben kizimda korunmayı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım bu 3 ayda eczaneden test aldım sürekli bizim orada bir tane eczane vardı hep oraya gidiyordum ve son ay gitmeye utandım artik:)) ondan kardeşime al dedim eşime aldirdim sanki gittiğim eczane yine siz yine gebelik testi diyecek gibi geliyordu ya da benim geldiğimi görünce yine o kadın kesin gebelik testi alacak diye konuşuyorlar mi acaba diye düşünüyordum

bende korunmayı bıraktığım ikinci ay hamile kaldım ama ilk ay test bile almadım ikinci ayda ise 8 test alacak kadar emindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…